Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаЯк грамотно виконати розводку кабельного тб та Інтернет по квартирі на стадії ремонту

Скачати 32.65 Kb.

Як грамотно виконати розводку кабельного тб та Інтернет по квартирі на стадії ремонту
Скачати 32.65 Kb.
Дата конвертації29.03.2019
Розмір32.65 Kb.
Як грамотно виконати розводку кабельного ТБ та Інтернет по квартирі на стадії ремонту. Шановні мешканці! Правильна розводка кабельного ТБ та Інтернет виконана на стадії ремонту збереже Вам у майбутньому час та гроші і не призведе псування інтер’єру квартири протягнутими кабелями чи отворами в стінах.
Майбутнє - суб'єктивна з людського погляду й об'єктивна з погляду стороннього спостерігача часова категорія сприйняття реальності, яка характеризується комплексом явищ і подій, що не здійснились і не відбулися відносно об'єкта, який перебуває в більш ранньому часі.
Майстрам які будуть виконувати ремонт у ваші квартирі необхідно дотримуватися наступних інструкцій: Для розводки Інтернет використовувати кабель типу вита пара UTP категорії 5е, виключно з мідними жилами. Використання дешевого кабелю з біметалевими жилами (алюміній покритий міддю) може призвести до проблем через півроку - рік. Недопустимо використання телефонного кабелю, або кабелю для відео нагляду. Для розводки кабельного ТБ використовуйте коаксіальний кабель з опором 75Ом.
Користува́ння - добування з речей їхніх корисних властивостей (наприклад, збирати врожай, вживати продукти харчування, носити одяг і взуття). Одна з трьох класичних правомочностей власника (нарівні з володінням і розпорядженням).
Необхідність - система зв'язків і відносин, що зумовлює зміну, поступальний рух, розвиток у жорстко визначеному напрямку з жорстко визначеними результатами. Іншими словами, необхідність - це такий зв'язок, що обов'язково призводить до певної події.
Телефо́н - вид електрозв'язку, що дає змогу передавати і приймати мовлення на відстань за допомогою електричних сигналів (що передаються дротами) або радіосигналів.
Коаксіа́льний ка́бель (від лат. со - «сумісно» та axis - «вісь») - електричний кабель із співвісними провідниками.
Від кожної точки Інтернет чи ТБ до центральної розподільчої коробки повинен бути прокладений окремий кабель. Кабеля від провайдера заводяться також в розподільчу коробку. Не допустимо підключення розеток ланцюжком, чи використання прохідних розеток. У багатоквартирних будинках з великим числом квартир де працює велика кількість WiFi пристроїв, та побутових пристроїв що працюють на частотах WiFі (мікрохвильовки, телефонні трубки, радіо няні, …) не варто розраховувати на стабільну роботу WiFi у всих кімнатах багатокімнатної квартири.
Центр (давн.-гр. - стрекало, осереддя) - # Середня частина чогось. геом. центр кола (кулі), точка, рівновіддалена від усіх точок кола (поверхні кулі). центр еліпса - точка перетину великої і малої осей його.
Кількість - в Арістотелівській логіці друга з 10 категорій (класів, розрядів, які спрощують процес розумового визначення будь-якої речі), побічна обставина матеріальних речей , за допомогою якої вони поширюються в просторі, вимірюються якоюсь математичною нормою і здатні бути поділеними на окремі частини.
По́бут - позавиробнича сфера діяльності людей, пов'язана з задоволенням ними своїх власних матеріальних та культурних потреб (житло, одяг, їжа, відпочинок тощо). Побут також охоплює звичаї, обряди, традиції, які відображають особливості життя конкретного класу, нації, народності, етнічної групи.
Багатоквартирний будинок - жилий будинок з трьома і більше квартирами. Багатоквартирний будинок може також мати нежитлові приміщення, які є самостійними об’єктами нерухомого майна.
Тому під час ремонту по можливості виконайте прокладку кабелів в кожну кімнату, навіть якщо ви не плануєте ними користуватися у найближчий час. Залишайте у підрозетниках 20-25 см запасу із кабелю для монтажу розетки. Монтаж Інтернет та ТБ розеток повинні виконувати кваліфіковані монтажники із відповідним інструментом та діагностичними приладами.
Діагно́стика (з грец. diagnosis = dia+gnosis = «роз+пізнання») (англ. diagnostics; нім. Diagnostik; фр. le diagnostic) - галузь знань, що вивчає теорію і методи організації процесів постановки діагнозу, а також принципи побудови засобів діагностування.
Виконання монтажу розеток не правильним інструментом, або не кваліфікованим спеціалістом може призвести до пошкодження внутрішнього модуля розетки і фінансових збиків пов’язаних із необхідністю повторного монтажу чи заміною розетки. Не допускаються скрутки ТБ кабелів. Для підключення ТБ кабелів від декількох точок використовують ТБ дільники. Дільник – пасивний пристрій і не вимагає електроживлення. Не допускаються скрутки Інтернет кабелів. Для підключення і одночасної роботи декількох точок використовують маршрутизатор (роутер). Маршрутизатор – активний пристрій, для його роботи необхідно електроживлення, тому в розподільчій коробці де він буде встановлений необхідно передбачити електричну розетку. Плануючи встановити Smart-TV передбачте для нього ТБ розетку на Інтернет розетку. В такий спосіб ви зможете на Smart-TV переглядати і телеканали і відео файли з Інтернет сервісів EX.
Еле́ктрика (від грец. ήλεκτρον - бурштин; раніше також громови́на ) - розділ фізики, що вивчає електричні явища: взаємодію між зарядженими тілами, явища поляризації та проходження електричного струму.
Телеканал // Великий тлумачний словник сучасної української мови (з дод. і допов.) / Уклад. і гол. ред. В. Т. Бусел. - 5-те вид. - К. ; Ірпінь : ВТФ «Перун», 2005. - ISBN 966-569-013-2.
UA, Megoo, Youtube, … Використовувати WiFi для підключення Smart-TV до Інтернет не рекомендується з причин описаних в п.4. Для повноцінного wifi покриття квартир з великою площею та дворівневих квартир можливо буде необхідним встановлення додаткового WiFi обладнання. Точно спланувати конфігурацію такої мережі можна після попереднього обстеження приміщення. ТОВ «Лямбда Нет» http:lambda.net.ua провайдер Інтернет та цифрового кабельного телебачення у Вашому будинку За додатковою інформацією та консультаціями звертайтесь за телефоном 223-09-76 Телевізійний кабель Інтернет кабель Кабель відеонагляду та телефонний Правильна розводка кабелів Неправильна розводка кабелів Приклад виконання кабельної розводки квартири


Скачати 32.65 Kb.