Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаТонкий клієнт

Скачати 279.36 Kb.

Тонкий клієнт
Скачати 279.36 Kb.
Сторінка1/8
Дата конвертації10.03.2017
Розмір279.36 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8

Тонкий клієнт — пристрій уведення та відображення інформації (термінал). Фізично тонкий клієнт - це компактний і безшумний комп'ютер без жорсткого диска (і без вентиляторів), завантаження основної операційної системи якого відбувається на сервері.
Вентиля́тор - обертальна лопаткова машина, що збільшує питому енергію повітря або інших газів, викликає безперервний їх потік при відносному максимальному стисненні, що не перевершує 1,3.
Тверди́й диск або Тверди́й магні́тний диск, або Накопичувач на магнітних дисках (англ. Hard (magnetic) disk drive, англ. HDD), у комп'ютерному сленгу - «вінчестер» (від англ. winchester), - магнітний диск, основа якого виконана з твердого матеріалу.
Операці́йна систе́ма, скорочено ОС (англ. operating system, OS) - це базовий комплекс програм, що виконує управління апаратною складовою комп'ютера або віртуальної машини; забезпечує керування обчислювальним процесом і організовує взаємодію з користувачем.
Всі призначені для користувача програми виконуються на термінальному сервері (сервері додатків). Оскільки все обчислювальне навантаження лягає на сервер, то тонкий клієнт має мінімальну апаратну конфігурацію, без шкоди продуктивності. Тонкі клієнти застосовуються в організаціях, де більшість користувачів використовують комп'ютери для виконання однотипних завдань: робота з базами даних, інформаційні каталоги, робота з web-браузерами (магазини, аптеки, бібліотеки, школи, виші, лікарні, готелі, супермаркети), робота в якості банківських терміналів тощо.
Веб-се́рвер (англ. Web Server) - це сервер, що приймає HTTP-запити від клієнтів, зазвичай веб-браузерів, видає їм HTTP-відповіді, зазвичай разом з HTML-сторінкою, зображенням, файлом, медіа-потоком або іншими даними.
Задача - проблемна ситуація з чітко визначеною метою, яку необхідно досягти; в більш вузькому сенсі задачею називають також цю саму мету, що дана в рамках проблемної ситуації, тобто те, що необхідно виконати.
Більшість - велика частина чого-небудь, або кількісне переважання прихильників якоїсь ідеї чи рішення над їхніми противниками. Вважається найпершою засадою демократичного способу прийняття спільних рішень, головною й необхідною умовою обрання кандидата на виборну посаду.
Суперма́ркет - великий універсальний магазин самообслуговування, що пропонує у продаж бакалійні та домогосподарські товари (таким чином поєднуючи у собі функції універмагу та універсаму). На відміну від гіпермаркету у супермаркеті присутність продовольчих і господарських товарів є більша.
Терміна́л (від лат. terminus - кінець, англ. terminal - кінцевий, заключний).
Організа́ція (від грец. ὄργανον - інструмент) - цільове об'єднання ресурсів для досягнення певної мети.
Найпростіша схема організації мережі виглядає так:

Зміст


  [сховати] 

  • 1Історія

  • 2Тонкі клієнти, які працюють в термінальному режимі

    • 2.1Одним із таких клієнтів є

  • 3Тонкі Веб-клієнти

  • 4Переваги застосування тонких клієнтів замість звичайних ПК

  • 5Тонкі клієнти HP

  • 6Див. також

Історія[ред.  ред. код]


Тонкі клієнти мають своє коріння в багатокористувацьких системах. З визріванням комп'ютерної графіки інтерфейс командного рядка на цих терміналах було замінено повним графічним інтерфейсом, як це має місце на сучасних тонких клієнтах. Прототипом багатокористувацького середовища уздовж цих ліній була Unix, і повністю графічні X термінали були відносно популярні тонкими клієнтами в 1990-х роках. Сучасні Unix похідні як BSD і GNU/Linux продовжують ці багатокористувацькі традиції.
Прототип (від грец. грец. πρῶτος - перший і τύπος - відбиток, відбиток) - прообраз, зразок, оригінал.
Команди́р частини (підрозділу) - посадова особа командного складу в збройних силах, на котру покладено командування (керівництво) підрозділом, частиною (кораблем), з'єднанням. У більшості країн світу командир є єдиноначальником і несе особисту відповідальність за постійну бойову і мобілізаційну готовність ввіреної йому частини (підрозділу).
Тради́ція - досвід, звичаї, погляди, смаки, норми поведінки і т. ін., що склалися історично і передаються з покоління в покоління; звичайна, прийнята норма, манера поведінки, усталені погляди, переконання когось; узвичаєння, узвичаєність, неписаний закон.

