Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаУрок №23 Тема. Введення й редагування тексту. Виділення фрагментів тексту та операції з ними. Перевірка правопису. Пошук та автоматична заміна текстових фрагментів. Практична робота №9 «Робота з текстовими фрагментами»

Скачати 91.88 Kb.

Урок №23 Тема. Введення й редагування тексту. Виділення фрагментів тексту та операції з ними. Перевірка правопису. Пошук та автоматична заміна текстових фрагментів. Практична робота №9 «Робота з текстовими фрагментами»
Скачати 91.88 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації31.03.2017
Розмір91.88 Kb.
ТипУрок
  1   2

Урок №23

Тема. Введення й редагування тексту. Виділення фрагментів тексту та операції з ними. Перевірка правопису. Пошук та автоматична заміна текстових фрагментів. Практична робота № 9 «Робота з текстовими фрагментами».

Мета: розглянути: методи виділення фрагментів тексту та роботи з ними; використання спеціальних клавіш та їх комбінацій; ввести поняття: фрагменту тексту; буфера обміну;

Буфер обміну Кліпборд (англ. clipboard) або сховок - проміжне сховище даних, що призначається для переносу або копіювання між програмами або частинами однієї програми.

сформувати вміння: виділяти суцільні та несуцільні текстові фрагменти; копіювати й переміщувати фрагменти тексту з використанням та без використання буфера обміну, в межах одного або між різними документами; знаходити й замінювати фрагменти тексту в автоматичному режимі;

Автоматика Автома́тика (грец. αύτόματος - самодіючий) - галузь науки і техніки, яка розробляє технічні засоби і методи для здійснення технологічних процесів без безпосередньої участі людини.

перевіряти правопис текстових документів та виправляти помилки в автоматизованому режимі;

Те́кстовий файл - форма подання послідовності символів у комп'ютері, де кожен символ із задіяного набору символів кодується одним байтом чи послідовністю двох, трьох і т. д. байтів. На відміну від терміна «текстовий формат», що характеризує вміст даних, термін «текстовий файл» стосується файлу та характеризує його як контейнер, який зберігає такі дані.

розвивати навички і вміння працювати з текстовим документом; виховувати інтерес до вивчення інформатики і суміжних дисциплін
Хід уроку

І. Організаційний етап.

ІІ. Актуалізація опорних знань

1. Клавіатура, призначення клавіш.

2. Робота з клавіатурним тренажером.

3. Бліцопитування: • Для чого використовують Wоrd?

 • З яких елементів інтерфейсу складається головне вікно редактора

 • Wоrd і в чому їх призначення?

  Веб-ві́джет (англ. widget) - контент-модуль, що вбудовується у веб-сторінку або у браузер. Цей тип заснований на веб-технологіях, що працюють через браузер: HTML, Flash тощо. Такі модулі існували досить давно, а віджетами їх стали називати відносно недавно. • Які елементи має меню Файл і яке їх призначення?

 • Які панелі інструментів має редактор Wоrd? Для чого їх використовують?

 • Для чого використовують лінійки прокручування у Wоrd?

 • Як створити новий документ?

 • Як зберегти документ на диску?

 • Як зберегти файл з новим іменем і нову папку?

 • Наведіть кілька способів закриття документів у Wоrd.

4. Створення текстового документа.

Набір і збереження текстового документа полягає у введенні його тексту з клавіатури і збереженні файла на магнітному диску.

Панель інструментів Пане́ль інструме́нтів (англ. toolbar) - елемент графічного інтерфейсу користувача, призначений для розміщення на ньому кількох інших елементів.

Запис магнітний - спосіб запису електричних сигналів на шарі оксиду заліза чи іншому магнітному матеріалі, нанесеному на немагнітну основу: тонку пластикову стрічку, алюміній, скло та ін..

Редагування — це виправлення помилок, внесення додаткових слів і речень, зміна їх розташування, вилучення зайвих фрагментів.

Форматування — це надання потрібного вигляду: встановлення шрифтів, оформлення абзаців, таблиць.

Макетування — це оформлення заголовків, розбивка документа на сторінки, їх нумерація, внесення формул, графічних об’єктів.

Друкування — це процес виведення на папір усіх або вибраних сторінок створеного документа.

  1   2


Скачати 91.88 Kb.

 • Мета
 • Хід уроку І. Організаційний етап. ІІ. Актуалізація опорних знань