Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаВитяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Скачати 88.42 Kb.

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
Скачати 88.42 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації03.04.2017
Розмір88.42 Kb.
ТипВитяг
  1   2

ВИТЯГ

з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Відповідно до статті 11 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" на запит: від 26.09.

Підприє́мець, також ділови́к - особа, яка професійно займається підприємницькою діяльністю - приватним виробництвом, торгівлею, посередництвом, наданням послуг;
Юриди́чна осо́ба - організація, суб'єкт права, здатний від свого імені набувати майнових і особистих немайнових прав і нести обов'язки та самостійно брати участь у правовідносинах, бути позивачем та відповідачем у суді.
Зако́н (англ. law, англ. act, нім. Gesetz n) - нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.
2016 за № 1001448078 станом на 26.09.2016 відповідно до наступних критеріїв пошуку:Код ЄДРПОУ: 30732144

надається інформація з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) у кількості 1 записів:Запис 1

Повне найменування юридичної особи та скорочене у разі його наявності:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ "ЕСКО-ПІВНІЧ", ТОВ "ЕСКО-ПІВНІЧ"Повне та скорочене найменування юридичної особи англійською мовою у разі їх наявності:

відомості відсутніІдентифікаційний код юридичної особи:

30732144


Організаційно-правова форма:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮЦентральний чи місцевий орган виконавчої влади, до сфери управління якого належить державне підприємство або частка держави у статутному капіталі юридичної особи, якщо ця частка становить не менше 25 відсотків:

відомості відсутніМісцезнаходження юридичної особи:

04073, М.

Статутний капітал - капітал акціонерного товариства, що утворюється з суми номінальної вартості всіх розміщених акцій товариства.
Державне підприємство (ДП) - підприємство, засноване на державній власності, в тому числі казенне підприємство.
Викона́вча вла́да - одна з трьох гілок державної влади відповідно до принципу поділу влади. Розробляє і втілює державну політику, спрямовану на забезпечення виконання законів, та керує сферами суспільного життя.
КИЇВ, ПОДІЛЬСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ РИЛЄЄВА, БУДИНОК 10-А, 5 ПОВЕРХ, ОФІС 518Перелік засновників (учасників) юридичної особи, у тому числі прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання, якщо засновник – фізична особа;
Ву́лиця Рилє́єва - назва вулиць у деяких населених пунктах України.
найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код юридичної особи, якщо засновник – юридична особа:

BURISMA HOLDING LIMITED (БУРІЗМА ХОЛДІНГЗ ЛІМІТЕД), індекс 3106, М. НІКОСІЯ ПЛАТЕА ЕЛЕФТАРІАС, СТАСІНОУ 1, МІТСІ 1 БІЛДІНГ , ПОВЕРХ 1, ОФІС 4, КІПР, розмір внеску до статутного фонду - 10000000.00 грн.; ВЛАСНИК ІСТОТНОЇ УЧАСТІ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ - БРОСІТІ ІНВЕСТМЕНТС ЛІМІТЕД, ЗЛОЧЕВСЬКИЙ МИКОЛА ВЛАДИСЛАВОВИЧ, УКРАЇНА, СО 126982, МІСТО КИЇВ, ВУЛИЦЯ РЕЙТАРСЬКА, БУДИНОК 29, КВАРТИРА 26, 01034;

Місце мешкання - юридичний термін, під яким мається на увазі юридично оформлене місце, в якому індивідуум має постійне та довгострокове помешкання.
Київ Ки́їв (МФА: [ˈkɪjiw]опис файлу) - столиця України, місто-герой, одне з найбільших і найстаріших міст Європи. Розташований у середній течії Дніпра, у північній Наддніпрянщині. Політичний, соціально-економічний, транспортний та освітньо-науковий центр країни.
Фізи́чна осо́ба - у цивільному та інших галузях права термінологія, що використовується для позначення людини (громадянина, особи без громадянства) як учасника правових відносин. Фізична особа також підпорядковується певним нормам та правилам поведінки.
Микола Владиславович Злочевський (*14 червня 1966, м. Київ) - власник найбільшої приватної газовидобувної компанії України Burisma, засновник Міжнародного Форуму з енергетичної безпеки Energy Security for the Future: New sources, Responsibility, Sustainability.
КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ - БРОСІТІ ІНВЕСТМЕНТС ЛІМІТЕД, ЗЛОЧЕВСЬКИЙ МИКОЛА ВЛАДИСЛАВОВИЧ, УКРАЇНА, СО 126982, МІСТО КИЇВ, ВУЛИЦЯ РЕЙТАРСЬКА, БУДИНОК 29, КВАРТИРА 26, 01034Дані про розмір статутного капіталу (статутного або складеного капіталу) та про дату закінчення його формування:

