Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаУ час широких можливостей І високих технологій ледь не кожна людина користується Інтернетом. Мережа стала наскільки популярною І доступною, що ми маємо можливість користуватися нею будь-де І будь-коли

Скачати 16.15 Kb.

У час широких можливостей І високих технологій ледь не кожна людина користується Інтернетом. Мережа стала наскільки популярною І доступною, що ми маємо можливість користуватися нею будь-де І будь-коли
Скачати 16.15 Kb.
Дата конвертації29.03.2019
Розмір16.15 Kb.
У час широких можливостей і високих технологій ледь не кожна людина користується Інтернетом.

Можливість - це дія, що може відбутися або ні (можливо, приїду, а, можливо, і ні). Можливість можна забезпечити чи покладатись на «авось» та якось буде. Альтернатива дає шанс, але не гарантує без відповідних дій забезпечення результату і адекватності та конструктиву діяльності.

Інтерне́т (від англ. Internet), міжмере́жжя - всесвітня система взаємосполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів. Інтернет також називають мережею мереж. Інтернет складається з мільйонів локальних і глобальних приватних, публічних, академічних, ділових і урядових мереж, пов'язаних між собою з використанням різноманітних дротових, оптичних і бездротових технологій.

Висо́кі техноло́гії (англ. high technology, high tech, hi-tech) - найновіші і найпрогресивніші технології сучасності. До високих технологій належать найбільш наукомісткі галузі промисловості.

Мережа стала наскільки популярною і доступною, що ми маємо можливість користуватися нею будь-де і будь-коли. На перший погляд, це здається зручним і безпечним, але бодай не кожен знає, як правильно користуватись Інтернетом. Тож, що нам дає Інтернет, а що він у нас забирає Поговоримо про те, чим саме корисна мережа Інтернет. По-перше, це найбільше у світі джерело інформації, де людина може знайти абсолютно все, що її цікавить.

Абсолют (від лат. absolutus - безумовний, необмежений) - в ідеалістичній філософії і релігійних тлумаченнях - вічна, незмінна нескінченна першооснова Всесвіту (бог, абсолютна ідея тощо). Те, що нічим не зумовлене, ні від чого не залежне.

Джерело інформаційного матеріалу, також Вихідний матеріал - об'єкт або суб'єкт, який надає інформацію. Являє собою матеріал, з якого отримані інформація або ідеї. Наприклад: база даних, книга, періодичні видання, працівник фармацевтичної компанії, лікар, державний інформаційний центр, державний реєстр і тд.

Ми дізнаємося останні новини, удосконалюємо свої знання, знаходимо більше матеріалів, які стосуються наших захоплень та інтересів, отримуємо поради тощо. По-друге, Інтернет дає людині можливість розважатися і відпочивати. Ми можемо слухати музику і дивитися фільми на будь-який смак, читати книги онлайн – усе це не потребує багато часу на пошуки, варто лише натиснути на кнопку. У наш час люди все більше користуються соціальними мережами, щоб мати зв’язок зі своїми рідними, які живуть закордоном: вони надсилають одне одному електронні листи або спілкуються за допомогою відеозв’язку, обмінюються фотографіями. По-третє, онлайн-навчання стало популярним у наші часи. Люди мають змогу навчатися і проходити спеціальні курси, не виходячи з дому.

Навча́ння - це організована, двостороння діяльність, спрямована на максимальне засвоєння та усвідомлення навчального матеріалу і подальшого застосування отриманих знань, умінь та навичок на практиці. Цілеспрямований процес передачі і засвоєння знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності людини.

А учні шкіл також використовують Інтернет для того, щоб отримати більше інформації, якої не вистачає у старих шкільних підручниках, з того чи іншого предмету.

Підру́чник (калька з пол. podręcznik) - книжка, у якій системно викладено інформацію з певної галузі знань і яку використовують в системі освіти на різних рівнях, а також для самостійного навчання. Різновид навчального видання.

Тоді що ж Інтернет у нас забирає Інтернет забирає у нас багато, якщо ми користуємось ним неправильно. На жаль, у сучасному світі все більше дітей і підлітків поринають у віртуальний світ, забуваючи про справжнє життя. Такі люди проводять занадто багато часу в мережі, граючись у комп’ютерні ігри чи спілкуючись зі своїми віртуальними друзями. Тому вони втрачають усе: здоров’я, сім’ю, друзів, час – тобто всі цінності цього прекрасного життя. Отже, можна дійти висновку, що Інтернет може бути як корисним, так і шкідливим для нас і наших близьких. Тож, щоб уберегти себе від негативних наслідків мережі, треба вміти правильно нею користуватися, і тоді вона буде приносити тільки позитивні результати. Будьте розсудливими і витрачайте свій час правильно, проводячи його у реальному світі! Комар Дар’я, учениця 10 класу
Каталог: Files -> downloadcenter
downloadcenter -> Уроків з теми «Комп’ютерні презентації»
downloadcenter -> Пояснювальна записка для прийому осіб, які на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «кваліфікований робітник»
downloadcenter -> Як забезпечити безпеку дітей в мережі Інтернет Пропонуємо декілька рекомендацій, які слід взяти до уваги
downloadcenter -> Інтернет – це така ж реалія нашого життя, як телефон або телевізор. Далеко не всі українські батьки усвідомлюють, наскільки важливу роль відіграє Інтернет в житті їхніх дітей
downloadcenter -> Програма для дітей із затримкою психічного розвитку Інформацію взято із газети «Дефектолог», листопад 11(35) 2009
downloadcenter -> Заходи до Дня Гідності та Свободи Напередодні Дня Гідності та Свободи


Скачати 16.15 Kb.