Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаВесь процес є екологічно чистим та не наносить шкоди людині та довкіллю

Скачати 15.01 Kb.

Весь процес є екологічно чистим та не наносить шкоди людині та довкіллю
Скачати 15.01 Kb.
Дата конвертації24.05.2017
Розмір15.01 Kb.

Робота очисних споруд тм AlpineSS базується на принципі функціонування міських очисних споруд провідних країн світу (процес аерації стисненим повітрям).
Сти́снене пові́тря - повітря, що знаходиться під тиском, який зазвичай перевищує атмосферний тиск. Широко використовується в промисловості, на транспорті, побуті, спорті тощо для накопичення енергії, створення запасу повітря в малому об'ємі, як пневматична пружина тощо.
Очисні споруди Очисні́ спору́ди (рос. очистные сооружения, англ. pollution control facilities, нім. Kläranlagen f pl, Reinigungsanlagen f pl);- інженерні споруди системи каналізації для очищення, знешкодження й знезараження стічних вод.
Країна Краї́на - це територія з визначеними кордонами й населенням, що являє собою єдине ціле з погляду історії, культури, нації та в політико-географічному відношенні може бути незалежною або залежною. Країна не завжди є державою, наприклад Україна в 1900 р.
Аерація - це процес, який підтримує життєдіяльність біологічних організмів, що проводять біологічну деструкцію, тобто "з'їдають" та переокислюють мертву органіку, внаслідок чого на виході з очисної споруди отримуємо технічну воду (95-98% ОЧИСТКИ).

Технічну воду очисних споруд тм "AlpineSS" дозволяється скидати у відкриті водойми, поверхню грунту, канави та дренажні системи.

Дренажний комплекс (рос. дренажный комплекс, англ. drainage complex, нім. Entwässerungskomplex m) - сукупність споруд (штреки, свердловини, колодязі, шурфи, канави та ін.) і устаткування, призначених для відводу підземних і поверхневих вод.

Високий ступінь очистки дає можливість її вторинного використання на різні побутові та господарські потреби (полив газонів та огородини, миття тротуарів, машин та ін.).

Весь процес є екологічно чистим та не наносить шкоди людині та довкіллю.

Технічна вода очисних споруд тм "AlpineSS" не має неприємного запаху завдяки використанню аеробного принципу, який не допускає загнивання речовин, що спричиняють неприємний запах.

Компанія-виробник "Алпін-Захід" тм "AlpineSS" є одним з вітчизняних лідерів у сфері очищення побутових та промислових стоків.

Компанія-виробник "Алпін-Захід" може виконувати весть комплекс робіт від виготовлення, продажу очисних споруд до встановлення та обслуговування установок.

Детальнішу інформацію про нашу продукцію та послуги ви можете переглянути на сайті: www.alpinss.com

Якщо вас цікавить наша пропозиція прошу звернутися до нас за телефонами:

(093) 224-87-22

(097) 241-92-39

Також можете зв’язатись з нами через електронну пошту:

alpine_ss@i.

Електронна пошта Електро́нна по́шта або е-пошта (англ. e-mail, або email, скорочення від electronic mail) - спосіб обміну цифровими повідомленнями між людьми використовуючи цифрові пристрої, такі як комп'ютери та мобільні телефони, що робить можливим пересилання даних будь-якого змісту (текстові документи, аудіо-, відеофайли, архіви, програми).
ua

Або за адрессою:

м. Львів, 552 кілометр траси Київ-Чоп (за гіпермаркетом Ашан)  - Офіс з виставковими моделями очисних споруд.

Дякую за увагу! З повагою, менеджер компанії «Алпін-Захід»


Скачати 15.01 Kb.