10000000.00 грн., 23.02.2001Види діяльності:

06.20 Добування природного газу, 09.10 Надання допоміжних послуг у сфері добування нафти та природного газу, 43.13 Розвідувальне буріння, 46.71 Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами, 35.

Розвідувальне буріння (рос. бурение разведочное; англ. exploration (exploratory) well drilling; нім. Erkudungsbohren) - буріння свердловин з метою розвідки відкритих родовищ нафти і газу (підготовки їх до розробки), а також для вивчення геологічного розрізу в малодосліджених районах (опорні, параметричні, пошукові свердловини).
Гу́ртова торгі́вля (також о́птова торгі́вля) - діяльність із придбання і відповідного перетворення товарів для наступної їхньої реалізації підприємствам роздрібної торгівлі, іншим суб'єктам підприємницької діяльності, але не стандартному кінцевому споживачу.
23 Торгівля газом через місцеві (локальні) трубопроводиВідомості про органи управління юридичної особи:

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИПрізвище, ім'я, по батькові, дата обрання (призначення) осіб, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори та дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи:

БУРДЕЙНИЙ ТАРАС ОЛЕКСАНДРОВИЧ - керівникДата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена після набрання чинності Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань":

відомості відсутніДата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про включення до Єдиного державного реєстру відомостей про юридичну особу – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена до набрання чинності Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань":

24.02.2000, 23.07.2004, 1 071 120 0000 000036Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи, яка утворена в результаті перетворення:

відомості відсутніНазва установчого документа:

відомості відсутніДані про наявність відмітки про те, що юридична особа створюється та діє на підставі модельного статуту:

відомості відсутніДані про відокремлені підрозділи юридичної особи:

відомості відсутніДані про перебування юридичної особи у процесі провадження у справі про банкрутство, санації, зокрема відомості про розпорядника майна, санатора:

відомості відсутніВідомості про перебування юридичної особи у процесі припинення:

відомості відсутніВідомості про строк, визначений засновниками (учасниками) юридичної особи, судом або органом, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, для заявлення кредиторами своїх вимог:

відомості відсутніДата та номер запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи, підстава для його внесення:

відомості відсутніДата та номер запису про відміну державної реєстрації припинення юридичної особи, підстава для його внесення:

відомості відсутніДані про юридичних осіб, правонаступником яких є зареєстрована юридична особа:

відомості відсутніДані про юридичних осіб-правонаступників: повне найменування та місцезнаходження юридичних осіб-правонаступників, їх ідентифікаційні коди:

відомості відсутніНомер та дата розпорядження про скасування реєстрації випуску акцій, винесеного уповноваженою особою Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку:

відомості відсутніМісцезнаходження реєстраційної справи:

Подільська районна в місті Києві державна адміністраціяВідомості, отримані в порядку взаємного обміну інформацією з відомчих реєстрів органів статистики, Міндоходів, Пенсійного фонду України:

Дата та номер запису про взяття та зняття з обліку, назва та ідентифікаційні коди органів статистики, Міндоходів, Пенсійного фонду України, в яких юридична особа перебуває на обліку:

02.03.