Windows NT отримала можливість багатокористувацьких операцій в першу чергу завдяки зусиллям компанії Citrix Systems, яка упакувати NT 3.5.

Можливість - це дія, що може відбутися або ні (можливо, приїду, а, можливо, і ні). Можливість можна забезпечити чи покладатись на «авось» та якось буде. Альтернатива дає шанс, але не гарантує без відповідних дій забезпечення результату і адекватності та конструктиву діяльності.
1 як багатокористувацьку операційну систему WinFrame. Microsoft ліцензувала цю технологію від Citrix і реалізувала її в Windows NT 4.
Техноло́гія (від грец. τεχνολογια, що походить від грец. τεχνολογος; грец. τεχνη - майстерність, техніка; грец. λογος - (тут) передавати) - наука («корпус знань») про способи (набір і послідовність операцій, їх режими) забезпечення потреб людства за допомогою (шляхом застосування) технічних засобів (знарядь праці).
0 Terminal Server Edition, в рамках проекту під кодовою назвою «Гідра». Windows NT потім лягли в основу Windows 2000 і Windows XP. Сьогодні, Windows дозволяє графічні термінали через її компонент Віддалений робочий стіл.

Термін тонкий клієнт був придуманий у 1993 році Тім Negris, віце-президентом з Server маркетингу в Oracle, при роботі з засновником компанії Ларрі Еллісон на запуск Oracle 7. У той час, Oracle хотів диференціювати своє сервер-орієнтоване програмне забезпечення від desktop-орієнтованих продуктів Microsoft.

Стіл - предмет меблів, який складається з горизонтальної поверхні і ніжок. Вперше столи з'являються в Давньому Єгипті і потім використовуються повсюдно.
Ма́ркетинг (англ. marketing) - це діяльність, спрямована на досягнення цілей підприємств, установ, організацій шляхом формування попиту та максимального задоволення потреб споживачів.
Гра́фіка (нім. Graphik, грец. graphikos «написаний») - вид образотворчого мистецтва, для якого характерна перевага ліній і штрихів, використання контрастів білого і чорного та менше, ніж у живописі, використання кольору.
Програ́мне забезпе́чення (програ́мні за́соби) (ПЗ; англ. software) - сукупність програм системи обробки інформації і програмних документів, необхідних для експлуатації цих програм.

Термін запам'ятався з кількох причин. Раніше термін «графічний термінал» було вибрано для підкреслення відмінності таких терміналів від текстових терміналів, і таким чином ставлячи акцент на графіку. Він також передає краще фундаментальну відмінність обладнання: тонкі клієнти можуть бути розроблені на значно простішому апаратному забезпеченні, оскільки вони виконують простіші операції.

Терміноло́гія - це: Сукупність термінів, тобто слів або словосполучень, що висловлюють специфічні поняття з певної галузі науки, техніки чи мистецтва, а також сукупність усіх термінів, наявних у тій чи іншій мові.
Обла́днання (устаткування) (англ. equipment, нім. ausrüstung) f) - сукупність пристроїв, механізмів, приладів, інструментів або конструкцій, що використовуються в певній сфері діяльності, або з певною метою.
Текст (від лат. textus - тканина, з'єднання) - загалом зв'язана і повністю послідовна сукупність знаків. Наука, що вивчає тексти називається герменевтикою.
Апара́тне забезпе́чення (англ. hardware; сленг. залі́зо) - комплекс технічних засобів, який включає електронний пристрій і, зокрема, ЕОМ: зовнішні пристрої, термінали, абонентські пункти тощо, які необхідні для функціонування тієї чи іншої системи; фізична частина ЕОМ.Каталог: Студенти -> Групи -> 49%20група
49%20група -> Тема Основи ос android та Linux, мобільні операційні системи. План
49%20група -> Основною складовою шини є хост-контролер апаратний засіб, що керує роботою підключених пристроїв
49%20група -> Основною складовою шини є хост-контролер апаратний засіб, що керує роботою підключених пристроїв
49%20група -> Загальна характеристика ос windows хр інтерфейс користувача Windows xp файлова система ос windows xp
49%20група -> Конфігурування завантаження пк
49%20група -> Тема Історія розвитку еом. Поняття про апаратне І програмне забезпечення
49%20група -> " Чи корисні для нас мобільні телефони. "
  1   2   3   4   5   6   7   8


Скачати 279.36 Kb.