Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаВимоги до письмового оформлення конспекту уроку

Скачати 17.96 Kb.

Вимоги до письмового оформлення конспекту уроку
Скачати 17.96 Kb.
Дата конвертації16.06.2017
Розмір17.96 Kb.

Вимоги до письмового оформлення конспекту уроку

Текст конспекту уроку має бути без помилок, поданий в одному примірнику на паперовому й електронному носіях. Вимоги до комп’ютерного набору: шрифт – Times New Roman, розмір шрифту – 14, інтервал – 1,5.Розмітка сторінки: верхнє поле – 2 мм, нижнє – 2 мм, ліве – 2 мм, праве поле – 2 мм.

Алгоритм, за яким потрібно викласти текст конспекту уроку:

 1. Вказати навчальний предмет, клас, тему уроку, тип уроку.
  Навча́льна дисциплі́на - згідно з визначенням в українському законодавстві: педагогічно адаптована система понять про явища, закономірності, закони, теорії, методи тощо будь-якої галузі діяльності (або сукупності різних галузей діяльності) із визначенням потрібного рівня сформованості у тих, хто навчається, певної сукупності умінь і навичок.


 2. Прізвище, ім’я, по батькові автора уроку, посада. Зазначити якою програмою користувалися.

 3. Чітко й логічно сформулювати мету уроку.

 4. Зафіксувати (за потреби та в залежності від типу уроку) обладнання, наочність: технічні (мультимедійні) засоби, ілюстрації, репродукції картин, портрети, роздатковий матеріал тощо; дібрати епіграф уроку (за бажанням автора-розробника).

 5. Чітко структурувати хід уроку(зміст чи перебіг уроку), зазначити й детально розписати всі його етапи: актуалізація опорних знань учнів; повідомлення теми, мети уроку, мотивація навчальної діяльності учнів; вивчення нового матеріалу та ін., продумати й записати в логічній послідовності запитання для роботи над текстом, після опрацювання теоретичного матеріалу чи для підбиття підсумків уроку тощо. Обов’язково вказати у дужках варіанти можливих відповідей учнів. У конспекті використовувати пряму мову від першої особи однини. Наприклад: Діти, розгорніть підручник на 21 сторінці, а не Діти розгортають підручник на 21 сторінці.

 6. Найважливіші ідеї навчального змісту, терміни, поняття доцільно підкреслити, щоб виділити їх на загальному фоні сторінки.

 7. У конспекті бажано вказати місце і зміст самостійної діяльності учнів,

 8. Подати список використаної літератури, оформлений згідно сучасних вимог. Наприклад:

 • Клочек Г.Д. Текст «під мікроскопом»: фрагмент новели Василя Стефаника «Катруся» / Г.Д. Клочек // Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах. – 2004. – № 1. – С.123-136.

 • Передрій Г., Карпенко Т. У світі звуків і слів: Цікаві завдання з фонетики, лексикології і словотвору / Г. Передрій, Т. Карпенко. – К.: Богдана, 1998. – 399 с.

Автор гарантує, що конспект уроку чи заняття створено виключно його творчою працею, і бере на себе повну відповідальність перед третіми особами за порушення авторських прав.
Васи́ль Семе́нович Стефа́ник (14 травня 1871, Русів (тепер Снятинського району Івано-Франківської області) - 7 грудня 1936) - український письменник, поет, майстер експресіоністичної новели, громадський діяч, політик.
Украї́нська мо́ва (МФА: [ukrɑˈjɪnʲsʲkɑ ˈmɔwɑ], історичні назви - ру́ська, руси́нська[* 2]) - національна мова українців. Належить до слов'янської групи індоєвропейської мовної сім'ї[* 3]. Число мовців - близько 45 млн, більшість яких живе в Україні.
Сере́дня загальноосві́тня шко́ла - загальноосвітня школа, в якій учні здобувають середню освіту.
Порушення авторського права Порушення авторського права (контрафакція; піратство, якщо мова йде про порушення майнових авторських прав) - дії, спрямовані на протиправне використання об'єктів права інтелектуальної власності, що належать іншим особам, умисно вчинені особою, яка розуміє протизаконний характер цих дій, з метою отримання матеріальної вигоди.


Увага! Для представлення фрагменту уроку обирайте той фрагмент, який найкраще демонструє вашу педагогічну майстерність у досягненні завдань уроку. Час для проведення – до 7 хв.


Скачати 17.96 Kb.

 • Алгоритм, за яким потрібно викласти текст конспекту уроку : Вказати навчальний предмет
 • Василя Стефаника
 • Автор гарантує, що конспект уроку чи заняття створено виключно його творчою працею, і бере на себе повну відповідальність перед третіми особами за порушення авторських прав
 • Увага! Для представлення фрагменту уроку обирайте той фрагмент, який найкраще демонструє вашу педагогічну майстерність у досягненні завдань уроку. Час для проведення – до 7 хв.