Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаТовариство з обмеженою відповідальністю «волантіс» Напрямки діяльності

Скачати 47.13 Kb.

Товариство з обмеженою відповідальністю «волантіс» Напрямки діяльності
Скачати 47.13 Kb.
Дата конвертації25.03.2017
Розмір47.13 Kb.
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВОЛАНТІС»
Напрямки діяльності:


 • Проектування зовнішніх та внутрішніх електричних мереж;

  Електрична мережа (мережа живлення, електромережа) - взаємозв'язана мережа, призначена для постачання та розподілу електричної енергії від постачальників до кінцевих споживачів. Вона складається з генеруючих станцій, високовольтних ліній електропередач та розподільчих ліній, які доставляють енергію до розподільчих пристроїв підстанцій, ввідних пристроїв, ввідно-розподільчих пристроїв, та головних розподільчих щитів.


 • Електромонтажні роботи всіх напрямків:

а) прокладання зовнішніх кабельних мереж;

б) реконструкція трансформаторних підстанцій 10/0,4кВ;

Ка́бель (рос. кабель, англ. cable, нім. kabel) - один чи більше ізольованих проводів (провідників), поміщених у оболонку, поверх якої залежно від умов прокладання та експлуатації може видозмінюватись захисне покриття, у яке може входити броня (див. кабель броньований)

Трансформа́торна підста́нція (ТП) - електрична підстанція, яка призначена для трансформування електричної енергії в мережі змінного струму та для розподілу електроенергії.

в) будівництво трансформаторних підстанцій 10/0,4кВ;

г) внутрішні електромонтажні роботи (електроосвітлення, електрообладнання )

д) зовнішнє освітлення;

Електроустаткува́ння (електрообладнання), (рос.электрооборудование, англ. elecrtrical equipment, нім. elektrische Einrichtung f (Ausstattung f)) - сукупність електричних машин, апаратів, пристроїв, допоміжного обладнання (разом зі спорудами та приміщеннями, в яких вони встановлені).

Будівництво - галузь матеріального виробництва, в якій створюються основні фонди виробничого і невиробничого призначення: готові до експлуатації будівлі, будівельні конструкції, споруди, їх комплекси.

Зовнішнє освітлення (ЗО) - освітлення вулично-дорожньої мережі, житлових кварталів та масивів, парків, або територій будь-яких інших об'єктів за допомогою штучних джерел світла, перетворюючи електричну енергію у світлову.

ж) пусконалагоджувальні роботи.
 • Оформлення усіх необхідних документів для введення змонтованих електроустановок, включаючи оформлення договору на електропостачання з енергопостачальною організацією.

  Докуме́нт - базова теоретична конструкція, яка відноситься до всього, що може бути збережене або представлене, щоб служити як доказ для певної мети.

  Організа́ція (від грец. ὄργανον - інструмент) - цільове об'єднання ресурсів для досягнення певної мети.

  Електропостача́ння (постачання електричної енергії, енергопостачання) - це комплекс технічних засобів і організаційних заходів для забезпечення споживача електроенергією; надання електричної енергії споживачу за допомогою технічних засобів передачі та розподілу електричної енергії на підставі договору.
Об’єкти реалізовані за період з 2013 по 2014 рік.
Проектні роботи

Виконані:

Замовник ТОВ «Проектно-технічний центр»

Корпус інституту отоларингології м. Київ, вул. Зоологічна, 3.

Реконструкція трансформаторної підстанції 10/0.4кВ, внутрішні та зовнішні мережі електропостачання.

Оториноларингологія (часто також отоларингологія) - це розділ медицини та медична спеціальність, що спеціалізується на діагностиці й лікуванні патологій вуха, горла, носа, а також голови та шиї. Практикуючих лікарів за цією спеціальністю називають оториноларингологами або скорочено ЛОР-лікарями (від слова «ларингооторинолог»).

Еле́ктрика (від грец. ήλεκτρον - бурштин; раніше також громови́на ) - розділ фізики, що вивчає електричні явища: взаємодію між зарядженими тілами, явища поляризації та проходження електричного струму.


Замовник ПАТ «Київгума»

Будівництво багатофункціонального спортивно-розважального комплексу з паркінгом та готелем. м. Київ, просп. 40-річчя Жовтня, 6.

Розподільчий пункт з вбудованою трансформаторною підстанцією10/0.4кВ. Винос електричних мереж з під плями забудови, Трубна каналізація для прокладання кабельних ліній 10 кВ. Мережі 10 кВ.
Замовник ТОВ «Інтергал-Буд»

Будівництво житлового комплексу з торгово-офісними об’єктами та паркінгом. м.

