Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаВведення й редагування тексту. Виділення фрагментів тексту та операції з ними. Перевірка правопису. Пошук та автоматична заміна текстових фрагментів. Практична робота №9 «Введення, редагування й форматування тексту»

Скачати 52.39 Kb.

Введення й редагування тексту. Виділення фрагментів тексту та операції з ними. Перевірка правопису. Пошук та автоматична заміна текстових фрагментів. Практична робота №9 «Введення, редагування й форматування тексту»
Скачати 52.39 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації28.05.2017
Розмір52.39 Kb.
  1   2

Тема уроку: Введення й редагування тексту. Виділення фрагментів

тексту та операції з ними. Перевірка правопису. Пошук

та автоматична заміна текстових фрагментів.

Практична робота №9 «Введення, редагування й

форматування тексту».
Мета уроку: розглянути методи виділення фрагментів тексту та робота з ними, використання спеціальних клавіш та їх комбінацій; ввести поняття фрагменту тексту та буфера обміну;
Буфер обміну Кліпборд (англ. clipboard) або сховок - проміжне сховище даних, що призначається для переносу або копіювання між програмами або частинами однієї програми.
сформувати вміння виділяти суцільні та несу цільні текстові фрагменти, копіювати й переміщувати фрагменти тексту з використанням та без використання буфера обміну, в межах одного або між різними документами, знаходити й замінювати фрагменти тексту в автоматичному режимі, перевіряти правопис текстових документів та виправляти помилки в автоматизованому режимі.
Обладнання та програмне забезпечення: клавіатурний тренажер «Stamina», текстовий процесор Word2007, комп’ютерна презентація до уроку, підручник «Інформатика.
Те́кстовий файл - форма подання послідовності символів у комп'ютері, де кожен символ із задіяного набору символів кодується одним байтом чи послідовністю двох, трьох і т. д. байтів. На відміну від терміна «текстовий формат», що характеризує вміст даних, термін «текстовий файл» стосується файлу та характеризує його як контейнер, який зберігає такі дані.
Автома́тика (грец. αύτόματος - самодіючий) - галузь науки і техніки, яка розробляє технічні засоби і методи для здійснення технологічних процесів без безпосередньої участі людини.
Те́кстовий проце́сор (англ. word processor) - комп'ютерна програма-застосунок, що дозволяє виконувати операції набору, редагування та оформлення тексту.
Програмне забезпечення Програ́мне забезпе́чення (програ́мні за́соби) (ПЗ; англ. software) - сукупність програм системи обробки інформації і програмних документів, необхідних для експлуатації цих програм.
9 клас» авт. І.О.Завадський, І.В.Стеценко, О.М.Левченко, роздатковий матеріал.
  1   2


Скачати 52.39 Kb.