Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаТривожна статистика

Скачати 58.82 Kb.

Тривожна статистика
Скачати 58.82 Kb.
Дата конвертації29.03.2019
Розмір58.82 Kb.
ЧИМ ПРИВАБЛЮЄ ІНТЕРНЕТ ДІТЕЙ Різноманітне спілкування; утамування інформаційного голоду; пошук нових форм самовираження; анонімність і віртуальна свобода (моделювання множинності «Я»);

Множина - одне з найважливіших понять сучасної математики. Поняття множини введено аксіоматично як сукупність певних об'єктів довільної природи і тому множину не можна означити застосовуючи інші означені поняття.

відчуття спільності та приналежності до групи. ТРИВОЖНА СТАТИСТИКА Дослідження компанії Київстар свідчать: понад 28 опитуваних дітей готові надіслати свої фотокартки незнайомцям у мережі; 17 без сумнівів діляться інформацією про себе і свою родину — розголошують адресу, професію, графік роботи батьків, наявність цінних речей у домі. Навіщо незнайомцям така інформація, діти, як правило, не замислюються; 22 дітей періодично потрапляють на сайти для дорослих; 28 дітей, побачивши в Інтернеті рекламу алкоголю або тютюну, хоча б один раз спробували їх купити;

Спільнота - це група людей, які з будь-якої причини відчувають досить спільного між собою, щоб мати спільні прагнення, цілі та структури.

Інтерне́т (від англ. Internet), міжмере́жжя - всесвітня система взаємосполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів. Інтернет також називають мережею мереж. Інтернет складається з мільйонів локальних і глобальних приватних, публічних, академічних, ділових і урядових мереж, пов'язаних між собою з використанням різноманітних дротових, оптичних і бездротових технологій.

11 пробували купувати наркотики;

Нарко́тик (від грец. narkoticos - той, що призводить до заціпеніння, одурманюючий) - субстанції природних чи штучних речовин, здатні викликати і фізичну залежність, внаслідок заміщення однієї з речовин-учасників природного метаболізму, і - психічну.

близько 14 опитуваних час від часу відправляють платні SMS за бонуси в онлайн-іграх і лише деякі звертають увагу на вартість послуги. За статистикою: школярів цікавлять такі ресурси мережі, як YouTube, Google і Facebook, Wikipedia; хлопчики легше сприймають інформацію, що несе зображення, а дівчата надають перевагу текстам; для дівчаток найбільша складність — це навігація сайтів і особливості користування ресурсами Інтернет. Хлопчики швидше орієнтуються в ресурсах сайтів і в навігації; дівчата під час роботи з компютером звертаються по допомогу до дорослих, а хлопчики намагаються самостійно розібратися у проблемі та знайти рішення; хлопчики надають перевагу іграм, а дівчата — музичним сайтам, розважальним ресурсам; до соціальних мереж хлопчики й дівчата виявляють однаковий інтерес;

Навіга́ція (від {лат. navigare - керувати кораблем та санскр. navgathi - майстерність керманича). Галузь знань про керування транспортним засобом для спрямування його до цілі. Використовується на воді, на землі, в повітрі, а також останній час і в космосі.

Соціа́льне (лат. socialis - товариський, громадський) - одна з основних категорій соціології та соціальної філософії. Вперше вона була введена до наукового обігу К. Марксом для позначення характеристики однієї із сторін суспільного життя.

хлопчики частіше за дівчат відвідують порнографічні сайти й сайти з еротичним змістом. ЩО РОБЛЯТЬ ДІТИ В ІНТЕРНЕТІ Спілкуються — знайомляться й шукають нових друзів у соціальних мережах, чатах, беруть участь у віртуальних форумах. Навчаються й розвиваються — передивляються контрольні, реферати й курсові роботи, читають новини, підвищують рівень знань. Розважаються — грають, слухають музику, дивляться фільми й відеороліки. НЕБЕЗПЕЧНІ СИГНАЛИ ПЕРЕДВІСНИКИ ІНТЕРНЕТ-ЗАЛЕЖНОСТІ: навязливе прагнення постійно перевіряти електронну пошту;

Бажання - прагнення, потяг до здійснення чого-небудь, хотіння. Помірний ступінь прояви волі, між звичайним хотінням, та виваженим рішенням чи вибором. Висловлювана ким-небудь думка про бажаність здійснення чого-небудь, побажання.

Еро́тика - мистецтво передачі сексуальних емоцій. Найчастіше еротика виражається за допомогою образотворчих мистецтв, літератури і пісень. Поведінка персонажів, зображених в еротичному творі може бути пов'язана як із щирим, майже божественним почуттям любові, так і зі звичайним сексуальним потягом.

Електро́нна по́шта або е-пошта (англ. e-mail, або email, скорочення від electronic mail) - спосіб обміну цифровими повідомленнями між людьми використовуючи цифрові пристрої, такі як комп'ютери та мобільні телефони, що робить можливим пересилання даних будь-якого змісту (текстові документи, аудіо-, відеофайли, архіви, програми).

