Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаУкраїна ічнянська міська рада ічнянського району чернігівської області виконавчий комітет рішенн я 10 березня 2017 року м. Ічня №20 Про надання дозволу тов «Науково-промислова компанія

Скачати 14.34 Kb.

Україна ічнянська міська рада ічнянського району чернігівської області виконавчий комітет рішенн я 10 березня 2017 року м. Ічня №20 Про надання дозволу тов «Науково-промислова компанія
Скачати 14.34 Kb.
Дата конвертації28.05.2017
Розмір14.34 Kb.


УКРАЇНА
ІЧНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

ІЧНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
10 березня 2017 року м.
Черні́гівська о́бласть - область у північно-східній частині України. Межує на заході з Київською, на півночі - з Гомельською областю Республіки Білорусь і з Брянською областю Російської Федерації, на сході - з Сумською, на півдні - з Полтавською областями України.
Ічня №20
Про надання дозволу ТОВ «Науково-промислова

компанія «ХОУМ-НЕТ» на проведення робіт по

будівництву оптоволоконної мережі доступу

до Інтернету в м. Ічня
Розглянувши клопотання ТОВ «Науково-промислова компанія «ХОУМ-НЕТ» про надання дозволу на проведення робіт по будівництву оптоволоконної мережі доступу до Інтернету в м. Ічня, відповідно до Законів України «Про телекомунікації», «Про житлово-комунальні послуги», «Про радіочастотний ресурс України», керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:


 1. Надати дозвіл ТОВ «Науково-промислова компанія «ХОУМ-НЕТ» на проведення робіт по будівництву оптоволоконної мережі доступу до Інтернету на території м.
  Радіочастотний спектр - безперервний інтервал радіочастот не вищий за 3 ТГц (терагерц) (3000 ГГц).
  Місце́ве самоврядува́ння - право та змога органів місцевого самоврядування в межах закону здійснювати регулювання й управління суттєвою часткою суспільних справ, які належать до їхньої компетенції, в інтересах місцевого населення.
  Зако́нода́вство Украї́ни - сукупність чинних в Україні нормативно-правових актів.
  Зако́н (англ. law, англ. act, нім. Gesetz n) - нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.
  Ічня.
 1. Зобов’язати ТОВ «Науково-промислова компанія «ХОУМ-НЕТ»:

2.1. Доступ та використання місця на об’єктах житлового та нежитлового фонду м. Ічня, Чернігівської області для розміщення відповідного сертифікованого обладнання погодити з власником/балансоутримувачем будівель.

2.2. Роботи з установки і монтажу обладнання виконувати відповідно до проектної і технічної документації затвердженої та погодженої згідно чинного законодавства України.

Техні́чна документа́ція - система графічних і текстових документів, необхідних і достатніх для безпосереднього використання на усіх стадіях життєвого циклу продукції (конструюванні, виготовленні та експлуатації промислових виробів; при проектуванні, зведенні і експлуатації будівель і споруд; при розробці технологічних процесів виробництва; при розробці та використанні програмного забезпечення).
 1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови по

виконавчій роботі Крихтенка В.Г.

Міський голова О.Ю.Андріанова


Скачати 14.34 Kb.

 • Про надання дозволу ТОВ «Науково-промислова компанія «ХОУМ-НЕТ» на проведення робіт по будівництву оптоволоконної мережі доступу
 • Законів України
 • Міський голова О.Ю.Андріанова