Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаТворчі колективи міського будинку культури заслужений ансамбль танцю України „Полісянка” Звання колективу

Скачати 90.79 Kb.

Творчі колективи міського будинку культури заслужений ансамбль танцю України „Полісянка” Звання колективу
Скачати 90.79 Kb.
Дата конвертації 19.03.2017
Розмір 90.79 Kb.

ТВОРЧІ КОЛЕКТИВИ МІСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ
Заслужений ансамбль танцю України „Полісянка”

Звання колективу: здобув звання „народний” аматорський в 1964 році, звання „заслужений” у 1967 році.

Ама́тор (лат. amator, від лат. amo - полюбляю, уподобаю, маю нахил) - непрофесіонал, самодіяльний митець, технік, дослідник.

Колекти́в - cукупність людей, об'єднаних спільною діяльністю, спільними інтересами, метою, проектом. Група людей, зв'язаних спільною працею в одній організації, установі, на підприємстві тощо. За видом діяльності розрізняють трудові, навчальні, військові, спортивні, художньої самодіяльності та інші колективи.Керівник колективу: заслужений діяч мистецтв України Віктор Семенович Марущак, 1946 року народження

Контактний телефон: моб. тел. керівника анс. „Полісянка” 8-050-1983338.

Найбільші досягнення колективу:

Учасник міжнародних фольклорних фестивалів, які проходили в: Литві, Білорусі, Молдові, Польщі, Болгарії, Хорватії, Німеччині,Словаччині, Угорщині,Туреччині, Італії, Португаліїї, Франції та Канаді.

Фестиваль (фр. festival - свято, лат. festivus - святковий, веселий) - масове святкове дійство, що включає огляд чи демонстрацію досягнень у певних видах мистецтва (музика, театр, кіно, естрада); вид подієвих туристичних ресурсів.

Фолькло́р (англ. folk-lore, букв. -народна мудрість; народне знання), або усна наро́дна тво́рчість - художня колективна літературна і музична творча діяльність народу, яка засобами мови зберегла знання про життя і природу, давні культи і вірування, а також відбиток світу думок, уявлень, почуттів і переживань, народнопоетичної фантазії.

1980- учасник урочистого відкриття ХХІІ Олімпійських Ігор в Москві.

2003-3 місце на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної хореографії ім. Павла Вірського м.Київ.

Ансамбль неодноразовий переможець в міському рейтингу популярності „Гордість міста” в номінації „кращий дорослий хореографічний колектив”.

Історія створення колективу: ансамбль було створено в 1959 році, на базі міського Будинку культури.

Кількість осіб і вік учасників: 40 учасників,віком від 16 до 30 років

Репертуар: українські народні та стилізовані танці.

При ансамблі працює народний оркестр народної музики.

Перемо́жець - село в Україні, у Броварському районі Київської області. Населення становить 53 осіб.

Павло́ Па́влович Ві́рський (12 (25) лютого 1905(19050225), Одеса - 5 червня 1975, Київ) - український танцівник і хореограф, Народний артист СРСР (1960).

Наро́дна му́зика, музичний фольклор (англ. traditional folk music) - вокальна, інструментальна, вокально-інструментальна і музично-танцювальна творчість народу, основний вид і підсумок художньої творчості багатьох поколінь, який ґрунтується на історичних традиціях розвитку творчості різних груп та шарів населення.

Художній керівник-Марченко Валерій Віталійович.


Народний аматорський хор”Верес”

Звання колективу: здобули звання „народний” в 1964 році.

Керівник колективу:заслужений працівник культури України Петро Антонович Невірковець, 1941 року народження

Контактний телефон: моб.

Робітники́, також працівники́, трудівники́ - наймані особи, зайняті в безпосередньому виробництві, рідше у сфері послуг; виконавці найнижчої ланки технологічного чи управлінського ланцюга. В правовому суспільстві права й інтереси робітників захищено трудовим правом[Джерело?].

Українська культура - сукупність матеріальних та духовних цінностей, створених українським народом протягом його історії.