Автостоя́нка (або: стоянка, гараж,) - споруда, будівля (частина будинку, споруди) або спеціальний відкритий майданчик, призначений для зберігання тимчасового чи постійного транспортних засобів.

Комплексний (рос. комплексный, англ. complex, нім. komplex) - з'єднаний з будь-чим, складний; той, що являє собою комплекс будь-чого; комплексний розвиток економічних районів - планомірний, пропорційний розвиток господарства районів на основі оптимального поєднання галузей виробничої спеціалізації з галузями, що обслуговують виробництво й населення; комплексні сполуки - речовини, які утворенні сполученням двох або більше атомів, молекул або іонів.

Житло́, осе́ля, домі́вка, поме́шкання - квартири багатоквартирних будинків, одноквартирні будинки, кімнати в квартирах чи одноквартирних будинках, а також інші приміщення, призначені для постійного або тимчасового проживання людей, що завершені будівництвом та віднесені у встановленому порядку до житлового фонду.

Київ, вул. Сурікова, 3.

Проектування повного комплексу зовнішніх електричних мереж 10 та 0,4кВ. Розподільчий пункт 10/0.4кВ 4х1000кВА. Трансформаторна підстанція 10/0.4кВ 2х1000кВА. Зовнішнє освітлення.
Замовник ТОВ «Комфорт Маркет Люкс»

Будівництво торгово-розважального центру, м. Київ на перетині вул. Червоногвардійської та вул. Червоноткацької .

Тимчасове електропостачання будівництва. Винос електричних мереж 0.6, 10 та 35кВ з будівництвом трубної каналізації. Мережі живлення 10кВ. Розподільчий пункт 10/0,4кВ 4х1000кВА. Трансформаторна підстанція 10/0,4кВ 6х1000кВА

В процесі реалізації

Замовник ТОВ «Будхол»

Комплекс об’єктів громадського та житлового призначення м. Київ, вул. Дегтярівська 7,7а.

Винос мереж 10кВ з під плями забудови. Тимчасове електропостачання будівництва. Реконструкція трансформаторної підстанції 10/0,4кВ. Мережі 10 та 35кВ, релейний захист і автоматика мереж 10 та 35кВ.

Автома́тика (грец. αύτόματος - самодіючий) - галузь науки і техніки, яка розробляє технічні засоби і методи для здійснення технологічних процесів без безпосередньої участі людини.

Реконструкція ПС «Артемівська». Розподільчий пункт 10/0.4кВ 4х1000кВА. Дві трансформаторні підстанції 10/0.4кВ 4х1000кВА
Монтажні роботи

Замовник ТОВ «Стілф»
Торгівельно-розважальний центр «Южная Галерея». м. Сімферополь, вул. Київська, 189 (загальною площею 41 332 кв.м.)

Весь комплекс робіт по електропостачанню та електроосвітленню ТРЦ включно з монтажем зовнішніх мереж живлення та реконструкцією трансформаторної підстанції (4х1000кВА).Для реалізації проекту використовувались:

- Реконструкція трансформаторної підстанції:

Розподільчий пристрій 0,4 кВ виробництва компанії «Електроград»;

Проектува́ння - процес створення проекту, прототипу, прообразу майбутнього об'єкта, стану та способів його виготовлення. У проектуванні застосовують системний підхід, який полягає у встановлені структури системи, типу зв'язків, визначені атрибутів, аналізуванні впливів зовнішнього середовища.

Трансформатори виробництва компанії «Укрелектроаппарат»;

- Щитове обладнання виробництва «Eaton»;

- Влаштування системи блискавкозахисту.

Блискавкоза́хист (рос. молниезащита; англ. lightning protection, lightning-discharge protection; нім. Blitzschutz m) - сукупність заходів і технічних засобів для охорони будівель, споруд, обладнання та електричних пристроїв від дії блискавки.


Замовник ТОВ «Епам Системз»
Офіси компанії «Епам Системз». м. Київ, вул. Фізкультурна, 28 та вул. Фізкультурна, 30В.

Монтаж зовнішніх та внутрішніх мереж електропостачання, електроосвітлення. Монтаж системи гарантованого живлення.Для реалізації проекту використовувались:

- Щитове обладнання виробництва компанії «Schneider Electric»;

- Система безперебійного живлення «АРС»;

- Дизель-генераторна установка «FG Wilson».

Замовник ТОВ НВП «Мадек»
Центри обробки даних. м.

