Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаВимоги до журналістських робіт на сільськогосподарську тематику з нагоди святкування у 2013 році Дня працівників сільського господарства

Вимоги до журналістських робіт на сільськогосподарську тематику з нагоди святкування у 2013 році Дня працівників сільського господарства
Дата конвертації10.06.2017
Розмір30.5 Kb.

ВИМОГИ до журналістських робіт на сільськогосподарську тематику

з нагоди святкування у 2013 році

Дня працівників сільського господарства

1.
Робітники́, також працівники́, трудівники́ - наймані особи, зайняті в безпосередньому виробництві, рідше у сфері послуг; виконавці найнижчої ланки технологічного чи управлінського ланцюга. В правовому суспільстві права й інтереси робітників захищено трудовим правом[джерело?].
Свя́то - день або дні, коли урочисто відзначають видатні події, знаменні дати; кілька неробочих днів поспіль з нагоди торжеств; звичай ґрунтується на ранніх язичницьких обрядах і ритуалах, у яких зображувалися, розігрувалися, інсценувалися, подавалися в театральній формі ті або інші сцени, пов'язані із ключовими, життєво важливими подіями суспільства.
Журналістика Журналі́стика - це соціальний інститут, створений з метою забезпечення всебічного й об'єктивного інформування всіх суб'єктів суспільного життя про соціальну дійсність, що необхідне для оптимального функціонування всіх інших соціальних інститутів і суспільства в цілому як саморегульованої системи.
З нагоди святкування у 2013 році Дня працівників сільського господарства Департамент агропромислового розвитку ХОДА з 1 по 20 листопада 2013 року проводить прийом журналістських робіт на сільськогосподарську тематику з метою виявлення та заохочення кращих.

2. Розглядаються роботи працівників електронних і друкованих засобів масової інформації (журналістів, режисерів, операторів), у тому числі й Інтернет-видань, за поданням редакційних колективів.
Друка́рство - принцип одержання відбитків письмових знаків за допомогою тиснення. Отримані таким чином роботи можна використовувати у великих кількостях - що і стало суттю друкарства. До цього винаходу, на створення та відтворенням рукописних документів і книг мали монополію лише невелика кількість фахівців (особливо освічені ченці монастирях).
Редакція - окремий варіант книги у книгодрукуванні, що характеризується певними ознаками, як наклад, тип обложки, тип паперу, та інше. Так видання може бути випущеним обмеженим тиражем, без можливості подальшого допечатування, чи навпаки «відкрите видання» тираж якого обмежується лише попитом на книгу.
Листопа́д (падоли́ст) - одинадцятий місяць року в григоріанському календарі, він має 30 днів.
Режисер (фр. régisseur - «завідувач», від лат. rego - «керую») - творчий працівник видовищних видів мистецтва: театру, кінематографа, телебачення, цирку, естради.
Засоби масової інформації Засоби масової інформації (ЗМІ), мас медіа (Mass media) - преса (газети, журнали, книги), радіо, телебачення, інтернет, кінематограф, звукозаписи та відеозаписи, відеотекст, телетекст, рекламні щити та панелі, домашні відеоцентри, що поєднують телевізійні, телефонні, комп'ютерні та інші лінії зв'язку.


3. Роботи оцінюватимуться у 5 номінаціях:

- «Кращий телефільм/телепрограма»

- «Краща публікація в друкованих ЗМІ»

- «Краща радіопередача/радіосюжет»

- «Краща публікація в Інтернет-виданні»

- «Краще висвітлення теми галузі сільського господарства у ЗМІ».4. Приймаються роботи, які були надруковані у ЗМІ чи з’явилися в теле- і радіоефірі у 2013 році.
Ра́діо - область науки й техніки, пов'язана з передаванням на відстань електромагнітних коливань високої частоти - радіохвиль, з допомогою яких здійснюється зокрема радіомовлення - передача через радіо сигналів, мови, музики для необмеженої кількості слухачів.


5. Бажаючі взяти участь подають наступні матеріали і документи:

1) подання редакційного колективу про участь свого працівника у конкурсі,

2) коротка автобіографія автора з контактною інформацією,

3) для газетних публікацій - примірник видання з надрукованим матеріалом, для теле- і радіопрограм – довідки про вихід в ефір, для публікацій в Інтернет-виданнях - посилання з адресою розміщення матеріалів в мережі Інтернет,4) роботи подаються у форматі:
- «Кращий телефільм/телепрограма» на DVD ( у форматі MPEG-2);
Інтернет Інтерне́т (від англ. Internet), міжмере́жжя - всесвітня система взаємосполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів. Інтернет також називають мережею мереж. Інтернет складається з мільйонів локальних і глобальних приватних, публічних, академічних, ділових і урядових мереж, пов'язаних між собою з використанням різноманітних дротових, оптичних і бездротових технологій.

- «Краща радіопередача/радіосюжет» на CD;
- «Краща фоторобота/фоторепортаж» на CD або DVD (розмір 2000Х3000 dpi у форматі jpg);
- «Краща публікація в Інтернет-виданні» супроводжується електронною
копією тексту в форматі PDF і Word на CD;
- «Краща публікація в друкованих ЗМІ» - примірник видання з
надрукованим матеріалом та електронна копія тексту у форматі PDF і
Word на CD.

6. Матеріали і документи подаються до 20 листопада 2013 року включно за адресою: м.Харків-022, Держпром, 7 під’їзд, 4 поверх, Департамент агропромислового розвитку ХОДА.

7. Нагородження відбувається в урочистій обстановці під час загальнообласних заходів з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства.

8. Подані матеріали не повертаються і не рецензуються.

За додатковою інформацією звертатися у прес-службу Департаменту: Яковлева Віта Леонідівна, 705-21-73, 067-436-89-78.
Каталог: wp-content -> uploads -> 2013
2013 -> Технічні вимоги на постачання товарів за темою
2013 -> Архітектура Windows nt/2000/XP
2013 -> Інформаційна система. Комп’ютер, як інформаційна система. Типи сучасних комп’ютерів. Архітектура еом. Апаратна складова комп’ютера. Основні функції та характеристики апаратних складових: мікропроцесор, пам'ять, пристрої введен
2013 -> Карпенко м. Ю
2013 -> Титульний аркуш
2013 -> Міністерство доходів І зборів – стабільний І прогнозований партнер для бізнесу І громадян
2013 -> Звіт про наукову роботу факультету культури І мистецтв у 2016 році Теми, які виконуються в межах робочого часу викладачів: назва, науковий керівник (наук ступінь, наук звання), № держреєстрації, термін виконання
2013 -> Урок №4 Тема. Складові комп’ютера: системний блок, пристрої введення (клавіатура, миша), пристрої виведення  • З нагоди святкування у 2013 році Дня працівників сільського господарства Департамент агропромислового розвитку ХОДА з 1 по 20 листопада
  • «Краща радіопередача/радіосюжет»