телефон керівника 8-067-7747691
Найбільші досягнення колективу:

1999 - 2 місце на 1 Всеукраїнському фестивалі-конкурсі „Український народний спів” м. Київ.

2006- 2 місце на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі козацької пісні „Байда” м. Тернопіль.

Учасник міжнародних фольклорних фестивалів та свят, які проходили в: Білорусі, Польщі, Болгарії та Словаччині.Історія створення колективу: хор був створений на базі міського Будинку культури в 1960 році.

Кількість осіб і вік учасників: 40 учасників, віком від 30 до 65 років.

Репертуар:українські народні пісні, повстанські, стрілецькі пісні, духовні твори, колядки та щедрівки.

Козаки́ - члени самоврядних чоловічих військових громад, що з 15 століття існували на теренах українського «Дикого поля», в районі середніх течій Дніпра та Дону, на межі християнського і мусульманського світів.

Стріле́цькі пісні́ - пісні, створені в легіоні Українських січових стрільців 1914-1918 (маршово-бойові, жалобні, любовні й жартівливі). Головні творці стрілецьких пісень: М. Гайворонський, капельмайстер оркестри УСС, Р.


Народний аматорський хор ветеранів війни та праці „Патріот”

Звання колективу: здобув звання „народний” в 1993 році

Керівник колективу: заслужений працівник культури України Петро Михайлович Фесай 1930 року народження.

Ветеран (лат. veteranus - від «vetus» - старий) - професійний вояк, який відслужив визначений термін у римській армії.Контактний телефон: дом. телефон керівника 24-10-85.
Найбільші досягнення колективу: хор „Патріот” постійний учасник загальноміських свят до Дня Перемоги, визволення міста Рівне від німецько-фашистських загарбників, Дня Збройних Сил України. Часто виступає з концертами у військових частинах та військовому госпіталі.

Історія створення колективу: колектив було створено у 1983 році, зараз працює при міському Будинку культури.

Кількість осіб і вік учасників: 30 осіб, віком від 50 до 70 років.

Репертуар: пісні періоду та про Велику Вітчизняну війну, українські народні пісні.

Ву́лиця Визволення - назва вулиць у різних населених пунктах України.

Загарбник - той, хто здійснює захоплення, насильно оволодіває чим-небудь; завойовник.

Госпіталь (лат. hospitālis - привітний, гостинний) - засіб розміщення паломників в ХІ-ХІІ століттях, в якому надавалися лікувальні послуги, притулок на певний час. За необхідності паломники могли отримати фінансову допомогу, захист від переслідувань тощо.

Військо́ва части́на (скорочення В.ч., в/ч) - основна військова одиниця постійної організації в збройних силах, що організаційно може входить до складу більшої військової частини або з'єднання.

Вели́ка Вітчизня́на війна́ (рос. Великая Отечественная война, англ. Great Patriotic War) - термін, яким історіографія Радянського Союзу та низки країн СНД окреслюють радянсько-німецький збройний конфлікт 1941–1945 років у рамках Другої світової війни.

Украї́нські наро́дні пісні́ - це фольклорні твори, які створені в усі епохи розвитку нації, зберігаються в народній пам'яті й передаються з вуст в уста.


Народне аматорське вокально-інструментальне тріо „Срібна терція”

Звання колективу: здобуло звання „народне” у 1996 році.

Керівник колективу: заслужений працівник культури України, композитор- Борис Ізраїлович Забута, 1947 року народження

Контактний телефон: моб. телефон керівника 8-097-3211598
Найбільші досягнення колективу:

Колектив Лауреат обласної мистецької премії ім. Германа Жуковського.

Учасник міжнародних фольклорних фестивалів та свят, які проходили в Росії, Білорусі, Молдові, Придністров”ї, Польщі, Словаччині, Німеччині, Італії, Франції та Іспанії.

Історія створення колективу: тріо було створене у 1995 році на базі міського Будинку культури.

Кількість осіб і вік учасників: Тетяна Бенедюк - бандура, спів, Людмила Дьомушкіна - скрипка, спів, Борис Забута - баян.

