Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаЯк стати кращим: саморозвиток за 100 днів

Скачати 19.41 Kb.

Як стати кращим: саморозвиток за 100 днів
Скачати 19.41 Kb.
Дата конвертації25.03.2017
Розмір19.41 Kb.

Як стати кращим: саморозвиток за 100 днів

Людина – істота, якій просто необхідно саморозвиватися. На якому б духовному та фізичному рівні ви не знаходилися, завжди залишається місце для удосконалення: ідеальних людей в природі не існує, тому лише постійна робота над собою, над своїми слабостями та недоліками здатна зробити з нас людину та вберегти від деградації.

Насправді, саморозвиток – річ не проста. Це постійна праця, яка вимагає неймовірної витримки, сили духу та глибокої мотивації.

Мотива́ція (з лат. movere) - спонукання до дії; динамічний процес фізіологічного та психологічного плану, керуючий поведінкою людини, який визначає її організованість, активність і стійкість; здатність людини діяльно задовольняти свої потреби.
Якщо чогось одного у вас не буде, ви закинете цю справу, заледве її розпочавши. Наново ж узятися за все з кожним невдалим разом стає все важче.

Тому краще починати з дрібниць. Не варто обмежувати себе в усьому, за один день хотіти відмовитися від неправильних звичок – у більшості випадків такий підхід просто приречений на провал.

Скориставшись порадами, наведеними нижче, ви зможете змінити своє життя всього за сто днів. При цьому вам не доведеться провадити виснажливу боротьбу з самим з собою: кілька простих кроків стануть чудовим стартом на шляху до саморозвитку.

Отож розглянемо, як виглядатиме саморозвиток за 100 днів.

1. Виберіть книгу, яку ви хотіли, але досі так і не зважилися прочитати. Це може бути якась складна для вашого розуміння книга чи чергове видання по саморозвитку, яких чимало представлено на сайтіhttp://4brain.ru/books/. За сто днів ви повинні її прочитати від початку до кінця, без компромісів та відмовок.

2. Спробуйте пізнавати щось нове й цікаве. Кожного дня. Це може бути назва якогось екзотичного овочу, столиця африканської держави чи щось іще.

Екзотика - ювелірні вироби, побутові речі, військова зброя, знаряддя для полювання, явища суспільного життя, живі організми - типові, характерні для віддаленого географічного району і віддалених країн чи віддаленої історичної доби і незвичні, нетипові для інших географічних районів чи культурних осередків.
Компроміс (грец. compromissum - угода, згода) - згода з ким-небудь у чомусь, що досягається взаємними поступками; поступка заради досягнення мети.
Розумі́ння - психологічний стан, який виражає собою правильність ухваленого рішення і супроводжуваний відчуттям упевненості в точності сприйняття або інтерпретації якої-небудь події, явища, факту.
А́фрика - другий за площею і населенням материк у світі, після Євразії. З площею понад 30 300 000 км², враховуючи прилеглі острови - він займає 5,9 % площі земної поверхні і 20,3 % площі суходолу. А його населення - понад 1,1 млрд (на 2017), становить понад 12 % населення світу.
Ввечері перед сном спробуйте згадати, що новенького ви дізналися за минули день.

3. Наступні сто днів припиніть скаржитися на життя. Це не так уже й важко, як здається. Справа в тому, що негативні думки є причиною негативних подій, отож кожного разу, коли вам схочеться поплакатись, беріть себе в руки, згадуючи, що те, на що ви скаржитеся, неодмінно з вами станеться.

4. Протягом ста днів намагайтеся заводити будильник на одну хвилину раніше щодня. Вставайте одразу ж після того, як будильник задзвенить. І вже через сто днів ви систематично вставатимете на півтора години раніше, отож часу у вас буде набагато більше.

Будильник - годинник, який в заданий момент часу подає звуковий і/або світловий сигнал. Назва «будильник» вказує на основне призначення таких годинників - розбуджувати господаря вранці. Також, будильник може застосовуватися як «нагадувач» або таймер.
Систематика (від грец. συστηματικός - впорядкований, що відноситься до системи) - приведення в систему, а також системна класифікація предмету вивчення. Часто систематика є допоміжною дисципліною, яка допомагає впорядковувати об'єкти, які вивчає дана наука; наприклад, мовна систематика.

5. Протягом зазначеного періоду в сто днів намагайтеся вранці спросоння записувати нотатки. Нехай зошит лежить біля ліжка – всього кілька слів, записаних одразу ж після пробудження, і ви дізнаєтеся не лише багато нового, але й сни свої не забудете, а вони, як відомо, відголос підсвідомості.

6. Протягом ста днів намагайтеся побільше думати про те, ким би ви хотіли стати. Аналізуйте вимріяний образ, приміряйте його до себе, вимальовуйте в своїй уяві чіткий ідеал того, ким би ви хотіли бути.http://poglyad.com/stories/story-8433


Скачати 19.41 Kb.