Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаУкраина львов

Скачати 122.74 Kb.

Украина львов
Скачати 122.74 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації28.04.2017
Розмір122.74 Kb.
  1   2

отдых для детей

УКРАИНА - ЛЬВОВ

КОМПЛЕКС ЕКСКУРСІЙНИХ ПРОГРАМ

«ЧАРІВНИЙ ЛЬВІВ» для дитячих груп
1й ДЕНЬ Прибуття, трансфер, поселення. Сніданок.

10:00 Оглядова пішохідна екскурсія «Старовинний Львів» включає: ознайомлення з архітектурою та побутом міста 14-18ст.; огляд костелу єзуїтів св. Петра та Павла (17ст.), площі Ринок (своєрідний музей просто неба - всі 45 будинків на даній площі є пам'ятками архітектури); відвідини Кафедрального собору Римської католицької церкви (14-18ст.

Музей просто неба Музе́й про́сто не́ба - це різновид музеїв, де експонати розміщені на відкритому просторі.
Католици́зм (лат. catholicismus) - найпоширеніший із напрямів християнства (близько 1 мільярда 196 мільйонів вірних у 2012 р.), який отримав свою назву від одного з атрибутів світової спільноти тих, хто вірить у Христа, - її «кафолічність» (універсальність, соборність).
), каплиць Боїмів та Кампіанів, Вірменський собор, огляд Бернардинського монастиря.
Вірме́нський кафедра́льний собо́р Успі́ння Пресвято́ї Богоро́диці - пам'ятка архітектури національного значення у Львові, що належить до Світової спадщини ЮНЕСКО; єдиний храм Вірменської апостольської церкви в Західній Україні; до 1945 кафедральний собор Львівської вірменсько-католицької архієпархії, а з 2000 - Української єпархії Вірменської апостольської церкви.
Відвідини аптеки-музею і на вибір: музею зброї «Арсенал» (одна з найбільших колекцій в Україні) або історичного музею «Тронна зала Яна Собеського» з відвідуванням італійського подвір’я. Відвідини ринку народних промислів «Вернісаж», на якому кожен зможе вибрати для себе частку Львова на згадку про цю подорож.

13:00 Обід

15:30 Відвідування Музею історії релігії (знаходиться в Домініканському соборі, один з нагарніших храмів Львова у стилі бароко).

Історія релігії - галузь релігієзнавства, що вивчає походження і внутрішній розвиток релігії, а також особливості її соціально-культурних зв'язків.
Вільний час.


НОВИНКА! Пропонуємо квест - «Знайди свого Лева». У Львові близько 4000 різноманітних левів. І їхнє число постійно зростає. Серед них є вельми оригінальні. Ми пропонуємо учасникам впіймати в об’єктив свого фотоапарату чи мобільного телефону найвідоміших та найцікавіших львівських левів: «левів – коханців», «лева під бріоліном», «п’яного лева», «кавового лева», «лева двухпопого» (наша відповідь російському і австрійському орлам.
Стільниковий телефон - автономний мобільний телефон, призначений для роботи в мережах стільникового зв'язку; використовує приймач радіодіапазону і традиційну телефонну комутацію для здійснення телефонного зв'язку на території зони покриття мережі.
) Старт квесту від Порохової Вежі та двох сплячих левів, яких розбудить тільки той, хто збере повну «карту левів» Тривалість квесту – 3год. (факультативно – 60грн./дит. для групи 30ос., 70грн./дит. для групи 16ос.; обов'язкове попереднє замовлення у момент оформлення туру).


Підйом на оглядовий майданчик міської Ратуші – башти міської мерії, звідки відкривається неповторна панорама середньовічних вуличок.
Попере́днє замо́влення або передзамовлення (англ. Pre-order) - виявлення споживачем наміру придбати той чи інший товар (роботу, послугу) до фактичної появи цього товару на ринку. Попереднє замовлення дозволяє споживачеві заздалегідь гарантовано закріпити за собою копію цього товару.
Льві́вська ра́туша - адміністративний будинок у центральній частині Львова, на площі Ринок, 1. Ратуша протягом всього часу свого існування була місцем перебування центральної міської влади Львова. Сьогодні є резиденцією Львівської міської ради.
Ви почуєте дзвін головного годинника Львова - серця нашого міста (факультативно - 5грн./ос.).