Репертуар: українські народні пісні, сучасні естрадні пісні в аранжуванні Б.Забути, пісні та мелодії народів світу, класичні твори.
Народне аматорське тріо бандуристок „Любисток”

Звання колективу: здобуло звання „ народне” у 2002 році.

Бандурист, бандурник, бандурщик - музикант, що грає на бандурі. Сліпі бандуристи, що жили та працювали в сільському середовищі в минулому називалися кобзарями.Керівник колективу: Наталія Євгенівна Турко, 1961 року народження

Контактний телефон: моб. телефон керівника 8-097-5404944
Найбільші досягнення колективу:

2000 рік - Гран-Прі на міжнародному фольклорному фестивалі у м. Пастави (Республіка Білорусь).Історія створення колективу: колектив створено у 1997 році, з 2002 року працює при міському Будинку культури.

Кількість осіб і вік учасників: Наталія Турко, Оксана Чирук, Юлія Сергієнко

Репертуар: українські народні пісні, пісні сучасних вітчизняних композиторів, колядки та щедрівки.

Батьківщи́на (Вітчизна) - країна, що належить даному народові; вужче - рідний край, місце народження тієї чи іншої людини. Поняття батьківщина позначає країну предків (батьків) людини, а також часто має емоційний підтекст, що має на увазі, що деякі відчувають до батьківщини особливе, сакральне почуття, яке поєднує любов і почуття патріотизму.

Компози́тор (ж.р. композиторка, від лат. componere - складати в ціле) - автор музичних творів: особа, що займається створенням музики.


Народний аматорський камерний хор „Лукаш”

Звання колективу:звання „народний” здобули у 2007 році.

Керівники колективу: Галина Андріївна Івченко, 1962 року народження, освіта вища, спеціальна, Дзьобкевич Лариса Григорівна 1984 року народження.

Контактний телефон: моб. телефон керівника: 8-097-9198488.
Найбільші досягнення колективу:

2006 рік - Диплом 1 ступеня міжнародного фестивалю „Венеція співоча” Італія.Історія створення колективу: колектив було створено на базі народного квартету „Лукаш” в 2004 році і називався народний аматорський ансамбль „Лукаш”. З 2007 року - це народний аматорський камерний хор „Лукаш”.

Кількість осіб і вік учасників: 10 осіб, віком від 22 до 35 років.

Репертуар: українські народні пісні, українські та зарубіжні класичні твори, духовні пісні, колядки та щедрівки.

Народний аматорський естрадний гурт „Вояж”

Звання колективу: здобув звання „народний аматорський” у 2005 році.

Керівники колективу- Тимощук Анатолій Анатолійович, 1960 року народження, Федоров Максим Генадійович, 1985 року народження.

Контактний телефон: моб. телефон керівника 8-097-1204692.
Найбільші досягнення колективу:

2003 - Солістка Юлія Тимочко отримує Гран-Прі на 1 обласному фестивалі-конкурсі сучасного естрадного мистецтва „Пісні над Іквою”.

Естра́да - різновид сценічного мистецтва, як окремий жанр так і синтез жанрів: спів, танець, оригінальний виступ, клоунада, циркове мистецтво, ілюзії.

2004 - Солістка Юлія Тимочко отрмує Гран-Прі на 1 Всеукраїнському фестивалі-конкурсі сучасного естрадного мистецтва „Шоу західний регіон” (м. Рівне)

2004 - 1 місце на Всепольському Різдв”яному фестивалі-конкурсі .Історія створення колективу:естрадний гурт „Вояж” був створений на базі міського Будинку культури в 1995 році.

Кількість осіб і склад учасників: 4 учасники: Анатолій Тимощук-гітара, Максим Федоров- клавішні, Ігор Волошин-вокал, Юлія Тимочко-вокал. Вік учасників від 25 до 45 років.

Репертуар: сучасна естрадна авторська музика, музика та пісні відомих зарубіжних виконавців.
Народний джазовий ансамбль „Диксиленд Бенд”

Звання колективу: здобув звання в 2007 році.

