Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаУкраїн а сарненськаміськарад а

Скачати 17.13 Kb.

Україн а сарненськаміськарад а
Скачати 17.13 Kb.
Дата конвертації03.04.2017
Розмір17.13 Kb.

У К Р А Ї Н А


С А Р Н Е Н С Ь К А М І С Ь К А Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

«» листопада 2014 року №


«Про встановлення тарифу на послуги

з теплопостачання (виробництво та

постачання теплової енергії), що надає

ТОВ «Поліська енергосервісна компанія»

Сарненській військовій частині А-0153

м.

Тепло́ або Теплова́ ене́ргія - енергія руху атомів, молекул або інших частинок, з яких складається тіло. Теплова енергія може виділятися завдяки хімічним реакціям (горіння), ядерним реакціям (ядерний розпад і синтез), механічним взаємодіям (тертя).

Сарни, вул. Суворова, 24»

Розглянувши клопотання ТОВ «Поліська енергосервісна компанія» від 06 жовтня 2014 року № 0610/14-1 щодо встановлення тарифу на послуги з теплопостачання (виробництво та постачання теплової енергії) Сарненської військової частини А-0153 м.Сарни, вул. Суворова, 24, керуючись пунктом 2 частини 1 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 2 частини 1 статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:
 1. Встановити тариф на послуги з теплопостачання (виробництво та постачання теплової енергії), що надає ТОВ «Поліська енергосервісна компанія» Сарненській військовій частині А-0153 м.

  Місце́ве самоврядува́ння - право та змога органів місцевого самоврядування в межах закону здійснювати регулювання й управління суттєвою часткою суспільних справ, які належать до їхньої компетенції, в інтересах місцевого населення.

  Закон України - нормативно-правовий акт, який приймається Верховною Радою України більшістю голосів (для законів, що стосуються внесення змін до конституції, - конституційною більшістю голосів).

  Зако́н (англ. law, англ. act, нім. Gesetz n) - нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.

  Сарни, вул. Суворова, 24 наступних розмірах:НайменуванняНаселення


Бюджетні установи


Вартість 1 Гкал, грн.965,801103,54
 1. Вимоги щодо показників надання послуг та зменшення плати за них у разі зниження їх якості повинні відповідати «Правилам надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630.

  Систе́ма централізо́ваного теплопоста́чання- сукупність джерел теплової енергії потужністю понад 20 Гкал/год, магістральних та місцевих (розподільчих) теплових мереж. Обслуговується теплосервісною організацією.

  Постанова Кабінету Міністрів України Постанова Кабінету Міністрів України - нормативно-правовий акт Уряду України - Кабінету Міністрів.


 1. Дане рішення набуває чинності з моменту офіційного оприлюднення.
 1. Директору ТОВ «Поліська енергосервісна компанія» (Тишенко Ю.О.) довести інформацію про встановлення тарифів на послуги з децентралізованого опалення до споживача через засоби масової інформації не менше ніж за 15 днів до введення їх в дію з посиланням на дане рішення.МІСЬКИЙ ГОЛОВА С.Б. УСИК


Скачати 17.13 Kb.