2й ДЕНЬ 08:00 Сніданок 08:30 Виїзд з Львова
11:00 Олеський замок. Стародавній замок на Заході України, заснований ще в 13ст. Замок має дуже цікаву історію, він був предметом постійних сварок, як з боку місцевої шляхти, так і чужоземців-татар. Частково зруйнований під час війни в середині 17ст. Зараз Олеський замок – філія Львівської картинної галереї, тут експонується колекція художнього мистецтва західноукраїнських земель.
Шляхта Шля́хта (пол. Szlachta, лит. Šlėkta) - провідний суспільний привілейований соціальний стан, що став державно-твірною основою феодального суспільства у Великому князівстві Литовському, Руському, Жематійському, Королівстві Польському (обидві після Люблінської унії утворили Річ Посполиту) та у Війську Запорозькому.
Олеський замок Оле́ський за́мок - пам'ятка архітектури та історії XIII–XVIII століть, розташований у смт Олесько, Буського району Львівської області. Один із найдавніших в Україні замків, імовірно, побудований одним із синів галицько-волинського князя Юрія Львовича на плато пагорба, який височить серед заплави р.
Льві́вська націона́льна галере́я мисте́цтв (до 4 лютого 1998 - Льві́вська карти́нна галере́я) - найбільший художній музей України. Розташований на вулиці Стефаника, 3, навпроти бібліотеки імені Стефаника.

13:00 Підгорецький палац. Один з найбільш відомих палаців України, побудований в 1640р., дивує своєю архітектурою та унікальністю. Колись це був музей з великою колекцією коштовних картин, зброї, книг, меблями, який недарма називали Східним Версалем – зараз пропонує відвідування фотовиставки інтер’єрів замку у бастіоні та замкове подвір’я.

У підвалі замку розміщена фотовиставка присвячена привиду Білої Панночки та дослідженням наукової групи «Міжнародні мисливці за привидами». У дальньому залі обладнана велика алхімічна лабораторія. (факультативно - 5грн./дит.).

Поряд з палацом знаходиться собор Святого Сімейства – міні-копія собору Св.

Святе сімейство - у християнстві немовля Ісус Христос з його матір'ю Дівою Марією і чоловіком Йосипом Обручником.
Петра та Павла в Римі.


14:00 Обід
15:00 Золочівський замок впродовж своєї більш ніж 400-річної історії пройшов шлях від королівського зам­ку до в'язниці НКВД. Будівництво замку-фортеці, який відрізнявся унікальними на той момент оборонними спорудами, було завершене в 1634р. на засоби Якуба Собеського.
Якуб Собе́ський (пол. Jakub Sobieski; 5 травня 1588 - 13 червня 1646) - шляхтич Речі Посполитої, державний, політичний і військовий діяч Речі Посполитої. Представник шляхетського роду Собеських гербу Яніна.
В експозиційних залах Великого палацу, головна особливість якого - його інтер’єрність, виставлені полотна Рубенса, старовинні меблі, зброя, унікальні карти, світильники з кісток іхтіозавра; у Китайському палацику (таку ж споруду можна побачити в Санкт-Петербурзі та Берліні) - експозиція «Україна зустрічає Схід» і колекція витворів східного мистецтва. Не менше замкових споруд відвідувачів цікавлять таємничі камені з дивним текстом, викарбува­ним готичним шрифтом та ніким досі не розшифрованим, що були привезені в замок і по легенді належали ордену тамплієрів.

Також в Золочеві ми зможемо відчути подих Середньовіччя: стрільба з луків, фехтувальні поєдинки лицарів в справжніх обладунках! Діти зможуть побачити лицарський постановочний бій, взяти участь в майстер-класі по володінню мечем, постріляти зі справжнього лука. Ну й звичайно ексклюзивні фотографії на пам'ять в лицарських обладунках!!! (факультативно – 65грн./дит. для групи 30ос., 95грн./дит. для групи 16ос.; обов'язкове попереднє замовлення у момент оформлення туру).

Повернення до Львова.

(за доплату можлива зміна маршруту на Олеський замок- Почаївськая Лавра- Підкаменські скелі та підземний храм- Підгорецький палац)

  1   2


Скачати 122.74 Kb.

  • «ЧАРІВНИЙ ЛЬВІВ» для дитячих груп 1 й ДЕНЬ
  • італійського подвір’я
  • Музею історії релігії
  • НОВИНКА!
  • Олеський замок- Почаївськая Лавра- Підкаменські скелі та підземний храм- Підгорецький палац )