Керівники колективу: Художній керівник Сіончук Олександр Володимирович, 1966 року народження

Контактний телефон: моб.

Керівни́к, також мéнеджер - найманий робітник, зайнятий професійною організаторською діяльністю в органах керування підприємства, фірми, установи, наділений суб'єктом власності визначеними повноваженнями.

телефон керівника 8-067-8313570
Найбільші досягнення колективу:

2005 рік-Лауреат фестивалю „Польсько-українські музичні зустрічі” м. Нарва (РФ).

2006 рік – 3 місце на 2 Всеукраїнському конкурсі молодих виконавців на духових інструментах ім. В.

Духові́ музи́чні інструме́нти - музичні інструменти, що являють собою різні за розмірами та матеріалом трубки, в яких внаслідок коливання стовпа повітря, що міститься в них усередині, утворюється звук.

Старченка (м.Рівне).

Історія створення колективу: колектив створено в 2000 році. На базі міського Будинку культури працює з 2006 року.

Кількість осіб і вік учасників: 10 осіб віком від 20 до 25 років.

Репертуар: українські народні пісні в джазовій обробці та твори відомих зарубіжних джазових композиторів.
Зразковий ансамбль танцю „Полісяночка”

Звання колективу: здобули звання „ зразковий” у 1990 році.

Композитор Ігнацій Ян Падеревський був прем'єр-міністром Польщі, Верді та Шостакович були депутатами.Керівник колективу:Жемчугова Євгенія Борисівна, 1961 року народження, освіта вища спеціальна.

Контактний телефон: моб. телефон керівника 8-097-7487767, 8-050-1867564.

Найбільші досягнення колективу:

1-е місце на Всеукраїнському фестивалі дитячої творчості „Чорноморські Ігри-2000” м. Скадовськ

2-е місце на міжнародному фольклорному фестивалі-конкурсі „Перлини Черемошу-2004” м.

Скадовськ Скадо́вськ (до 1933 року - Скадовське) - місто і морський порт на березі Джарилгацької затоки Чорного моря. Заснований 1923 року. Адміністративний центр Скадовського району Херсонської області. Найближча залізнична станція - Каланчак (52 км).

Вижниця.

1 місце на 5 Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва „Веселкова Терпсихора-2005” м. Київ.

У 2005 році на міському рейтингу популярності „Гордість міста” визнаний кращим дитячим хореографічним колективом міста Рівне.

Брав участь у міжнародних фольклорних фестивалях, які проводились у Литві, Польщі, Німеччині,Словаччині,Іспанії.Історія створення колективу: ансамбль було створено при міському Будинку культури на базі підготовчих груп хореографічноїстудії в 1989 році.

Кількість осіб і вік учасників: 40 осіб, віком від 12 до 16 років.

Репертуар: українські народні стилізовані танці та танці народів світу.
Зразковий ансамбль танцю „Джерельце”

Звання колективу: здобув звання „зразковий” в 2002 році.

Керівник колективу: Наталія Григорівна Кірія, 1966 року

Контактний телефон: моб. телефон керівника 8-050-3753467.

Найбільші досягнення колективу:

2 місце на обласному огляді-конкурсі „Стежками Мавки - 2006”Історія створення колективу: ансамбль „Джерельце” був створений при міському Будинку культури на базі молодших підготовчих груп в 2001 році.

Кількість осіб і вік учасників: 40 осіб віком від 9 до 12 років.

Репертуар: українські народні стилізовані танці та танці народів світу.
Зразковий ансамбль сучасного танцю „Етика”

Звання колективу: здобув звання „зразковий” в 1996 році

Керівник колективу: Руслана Степанівна Мартинюк, 1972 року народження

Контактний телефон: моб.

Хореографія (від грец. χορεία - танець, хоровод, та грец. γραφή - писати) - мистецтво постановки танцю як послідовності кроків, рухів, фігур для створення найкращого сценічного ефекту.