Комуніка́ція (від лат. communicatio - єдність, передача, з'єднання, повідомлення, пов'язаного з дієсловом лат. communico - роблю спільним, повідомляю, з'єдную, похідним від лат. communis - спільний) - це процес обміну інформацією (фактами, ідеями, поглядами, емоціями тощо) між двома або більше особами, спілкування за допомогою вербальних і невербальних засобів із метою передавання та одержання інформації.
Пенсійний фонд України Пенсійний фонд України - центральний орган виконавчої влади, що здійснює керівництво та управління солідарною системою загальнообов'язкового державного пенсійного убезпечення, проводить збір, накопичення та облік убезпечувальних внесків, призначає пенсії та готує документи для їх виплати, забезпечує своєчасне і в повному обсязі фінансування та виплату пенсій, пенсій за особливі заслуги перед Україною, допомоги на поховання, інших соціальних виплат. Згідно із законодавством такі виплати йдуть з коштів Пенсійного фонду України. Пенсійний фонд України здійснює контроль за цільовим використанням коштів, які йдуть на виплати. Пенсійний фонд України вносить у встановленому порядку Міністру праці та соціальної політики України пропозиції з питань формування державної політики у сфері пенсійного забезпечення та соціального убезпечення та контролює заплановані впровадження.
2000, ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ СТАТИСТИКИ, 21680000

21.03.2000, 3060, МГУ ДФС - ЦЕНТРАЛЬНИЙ ОФIС З ОВП, 39440996 (дані про взяття на облік як платника податків)

10.07.2002, 02-8029, МГУ ДФС - ЦЕНТРАЛЬНИЙ ОФIС З ОВП, 39440996 (дані про взяття на облік як платника єдиного внеску)

Не підлягає постановці на облік в ПЕНСІЙНОМУ ФОНДІ УКРАЇНИ у зв’язку з прийняттям Закону України від 04.07.

Суб'єкт податку (платник податку) - суб'єкт податкового правовідношення, який має, отримує(передає) предмети оподаткування чи здійснює діяльність яка є предметом оподаткування, і реалізує(має) податкові обов'язки і права встановлені законодавством про податки і збори.
2013 № 406-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи"

Дата надходження від органів Міндоходів, Пенсійного фонду України до державного реєстратора документів (повідомлень, інформації), передбачених Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань", у зв’язку з припиненням юридичної особи із зазначенням прізвища, імені та по батькові посадової особи, яка підписала документ:

відомості відсутніДані органів статистики про основний вид економічної діяльності юридичної особи, визначений на підставі даних державних статистичних спостережень відповідно до статистичної методології за підсумками діяльності за рік:

46.
Посадо́ва осо́ба - особа, в якої наявні організаційно-розпорядчі або адміністративно-господарські функції.
Еконо́міка або економічні науки (від дав.-гр. οἶκος, oíkos - «дім» та дав.-гр. νόμος - «закон») - комплекс суспільних наукових дисциплін про господарство, а саме - про організацію та управління матеріальним виробництвом, ефективне використання ресурсів, розподіл, обмін, збут і споживання товарів та послуг.
71 Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами


Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску, клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності:

02-8029, 20Термін, до якого юридична особа перебуває на обліку в органі Міндоходів за місцем попередньої реєстрації, у разі зміни місцезнаходження юридичної особи:

відомості відсутніІнформація про здійснення зв'язку з юридичною особою:

відомості відсутніДані про реєстраційні дії:

Включення відомостей про юридичну особу; 23.07.2004 10711200000000036; Нікітчук Тетяна Іванівна; Подільська районна у місті Києві державна адміністрація

Державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи; 20.08.2004 10711050001000036; Нікітчук Тетяна Іванівна; Подільська районна у місті Києві державна адміністрація; зміна місцезнаходження, інші зміни, зміна складу або інформації про засновників

Державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи; 18.02.2005 10711050002000036; Бароніна Галина Орестівна; Подільська районна у місті Києві державна адміністрація; зміна місцезнаходження, інші зміни, зміна складу або інформації про засновників

Державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи; 10.03.2005 10711050003000036; Бароніна Галина Орестівна; Подільська районна у місті Києві державна адміністрація; зміна складу або інформації про засновників

Державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи; 29.12.2005 10711050004000036; Молибога Руслан Миколайович; Подільська районна у місті Києві державна адміністрація; зміна місцезнаходження, інші зміни

Державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи; 22.06.2007 10711050006000036; Міщенко Катерина Григорівна; Подільська районна у місті Києві державна адміністрація; інші зміни, зміна складу або інформації про засновників

Підтвердження відомостей про юридичну особу; 27.11.2008 10711060007000036; Шумак Олег Іванович; Подільська районна у місті Києві державна адміністрація; зміна додаткової інформації