очікування чергового сеансу огілайн; збільшення часу, проведеного онлайн; зростання витрат на Інтернет-послуги. ОЗНАКИ ІНТЕРНЕТ-ЗАЛЕЖНОСТІ: повне поглинання Інтернетом; потреба у збільшенні часу онлайн-сеансів; наявність неодноразових спроб скорочення часу перебування в Інтернеті; поява симптомів абстиненції внаслідок скорочення користування Інтернетом (повторна тяга, виникнення й посилення напруги через певний час);

Симпто́м (від грец. σύμπτομα - випадок, ознака) - будь-яка відчутна зміна в організмі або його функціях, яку виявили на підставі скарг хворого (суб'єктивний симптом) або при дослідженні лікарем (об'єктивний симптом).

виникнення проблем з навколишнім середовищем (однолітками, членами родини, друзями);

Проблема - складне теоретичне або практичне питання, що потребує розв'язання, вивчення, дослідження. Проблема - об'єкт (питання, недолік чи потреба чогось,завада від надлишку чи наявності чогось, процес) явище збуджуючого характеру як стимул діяльності спонукаючого характеру - незадоволений попит чи нереалізовані потреби (нестача або відсутність, надлишок або наявність чого-небудь), дефект, вада, чи загроза що змушує цілеспрямовано ліквідувати проблему шляхом уникнення взаємодії чи зміни стану об'єкту, себе чи свого ставлення до подій.

намагання приховати реальний час перебування в Інтернеті; залежність настрою від використання Інтер-нету (виражається емоційним і руховим збудженням, тривогою, навязаними розмірковуваннями про те, що зараз відбувається в Інтернеті, фантазіями і мріями про Інтернет). Психологічні симптоми: гарне самопочуття або ейфорія під час роботи за компютером; неможливість зупинитися; постійне збільшення кількості часу перебування в Інтернеті; зневага родиною та друзями; відчуття спустошення, тривоги, роздратованості в періоди перебування поза Інтернетом; проблеми з навчанням.

Фанта́зія (лат. Phantasia від грец. φαντασια - уява) - створення людиною нових образів в рамках майбутнього часу, з використанням колись сприйнятого минулого, на основі наявного інтелекту.

Навча́ння - це організована, двостороння діяльність, спрямована на максимальне засвоєння та усвідомлення навчального матеріалу і подальшого застосування отриманих знань, умінь та навичок на практиці. Цілеспрямований процес передачі і засвоєння знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності людини.

Фізичні симптоми: біль у ділянці запястя; сухість в очах; головний біль; біль у спині, порушення сну; нерегулярне харчування; зневага особистою гігієною; ПАМЯТКА БАТЬКАМ Для підвищення безпеки вашої дитини Діти молодшого шкільного віку повинні виходити в Інтернет лише під наглядом дорослих ще й тому, що їм потрібна допомога у навігації під час пошуку сайтів і в процесі спілкування. Навчіть дитину правил конфіденційності й поведінки в мережі. Розясніть дитині те, для чого і як правильно створювати ніки. Розкажіть дитині, що в мережі люди можуть видавати себе за кого завгодно, тому слід ставитись обережно до нових віртуальних знайомих і в жодному разі не повідомляти їм будь-яку особисту інформацію. Не дозволяйте дитині користуватися голосовими службами для взаємодії з товаришами по мережевих іграх. Навчайте дитину відрізняти правду від брехні. Проявляйте зацікавленість до віртуального життя дитини й не ігноруйте запитання, що вона ставить. Якщо не знаєте відповіді на якісь запитання, можете спільно пошукати їх в Інтернеті. Розкажіть дитині про ризики, які їй можуть трапитися у віртуальному просторі. Створіть альтернативні інтереси, обовязки для вашої дитини: відвідання гуртка за інтересами або спортивної секції; хобі; прибирання своєї кімнати; догляд за тваринами чи кімнатними рослинами; допомога молодшим у виконанні домашніх завдань. Користуйтеся програмами батьківського контролю. ЗАГАЛЬНІ ПОРАДИ Не встановлюйте компютер у кімнаті дитини. Нормуйте час перебування дитини за компютером. Не дозволяйте дитині довго засиджуватися за компютером перед сном і вночі. Використовуйте програмне забезпечення, що вимикає ПК після закінчення визначеного часу.

Спорт (англ. sport, походить від давньофранцузьського фр. disport - «дозвілля», «розвага») - організована за певними правилами діяльність людей, що полягає в зіставленні їх фізичних та інтелектуальних здібностей, а також підготовка до цієї діяльності та міжособові стосунки, що виникають в процесі гри.

Твари́ни (лат. Animalia або лат. Metazoa) - царство переважно багатоклітинних еукаріотичних (ядерних) організмів, однією з найголовніших ознак якого є гетеротрофність (тобто, споживання готових органічних речовин) та здатність активно рухатись.

Кімнатне рослинництво або Кімнатні рослини - давня галузь декоративно-квіткового і обмежено натурального чи комерційного господарства.

Програ́мне забезпе́чення (програ́мні за́соби) (ПЗ; англ. software) - сукупність програм системи обробки інформації і програмних документів, необхідних для експлуатації цих програм.

Уважно спостерігайте за тим, чим займається ваша дитина, і стежте за іграми, в які вона грає. Рольові ігри справляють найбільш сильний вплив на психіку. Якщо дитина продовжує надмірно захоплюватися компютерними іграми та Інтернетом і ви не в змозі самостійно впоратись із проблемою, зверніться до спеціаліста-психолога. Міністерство освіти і науки України Бронницька СЗШ І-ІІ ступенів 2014-2015 н.р.


Скачати 58.82 Kb.