Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаЯк дзвонити? Наберіть номер абонента у міжнародному форматі, що містить код країни та код міста або мережі. Набір здійснюється без пауз! Не забудьте перед номером набрати символ «+» або 00 (два нулі)

Скачати 74.01 Kb.

Як дзвонити? Наберіть номер абонента у міжнародному форматі, що містить код країни та код міста або мережі. Набір здійснюється без пауз! Не забудьте перед номером набрати символ «+» або 00 (два нулі)
Скачати 74.01 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації09.04.2017
Розмір74.01 Kb.
  1   2

Спочатку


 1. Обережно відокремте СІМ-картку від пластикового тримача та вставте її в свій мобільний телефон* згідно з інструкцією до нього.

 2. Ввімкніть телефон.

 3. Впевніться, що в головному меню Вашого телефонного апарату з’явився додатковий пункт - «TravelSiM»

 4. Відтепер Ваш телефон має новий балтійський номер (його вказано на зворотному боці тримача).
  Телефо́н - вид електрозв'язку, що дає змогу передавати і приймати мовлення на відстань за допомогою електричних сигналів (що передаються дротами) або радіосигналів.
  Повідомте цей новий номер Вашим рідним, друзям та колегам, залиште на своєму автовідповідачі та вкажіть на власних візитівках.

Отже, Ви маєте можливість здійснювати та приймати дзвінки у більш, ніж 180 країнах за супервигідними тарифами!
Як дзвонити?
Наберіть номер абонента у міжнародному форматі, що містить код країни та код міста або мережі. Набір здійснюється без пауз! Не забудьте перед номером набрати символ « » або 00 (два нулі).
[kод kраїни] [kод міста] [номер телефону]

або


00 [kод kраїни] [kод міста] [номер телефону]
Увага! В разі відмови апарату приймати номери у зазначених форматах використовуйте, будь-ласка, такий формат набору:

*146*00 [kод kраїни] [kод міста] [номер телефону] #
Приклад:

38 044 2238008 при дзвінках на київські номери

38 050 8001001 при дзвінках на мережу УМЗ-050

38 098 8001001 при дзвінках на мережу Київстар-098

*146*00 38 044 2238008# додатковий варіант набору
Натисніть кнопку «Call» / «Подзвонити». На екрані телефону з’явиться повідомлення “Wait for call” (“Очікуйте”) або подібне.

Через деякий час ви отримаєте вхідний дзвінок. Натисніть кнопку «Answer» / «Відповісти».

Зачекайте на з’єднання з Вашим респондентом та спілкуйтеся!

Після закінчення розмови натисніть кнопку «End»/ «Завершити»


Використання записної книжки
Ви можете дзвонити обираючи номери телефонів з записної книжки телефону. Для цього необхідні номери повинні бути записані у вигляді:
[kод kраїни] [kод міста] [номер телефону]

або


00 [kод kраїни] [kод міста] [номер телефону]

або (в залежності від моделі апарату)

*146*00 [kод kраїни] [kод міста] [номер телефону]
Перевірка балансу
Ви можете дзвонити ти приймати дзвінки доти, доки на Ваш баланс лишається позитивним. Для перевірки балансу:

Наберіть на клавіатурі телефону


099 або *146*099# або меню/TravelSiM/check balance
Натисніть кнопку «Call» / «Подзвонити».

На екрані телефону з’явиться повідомлення з інформацією про залишок Ваших коштів – баланс.

Додатково Ви маєте можливість визначати свій баланс прослуховуючи перед кожним з’єднанням автоматичне повідомлення станції про залишок хвилин англійською мовою.

Поповнення балансу:

Дізнайтеся за довідковими телефонами або на w.TravelSiM.ua адреси точок роздрібного продажу продукції TravelSiM або про інші варіанти поповнення: пряме поповнення, платіжними картками, в мережах платіжних терміналів, тощо.

Ба́нківська платі́жна ка́ртка - виготовлена згідно зі стандартом ISO/IEC 7810 ID-1 формату із спеціального стійкого до механічних пошкоджень пластику пластина стандартних розмірів 54x86x0,76мм, яка використовується для ідентифікації її користувача(власника), для способу фіксації інформації і як аналог платіжних засобів.
Англі́йська мо́ва (English, the English language) - мова, що належить до германської групи індоєвропейської сім'ї мов. Одна з найпоширеніших мов у світі, особливо як друга мова та мова міжнародного спілкування.
Платі́жний терміна́л (інша назва - POS-термінал) - електронний пристрій, призначений для ініціювання переказу з рахунка, у тому числі видачі готівки, отримання довідкової інформації і друкування документа за операцією із застосуванням спеціального платіжного засобу, наприклад, банківської платіжної картки;


Придбайте 16-значний код поповнення балансу TravelSiM у вигляді пластикової картки або електронного ваучеру номіналом $10, $20, $50 або $100.
Наберіть на клавіатурі телефону

*146*098 [kод поповнення]#
Натисніть кнопку «Call» / «Подзвонити»

На екрані телефону з’явиться повідомлення з інформацією про поповнення Вашого балансу.

Ви можете виконати поповнення на рахунок TravelSіM, знаючи код поповнення і номер TravelSiM, за допомогою спеціальної сторінки.

Відправка та прийом СМС-повідомлень

Ви можете відсилати та одержувати СМС-повідомлення у звичайних спосіб, згідно інструкцій до Вашого апарату. Додаткові дії з настройки, зокрема номеру СМС-центру, непотрібні вони зберігаються на СІМ-картці.

