Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаUbuntu Linux Для операційних систем родини Linux існує багато програм І систем для налаштування pppoE з'єднань. Ми зупинимось на консольній програмі, яка є в комплекті системи

Ubuntu Linux Для операційних систем родини Linux існує багато програм І систем для налаштування pppoE з'єднань. Ми зупинимось на консольній програмі, яка є в комплекті системи
Дата конвертації10.03.2017
Розмір0.72 Mb.
ТипПрограма

Налаштування PPPoE з'єднання в Ubuntu Linux

Для операційних систем родини Linux існує багато програм і систем для налаштування PPPoE з'єднань.

Операці́йна систе́ма, скорочено ОС (англ. operating system, OS) - це базовий комплекс програм, що виконує управління апаратною складовою комп'ютера або віртуальної машини; забезпечує керування обчислювальним процесом і організовує взаємодію з користувачем.
Ми зупинимось на консольній програмі, яка є в комплекті системи. Пізніше, маючи Інтернет, при потребі, Ви можете налаштувати PPPoE довільним чином, в тому числі з використанням звичайних графічних програм чи аплетів панелі.
Гра́фіка (нім. Graphik, грец. graphikos «написаний») - вид образотворчого мистецтва, для якого характерна перевага ліній і штрихів, використання контрастів білого і чорного та менше, ніж у живописі, використання кольору.1) Запустіть консоль (термінал), з головного меню (або за допомогою швидкого запуску: Alt F2 та впишіть gnome-terminal):2) В терміналі виконайте команду pppoeconf. Перед командою вкажіть sudo, щоб завантажити її з правами адміністратора:3) Програма покаже Вам знайдені мережеві інтерфейси.
Адміністра́тор (іноді скор. - адмін) - це особа, яка здійснює роботу з якісного і ефективного обслуговування відвідувачів, консультує їх із питань, які стосуються товарів і послуг, які надає підприємство, організація.
Серед них повинна бути Ваша мережева плата (eth0, eth1, ...). Натисніть "Так" для продовження:4) Буде здійснено пошук провайдера на усіх існуючих мережевих інтерфейсах:5) Якщо мережевий кабель правильно підключено до Вашого комп'ютера, програма швидко перевірить що підключення можливе і запропонує внести певні зміни в налаштування підключення. Погодьтесь, натисненням "Так":6) Вам буде запропоновано ввести ім'я користувача.
Провайдер (від англ. provider - постачальник) - компанія, постачальник будь-яких послуг.
Кори́стува́ч - той, хто користується чим-небудь - майном, землею, комп'ютером тощо.
Ім'я та пароль Ви отримали коли укладали угоду на користування мережею Інтернет:7) Введіть свій пароль:8) Програма запропонує автоматично додавати в систему адресу DNS-сервера, отриману від провайдера, після підключення.
DNS-сервер - програма, призначена для відповідей на DNS-запити за відповідним протоколом. Також DNS-сервером можуть називати хост, на якому запущено відповідну програму.
Погодьтесь, натиснувши "Так":9) Програма запропонує змінити максимальний розмір сегменту пакету TCP/IP. Погодьтесь, виберіть "Так":10) Налаштування завершено! Програма перепитає чи бажаєте Ви щоб з'єднання відбувалось автоматично, під час входу в систему. Виберіть потрібний варіант відповіді.11) Програма перепитає чи бажаєте Ви з'єднатись зараз. Оберіть "Так":12) Ваш комп'ютер намагається під'єднатись до Інтернету.
Інтерне́т (від англ. Internet), міжмере́жжя - всесвітня система взаємосполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів. Інтернет також називають мережею мереж. Інтернет складається з мільйонів локальних і глобальних приватних, публічних, академічних, ділових і урядових мереж, пов'язаних між собою з використанням різноманітних дротових, оптичних і бездротових технологій.
Натисніть "Гаразд" та насолоджуйтесь зв'язком:13) Перевірити результат під'єднання можна за допомогою команди plog:14)Стан та інформація про під'єднання показується також командою ifconfig ppp0:15) Примусово розірвати з'єднання можна командою sudo poff dsl-provider, знову під'єднатись – командою sudo pon dsl-provider.