Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаУкраїна тульчинська районна державна адміністрація вінницької області

Скачати 28.17 Kb.

Україна тульчинська районна державна адміністрація вінницької області
Скачати 28.17 Kb.
Дата конвертації25.04.2017
Розмір28.17 Kb.
ТипРозпорядження

УКРАЇНА

ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Вінницької області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ


від “

20січня

2015 р.15Про створення тимчасової районної групи

з питань енергозабезпечення та роботи підприємств АПК

у зимовий період 2015 року

Керуючись ст.ст. 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до доручення першого заступника голови обласної державної адміністрації від 12.01.2015р. №01.

Адміністрáція - це: «державна адміністрація» у значенні певних органів державного управління. Розрізняють - А. центральну (Президент, Кабінет Міністрів, інші центральні відомства) та місцеву (решта органів державного управління); із запровадженням інституту президентства створено апарат при Президентові України, який має назву «Адміністрація Президента України».

Зако́н (англ. law, англ. act, нім. Gesetz n) - нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.

01-11/84 та з метою забезпечення стабільної роботи підприємств агропромислового комплексу району в зимовий період 2015 року:

1.

Агропромисло́вий ко́мплекс - складова частина економіки, що поєднує в собі виробництво сільськогосподарської продукції, її сільськогосподарську переробку, матеріально-технічне обслуговування села.

Створити тимчасову районну робочу групу з питань енергозабезпечення та роботи підприємств агропромислового комплексу у зимовий період 2015 року у складі згідно з додатком.

2. Робочій групі:

2.1. Розробити комплекс додаткових організаційних та технічних заходів щодо забезпечення підприємств агропромислового комплексу електричною енергією в разі зменшення температури до очікуваного рівня (-10 град.) та (-20 град.).

2.2. Забезпечити постійну співпрацю з СО «Тульчинські електромережі» щодо моніторингу стану забезпечення підприємств агропромислового комплексу електричною енергією та узгодження, в разі необхідності, лімітів обмеження та графіків постачання електричної енергії стратегічним об’єктам сільськогосподарського призначення.

Моніторинг (англ. monitoring, нім. Monitoring n) - комплекс наукових, технічних, технологічних, організаційних та інших засобів, які забезпечують систематичний контроль (стеження) за станом та тенденціями розвитку природних, техногенних та суспільних процесів.

Температура Температу́ра (від лат. temperatura - належне змішування, нормальний стан) - фізична величина, яка описує стан термодинамічної системи.

Узго́дження - тип підрядного зв'язку між головним і залежним словами у словосполученні, коли форма залежного слова відповідає формі головного, тобто узгоджується з ним у роді, числі, відмінку. Наприклад, червона троянда.

Страте́гія - (дав.-гр. στρατηγία, страта тегів - ранг вищого керівника військовими підрозділами які мають марку, тег, прапор, знак та пов'язуеться з талантом управління стратега полководця вищоі страти) - мистецтво керівництва суспільною боротьбою, загальний для очільника і деталізований в процесі управління план певної діяльності з ведення цієї боротьби, який є незмінним в своїй основі охоплює тривалий період, та направлений на досягнення головної, складної цілі.

Електропостача́ння (постачання електричної енергії, енергопостачання) - це комплекс технічних засобів і організаційних заходів для забезпечення споживача електроенергією; надання електричної енергії споживачу за допомогою технічних засобів передачі та розподілу електричної енергії на підставі договору.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Побережника В.І.

Голова районної


державної адміністрації Микола Підболячний

Додаток


до розпорядження

голови райдержадміністраціївід 20 січня № 15
СКЛАД

тимчасової районної групи з питань енергозабезпечення

та роботи підприємств АПК у зимовий період 2015 рокуПобережник

Віталій ІвановичПаламар

Олександр СтепановичРуденко

Валерій Іванович

  • начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктуриЧорнопиский

Олександр

Володимирович

  • директор СО «Тульчинські електромережі» (за згодою)Сліпенький

Олександр Миколайович

  • начальник групи організації запобігання надзвичайних ситуацій та заходів цивільного захисту Тульчинського РС ГУ ДСНС України у Вінницькій області (за згодою)Шпатарюк

Оксана Валеріївна

  • головний спеціаліст сектору цивільного захисту райдержадміністрації


В.о керівника апарату,

начальник загального відділу

апарату райдержадміністрації Тетяна НайдаСкачати 28.17 Kb.

  • Про створення тимчасової районної групи
  • Голова районної