телефон керівника 8-097-1204687.
Найбільші досягнення колективу:

2002 р. - 2 місце на фестивалі-конкурсі сучасного танцю „Золота підкова” м. Ковель.

2003 р. - 1 та 3 премії на 1 Всеукраїнському молодіжному фестивалі-конкурсі естрадного мистецтва „Музична толока” м. Рівне.

2003 р.- 2 місце в номінації „танець модерн” на 3 міжнародному фестивалі-конкурсі сучасної хореографії „Весна танцююча” м. Київ.

2006 р.- 3 місце на відкритому міжнародному фестивалі-конкурсі естрадного мистецтва „Міленіум” м. Полтава.

2007 р. - 3 місце на регіональному відбірковому турі фестивалю мистецтв дитячої та юнацької творчості „Турнір лауреатів міжнародного телевізійного конкурсу „Південний експрес” м.

Телеба́чення (від грец. τῆλε - далеко) - загальний термін, що охоплює всі аспекти технології та практичної діяльності, пов’язаних з передачею зображень із звуковим супроводом на далекі відстані.

Лауреат (від лат. laureatus - увінчаний лаврами) - особа, якій присуджена державна чи міжнародна премія за видатні заслуги, досягнення в літературі, техніці, науці тощо, а також переможець конкурсів (переважно творчих).

Ковель.Історія створення колективу: колектив було створено при міському Будинку культури у 1996 році.

Кількість осіб і вік учасників: 20 осіб, віком від 12 до 16 років.

Репертуар: сучасний танець в постановках Руслани Мартинюк.
Зразковий вокально-естрадний гурт „Фантазія”

Звання колективу: здобув звання „зразковий” у 2002 році.

Керівник колективу: Жанна Іванівна Марченко, 1960 року народження

Контактний телефон: моб. телефон керівника 8-097-5096763
Найбільші досягнення колективу:

Лауреат Всеукраїнського телеконкурсу „Зірки на сцену” (м. Київ)

1999, 2000 роки - Лауреат міжнародного конкурсу естрадних виконавців в Угорщині.

2003 - 3 місце на 1 Всеукраїнському молодіжному фестивалі-конкурсі естрадного мистецтва „Музична толока” (м. Рівне)Історія створення колективу: колектив створено у 1997 році, з 2001 року працює при міському Будинку культури.

Кількість осіб і вік учасників: 10 осіб, віком від 8 до 15 років.

Репертуар: сучасна українська естрадна дитяча пісня та пісні відомих іноземних виконавців.
Народна аматорська фотостудія „Простір Фото”

Звання колективу- здобула звання „ народна” аматорська у 2006 році.

Керівник колективу-Харват Олександр Миколайович, 1959 року народження

Контактний телефон- моб. телефон керівника 8-067-3622977.

Найбільші досягнення колективу:

участь у міських, обласних, Всеукраїнських та міжнародних фотовиставках (Польща, Китай, Італія).Історія створення колективу: колектив створено на базі міського Будинку культури у 2006 році.

Кількість осіб і вік учасників: учасники віком від 20 до 30 років.
Народна аматорська студія декоративно ужиткового мистетцтва

Звання коллективу - здобула звання „народна” у 2007 році.

Деко́р - сукупність елементів, що становлять зовнішнє оформлення архітектурної споруди або його інтер'єрів; може бути живописним, скульптурним, архітектурним.Керівник колективу- Кисіленко Вікторія Никифорівна, 1942 року народження

Контактний телефон: 8 (0362) 22-10-77

Найбільші досягнення колективу:

Участь у міських, обласних та Всеукраїнських виставках майстрів народної творчості.

Виставка - публічна демонстрація досягнень у галузі економіки, науки, техніки, культури, мистецтва та інших галузях суспільного життя. Поняття може позначати як сам захід, так і місце проведення цього заходу.Історія створення коллективу - колектив створено в 2003 році, на базі міського Будинку культури працює з 2007 року. Про творчу діяльність учасників студії випущено альбом „Джерела”.

Кількість осіб і вік учасників: 50 учасників, віком від 25 до 60 років.


Скачати 90.79 Kb.

2021