Внесення змін до відомостей про юридичну особу, що не пов'язані зі змінами в установчих документах; 07.05.2009 10711070008000036; Мирополець Тетяна Дмитрівна; Подільська районна у місті Києві державна адміністрація; зміна відомостей про керівника юридичної особи, зміна відомостей про підписантів

Державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи; 28.07.2009 10711050009000036; Міщенко Катерина Леонідівна; Подільська районна у місті Києві державна адміністрація; зміна складу або інформації про засновників

Підтвердження відомостей про юридичну особу; 16.09.2010 10711060010000036; Мирополець Тетяна Дмитрівна; Подільська районна у місті Києві державна адміністрація; зміна додаткової інформації

Підтвердження відомостей про юридичну особу; 09.06.2011 10711060011000036; Шумак Олег Іванович; Подільська районна в місті Києві державна адміністрація; зміна додаткової інформації

Підтвердження відомостей про юридичну особу; 05.04.2012 10711060012000036; Шумак Олег Іванович; Подільська районна в місті Києві державна адміністрація; зміна додаткової інформації

Державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи; 09.07.2012 10711050013000036; Мирополець Тетяна Дмитрівна; Подільська районна в місті Києві державна адміністрація; зміна статутного або складеного капіталу, зміна видів діяльності, зміна складу або інформації про засновників

Підтвердження відомостей про юридичну особу; 05.03.2013 10711060014000036; Міщенко Катерина Леонідівна; Подільська районна в місті Києві державна адміністрація; зміна додаткової інформації

Державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи; 22.11.2013 10711050015000036; Міщенко Катерина Леонідівна; Подільська районна в місті Києві державна адміністрація; інші зміни

Підтвердження відомостей про юридичну особу; 25.03.2014 10711060016000036; Юрчина Анна Володимирівна; Подільська районна в місті Києві державна адміністрація; зміна додаткової інформації

Державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи; 24.12.2014 10711050017000036; Юрчина Анна Володимирівна; Подільська районна в місті Києві державна адміністрація; інші зміни

Підтвердження відомостей про юридичну особу; 24.03.2015 10711060018000036; Якимович Катерина Миколаївна; Подільська районна в місті Києві державна адміністрація; зміна додаткової інформації

Внесення змін до відомостей про юридичну особу, що не пов'язані зі змінами в установчих документах; 12.08.2015 10711070019000036; Адаменко Юлія Володимирівна; Подільська районна в місті Києві державна адміністрація; зміна додаткової інформаціїНомер, дата та час формування витягу:

1001448078, 26.09.2016 09:41:38

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань знаходиться у стані формування.

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань - публічний реєстр юридичних осіб в Україні.
Інформація про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань зареєстрованих до 01.07.2004 та не включених до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань отримується в органі виконавчої влади, в якому проводилась державна реєстрація.

Відповідно до п. 2 наказу

  1   2


Скачати 88.42 Kb.

 • Повне та скорочене найменування юридичної особи англійською мовою
 • Організаційно-правова форма
 • Місцезнаходження юридичної особи
 • ВУЛИЦЯ РИЛЄЄВА
 • ЗЛОЧЕВСЬКИЙ МИКОЛА ВЛАДИСЛАВОВИЧ
 • Дані про розмір статутного капіталу (статутного або складеного капіталу) та про дату закінчення його формування
 • Розвідувальне буріння , 46.71 Оптова торгівля
 • Відомості про органи управління юридичної особи
 • Законом України
 • Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи, яка утворена в результаті перетворення
 • Назва установчого документа
 • Дані про відокремлені підрозділи юридичної особи
 • Відомості про перебування юридичної особи у процесі припинення
 • Дата та номер запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи, підстава для його внесення
 • Дані про юридичних осіб, правонаступником яких є зареєстрована юридична особа
 • Номер та дата розпорядження про скасування реєстрації випуску акцій, винесеного уповноваженою особою Національної комісії з цінних паперів
 • Місцезнаходження реєстраційної справи
 • Пенсійного фонду України
 • Інформація про здійснення звязку з юридичною особою
 • Номер, дата та час формування витягу