Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаУкраїн а чернівецька міська рада Виконавчий комітет рішенн я 2018 №

Скачати 29.33 Kb.

Україн а чернівецька міська рада Виконавчий комітет рішенн я 2018 №
Скачати 29.33 Kb.
Дата конвертації30.03.2019
Розмір29.33 Kb.
У К Р А Ї Н А Чернівецька міська рада Виконавчий комітет Р І Ш Е Н Н Я 2018 № ________ м. Чернівці Про встановлення тарифів на теплову енергію, вироблену на установках з використанням альтернативних джерел енергії, її виробництво, транспортування та постачання для потреб бюджетних установ, які надаються ТОВ «Чернівецькі теплові мережі» Відповідно до статей 28, 52, 59 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні, Закону України Про житлово-комунальні послуги», статті 20 Закону України «Про теплопостачання», враховуючи звернення ТОВ «Чернівецькі теплові мережі» щодо встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії, транспортування та постачання для потреб бюджетних установ від 09.10.2018 р.
Альтернати́вні джере́ла ене́ргії - будь-яке джерело енергії, яке є альтернативою викопному паливу.
№ 213 та від 14.11.2018р. № 230, на підставі ліцензії на виробництво та постачання теплової енергії Чернівецької обласної державної адміністрації (номер і дата прийняття рішення 22.12.2016 р.
Чернівецька обласна державна адміністрація - місцева державна адміністрація Чернівецької області. В межах своїх повноважень здійснює виконавчу владу на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, а також реалізує повноваження, делеговані їй відповідною радою.
№24), відповідно до листа Мінрегіонбуду України від 11.12.2017р. № 710-13596 про роз’яснення щодо формування тарифів на теплову енергію та комунальні послуги, рішення Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області від 05.10.2018 р. № 158 «Про встановлення тарифу виробництво та постачання теплової енергії товариством з обмеженою відповідальністю «Чернівецькі теплові мережі» для комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Раївський навчально-виховний комплекс» Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області», листа Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області від 15.11.2018р. № 1371-0116 про встановлення тарифу ТОВ «Чернівецькі теплові мережі» на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу для потреб установ та організацій, що фінансуються з місцевого бюджету, лист Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України від 28.08.2018 р. № 593-01184-18 (відповідь ТОВ «Чернівецькі теплові мережі» на лист від 17.08.2018р.
Сер́едня осв́іта - система середніх шкіл, навчально-виховних закладів для молоді, що закінчила початкову школу, яка дає або загальну або професійну (спеціальну) освіту та право продовжувати навчання у вищих школах.
№ 165), рішення комісії з питань тарифної політики в житлово-комунальній сфері м. Чернівців (протокол від 23.11.2018р. №14), виконавчий комітет Чернівецької міської ради В И Р І Ш И В: Взяти до відома рішення Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області від 05.10.2018 р. № 158 «Про встановлення тарифу виробництво та постачання теплової енергії товариством з обмеженою відповідальністю «Чернівецькі теплові мережі» для комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Раївський навчально-виховний комплекс» Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області», яким встановлено для ТОВ «Чернівецькі теплові мережі» тариф на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу для потреб установ та організацій, що фінансуються з місцевого бюджету в розмірі 2745,92 грн. за 1 Гкал , в тому числі: Тариф на виробництво теплової енергії в розмірі 2694,11 грн.
Виробництво теплової енергії - господарська діяльність, пов'язана з перетворенням енергетичних ресурсів будь-якого походження, у тому числі альтернативних джерел енергії, на теплову енергію за допомогою технічних засобів з метою її продажу на підставі договору.
за 1 Гкал.. Тариф на постачання теплової енергії в розмірі 51,82 грн. за 1 Гкал. 2. Встановити для ТОВ «Чернівецькі теплові мережі» тарифи на теплову енергію, її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії та постачання для потреб бюджетних установ з початку опалювального сезону 2018-2019р.р. на рівні: 2.1. Тариф на теплову енергію – 2059,44 грн. Гкал (без ПДВ) за такими складовими: 2.1.1. Тариф на виробництво теплової енергії -2016,26 грн.Гкал (без ПДВ). 2.1.2. Тариф на постачання теплової енергії – 43,18 грн.Гкал (без ПДВ). 3. Це рішення набирає чинності з початку опалювального сезону 2018-2019 рр. та підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради. 4.
Чернівці́ - адміністративний, політичний і релігійний центр Чернівецької області, важливий культурний та науково-освітній осередок України. Місто розміщене на південному заході України за 40 км від румунського кордону.
Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника директора, начальника управління житлового господарства департаменту житлово-комунального господарства міської ради та директора ТОВ «Чернівецькі теплові мережі». 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Середюка В.Б. Секретар Чернівецької міської ради В.Продан
Каталог: portal
portal -> Пояснювальна записка до бакалаврської дипломної роботи на тему
portal -> Розрахунок витрат на розробку модифікованого алгоритму 77
portal -> 1Аналіз існуючих реалізацій та вибір алгоритму роботи системи 8
portal -> Вступ актуальність теми дослідження
portal -> Розрахунок втрат при передачі інформації по безпровідному каналу 48
portal -> Методи І засоби сучасного відображення зорової інформації для покращення асоціативного сприйняття при вивченні іноземної мови
portal -> Розробка веб-додатку з імітаційного моделювання обчислювальних систем


Скачати 29.33 Kb.

  • Чернівецької обласної державної адміністрації
  • Чернівецької міської ради