У випадку відмови Вашого апарату надсилати СМС-повідомлення спробуйте зробити це за допомогою пункту «Send SMS» додаткового меню «TravelSiM».
Зверніть увагу!
Прийом повідомлень в кирилиці підтримується не всіма видами телефонних апаратів, тому рекомендуємо надсилати повідомлення в кирилиці, тільки якщо Ви впевнені в тому, що телефонний апарат, того хто отримує повідомлення підтримує кирилицю в SMS.
Максимальна довжина повідомлення в кирилиці - 70 символів. Якщо Ви набираєте повідомлення кириличними літерами, але обираєте <<латиниця>>, тоді кириличні літери транслітеруються в латиницю і текст відправляється латинським алфавітом.

Кирилиця Кири́лиця - алфавітна система письма в країнах Східної Європи, Північної і Центральної Азії. Одна з двох абеток староцерковнослов'янської мови, що лягла в основу алфавітів слов'янських мов та десятків різних мов світу.
Лати́нська абе́тка, або латиниця, латинка - абетка латинської мови, історично є відгалуженням етруської абетки, що в свою чергу постала з грецької. Виникнення латинської абетки датують 7 ст. до н. е. Напрямок письма: спочатку справа наліво, потім справа наліво й, через рядок, зліва направо (так званий бустрофедон), з 4 ст.

Не забувайте, що при транслітерації деякі кириличні літери передаються декількома латинськими, тому в результаті повідомлення може виявитись більше, ніж Ви очікуєте і містити більше 160 символів.
Крім того, якщо Ви вставляєте деякі <<екзотичні>> символи, вони можуть не транслітеруватись і через це Ваше повідомлення може не відсилатись.
SMS через USSD не підтримують кирилицю.
Увага! У Вас є можливість дещо заощадити на відправці СМС

 • Активуйте послугу «АкційніСМС» та відправляйте повідомлення від $0,10

 • В разі використання TravelSiM-меню. Вартість такого USSD-SMS = $0,10. В разі відправки SMS через USSD має бути лише латиною.


Меню TravelSiM

Ви маєте можливість здійснювати дзвінки, відправляти SMS, перевіряти та поповнювати баланс, використовуючи додатковий пункт меню телефону «TravelSiM». Це меню надає доступ до таких сервісних функцій: • Подзвонити

 • Відправка SMS

 • Перевірити баланс

 • Поповнення балансу

 • Дзвінок в службу підтримки


Дзвінки з України на номери TravelSiM
Набір номерів TravelSiM з України здійснюється за такими правилами:

з дротових ліній (Укртелеком та інші): 00 3725 [номер абонента]

з мережі Київстар: 00 3725 [номер абонента]

з мережі МТС: 00 3725 [номер абонента]


В разі виникнення проблем
У випадку появи підозр щодо роботи місцевої мережі мобільного зв’язку радимо змінити мережу реєстрації на будь-яку іншу сумісну з послугою TravelSiM. Тарифікація Ваших дзвінків при цьому лишається незмінною. Інструкції зі зміни мережі можна знайти в Посібнику Користувача до Вашого апарату.
В разі неможливості здійснити дзвінок або надіслати СМС спробуйте зробити це за допомогою меню «TravelSіM» - цьому випадку будуть використані альтернативні технології.
Звернутися до багатомовної служби технічного супроводу TravelSiM можна за номером

*146*00 372 6868 000#

з номерів TravelSiM (перші три хвилини дзвінка – безкоштовно. З 4-ої хвилини діють стандартні тарифи вихідного дзвінка з країни перебування).


Технічні вимоги


 • Здійснити перший дзвінок можна у будь-якій сумісній мережі в Україні або закордоном. Разом з тим радимо перевірити сумісність СІМ-картки та Вашого апарату перед від’їздом.

 • Послугою можна скористатися з мобільного телефону, сумісного з СІМ-картками стандарту GSM.
  Мобільний телефон Стільниковий телефон - автономний мобільний телефон, призначений для роботи в мережах стільникового зв'язку; використовує приймач радіодіапазону і традиційну телефонну комутацію для здійснення телефонного зв'язку на території зони покриття мережі.


 • У залежності від країни перебування апарат має підтримувати стандарт GSM-900/1800/1900, 3G, тощо.

 • Тримач з кодами PIN та PUK необхідно зберігати, в т.ч. для можливої майбутньої заміни СІМ-картки в разі її втрати або ушкодження.

 • Щоб здійснювати вихідні дзвінки з апаратів з підтримкою двох сім-карт – ТревелСімка повинна обов’язково стояти в першому (основному) слоті

 • Окремі оператори мобільного зв’язку та їхні дилери можуть здійснювати продаж телефонних апаратів з блокуванням від СІМ-карт інших операторів (Sim-Lock). Блоковані апарати не можуть працювати з картками TravelSiM.

  1   2


Скачати 74.01 Kb.

 • [kод kраїни] [kод міста] [номер телефону]
 • *146*00 [kод kраїни] [kод міста] [номер телефону]
 • Використання записної книжки
 • Перевірка балансу Ви можете дзвонити ти приймати дзвінки доти, доки на Ваш баланс лишається позитивним. Для перевірки балансу: Наберіть на клавіатурі телефону 099
 • *146*099 або меню /TravelSiM/check balance
 • *146*098 [kод поповнення]
 • Відправка та прийом СМС-повідомлень
 • Увага! У Вас є можливість дещо заощадити на відправці СМС
 • Дзвінки з України на номери TravelSiM Набір номерів TravelSiM з України здійснюється за такими правилами: з дротових ліній (Укртелеком та інші): 0 0