Ди́зельна електроста́нція (дизель-генераторна установка, дизель-генератор) - стаціонарна або пересувна енергетична установка, обладнана одним або декількома електричними генераторами з приводом від дизельного двигуна внутрішнього згоряння або з приводом від бензинового двигуна - бензиноелектричний агрегат або бензинова електростанція.

Обро́бка да́них - систематична цілеспрямована послідовність дій над даними. Обробка даних містить в собі множину різних операцій.

Київ, вул. Зрошувальна, 5.

Весь комплекс робіт по електропостачанню та електроосвітленню ЦОД, включно з системами гарантованого живлення та аварійного енергозабезпечення.

Ірига́ція або зро́шування (нім. Bewässerung, англ. irrigation від лат. irrigado - зрошення) - підведення води на поля, що відчувають нестачу вологи, і збільшення її запасів у шарі ґрунту, де знаходяться коріння рослин, з метою збільшення родючості ґрунту.

Систе́ма (від дав.-гр. σύστημα - «сполучення», «ціле», «з'єднання») - множина взаємопов'язаних елементів що утворюють єдине ціле, взаємодіють з середовищем та між собою, і мають мету.Для реалізації проекту використовувались:

- Щитове обладнання виробництва «Schneider Electric»;

- Система безперебійного живлення, виробництва компанії «АРС»;

- Дизель-генераторні установки, виробництва компанії «FG Wilson».
Замовник ТОВ «Поділнерухомість»
Головний офіс медіахолдингу «1 1 media». м.

Медіаконгломерат - компанія, що володіє значною кількістю медіаресурсів.

Київ, вул. Фрунзе, 23.

Монтаж трансформаторної підстанції (4х1000 кВА), монтаж системи гарантованого живлення для центру обробки даних.c:\users\denis\desktop\фото тп\1 1\imag0856.jpg c:\users\denis\desktop\фото тп\1 1\imag0862.jpg c:\users\denis\desktop\фото тп\1 1\imag0854.jpg c:\users\denis\desktop\мадек\мтс\мтс фото\dsc_0452.jpg

Для реалізації проекту використовувались:

-Трансформаторна підстанція:

Розподільчі пристрої 10 та 0,4 кВ виробництва компанії «Moeller – Eaton»;

Трансформатори виробництва компанії «Tesar»;

- Щитове обладнання виробництва «Schneider Electric»;

- Система безперебійного живлення, виробництва компанії «АРС»;

- Дизель-генераторні установки, виробництва компанії «FG Wilson».Замовник ТОВ «Комфорт Маркет Люкс»
Торгівельно-розважальний центр «Проспект». м. Київ, перетин вул. Червоногвардійської та Червоноткацької. (загальною площею 60 000 кв.м.)

Тимчасове електропостачання будівництва. Винос електричних мереж 0.6, 10 та 35кВ з будівництвом трубної каналізації. Мереж живлення 10кВ. Розподільчий пункт 10кВ 4х1000кВА. Трансформаторна підстанція 6х1000кВА.c:\users\denis\appdata\local\opera\opera\temporary_downloads\wp_20140703_018.jpgc:\users\denis\appdata\local\opera\opera\temporary_downloads\wp_20140703_030.jpg

Для реалізації проекту використовувались:

-Трансформаторна підстанція:

Розподільчий пристрій 10 кВ виробництва компанії «Електроград»;

Розподільчий пристрій 0,4 кВ виробництва «Schneider Electric»;

Трансформатори виробництва компанії «GBE»;

- Щитове обладнання виробництва «Schneider Electric»;

- Влаштування системи блискавкозахисту.
Структурна схема компанії

Компанія створена нещодавно, але співробітники компанії мають великий досвід в проектуванні та електромонтажних роботах:


Чекаю на співпрацю з Вами.

Співпраця, співробітництво - спільна з ким-небудь діяльність, спільна праця для досягнення мети. Для відображення негативного сенсу цього слова (співпраця з ворогом) використовується слово колабораціонізм.

Генеральний директор ТОВ «ВОЛАНТІС» Півненко Ігор Михайлович


т. (067) 538-33-99
Скачати 47.13 Kb.

 • Об’єкти реалізовані за період з 2013 по 2014 рік. Проектні роботи
 • Замовник ПАТ «Київгума»
 • Замовник ТОВ «Інтергал-Буд»
 • Замовник ТОВ «Комфорт Маркет Люкс»
 • В процесі реалізації
 • Монтажні роботи
 • Замовник ТОВ «Епам Системз»
 • Дизель-генераторна
 • Зрошувальна
 • Замовник ТОВ «Поділнерухомість» Головний офіс медіахолдингу
 • Структурна схема компанії