Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаЗ випуском нового Focus rs компанія Ford розширює виробництво спортивних авто для Європи

Скачати 50.81 Kb.

З випуском нового Focus rs компанія Ford розширює виробництво спортивних авто для Європи
Скачати 50.81 Kb.
Дата конвертації21.05.2017
Розмір50.81 Kb.

www.youtube.com/fordofeurope


www.twitter.com/FordEu
www.youtube.com/fordofeurope

НовиниЗ випуском нового Focus RS компанія Ford розширює виробництво спортивних авто для Європи


  • Компанія Ford планує виготовити близько 41 000 спортивних авто, серед яких будуть моделі Fiesta ST, Focus ST, Focus RS, Mustang і Ford GT, призначені для продажу європейським покупцям у 2016 р. Заплановані показники на 40 % перевищують показники 2015 р., які становили 29 000 одиниць
  • Попит на розширену лінійку спортивних авто Ford зріс у 2015 р. на 62 % порівняно з попереднім роком
  • Перший Focus RS вже зійшов із конвеєра в м. Саарлуї, НімеччинаКЕЛЬН, Німеччина, 25 січня 2016 р. — Нова ера швидкісних автомобілів Ford розпочинається зі стартом виробництва нового хетчбека Focus RS.
Форд Мо́тор Ко́мпані (англ. Ford Motor Company) (NYSE: F) - американська автомобілебудівна компанія, виробник автомобілів марки «Форд». У 1903 компанію заснував Генрі Форд; штаб-квартира розташована в місті Дірборн (штат Мічиган).

Компанія Ford планує виготовити близько 41 000 спортиіних авто, призначених для продажу європейським покупцям у 2016 р., що перевищує показники 2015 р., які становили 29 000 одиниць. Заплановані показники на 40 % перевищують минулорічні результати. При цьому продажі авто у 2015 р. у Європі зросли на 62 % порівняно з 2014 р.
Серед найпопулярніших моделей — цілком новий Focus RS, перший екземпляр якого щойно зійшов із конвеєра в м. Саарлуї, Німеччина; спортивні авто Ford Mustang, на які компанія Ford отримала більше 13 000 замовлень у Європі;
Ford Mustang - автомобіль сегменту Pony car виробництва Ford Motor Company.
та популярні моделі хетчбеків Focus ST і Fiesta ST.
Разом із запланованим цілком новим Ford GT компанія Ford пропонує найширший ряд моделей з високими динамічними характеристиками, від компактних хетчбеків до високопродуктивних суперкарів.
«Цей рік стане справді визначним для спортивної лінійки авто Ford, оснащених не лише безпрецедентними робочими характеристиками, а й досконалими силовими агрегатами та технологіями управління шасі, серед яких нова інтелектуальна система повного приводу Ford Performance All Wheel Drive для нашого Focus RS», — заявив Джо Бакай (Joe Bakaj), віце-президент відділу розробки продукції компанії Ford of Europe.
Повний привод (4x4, 4WD, AWD) - конструкція трансмісії автомобіля, коли крутний момент, що створюється двигуном, передається на всі колеса.

RS б'є рекорди

Focus RS є одним із 12 нових спортивних авто, які компанія Ford запропонує на ринках усього світу до 2020 року. Нову модель створила команда інженерів підрозділу Ford Performance із Європи та США. Авто оснащене спеціально розробленою версією нового 2,3-літрового двигуна EcoBoost потужністю 350 к.с. та розгоном від 0 до 100 км/год (0–62 миль/год) за 4,7 секунди, завдяки чому цей хетчбек вважається моделлю Ford RS з найшвидшим розгоном в історії компанії.


На моделі Focus RS вперше встановлено нову Інтелектуальну систему повного приводу Ford Performance All Wheel Drive із динамічною векторизацією крутного моменту Dynamic Torque Vectoring, яка забезпечує новий рівень керування, зчеплення та швидкості на поворотах.
Крутний моме́нт (рос. момент вращательный, момент крутящий; англ. torque; нім. Drehmoment n) - момент внутрішніх сил у перерізі об'єкта відносно заданої осі, нормальної щодо площини перерізу, що характеризує обертальний ефект сили при дії на тверде тіло, як наприклад, на обертовий вал.
Вперше на моделі RS встановлено вибір режимів Drive Modes, у тому числі вперше у всій галузі впроваджено систему Drift Mode, яка дозволяє здійснювати контроль за надлишковим повертанням керма, а також систему забезпечення швидкого старту Launch Control.
З початку прийому замовлень у вересні покупці вже зробили 3 100 замовлень, а ще 250 000 чоловік здійснювали онлайн-конфігурацію моделі Focus RS на веб-сайтах Ford.
Бестселер Mustang

Ford Mustang пропонується у комплектації з 5-літровим V8 двигуном Ford потужністю 421 к.с., який розганяється до 100 км/год (62 милі/годину) за 4,8 с, або з економнішим 2,3-літровим двигуном EcoBoost потужністю 317 к.с., який розганяється до 100 км/год (62 милі/годину) за 5,8 с.


У європейській конфігурації високопродуктивні двигуни цілком нового Ford Mustang доповнюються стандартним комплектом Performance Pack, до якого входять модернізовані гальма та система охолодження для швидкісного керування.
Ford Mustang Shelby GT500KR грає роль Кітт у фільмі «Лицар доріг» 2008 року.
Вдосконалене шасі та каркас кузова, передові технології, в тому числі можливість вибору режимів Drive Modes та додаткове обладнання для треку Track Apps, допомагають оптимізувати динамічні характеристики та забезпечити насолоду від спортивного керування відповідно до очікувань покупців авто Ford Mustang.
У першій половині 2015 р. Ford Mustang став світовим бестселером серед спортивних автомобілів за даними всесвітньої бази даних про реєстрацію транспортних засобів IHS Automotive.
Автомобі́ль, авто́ (від грец.
Ford Mustang Mach 1 знімався в бондіані «Діаманти вічні». Майже для всіх фільмів бондіани машини виготовлялися спеціально. І тільки цей «Форд» був звичайним серійним автомобілем.
Поліцейський Ford Mustang (точніше Saleen S281E) знімався у фільмі «Трансформери» для трансформації Баррікейда.
αὐτός - сам і лат. mobilis - той, що рухається) - самохідна колісна машина, яка приводиться в рух встановленим на ній двигуном і призначена для перевезення людей, вантажу, буксирування транспортних засобів, виконання спеціальних робіт та перевезення спеціального устаткування безрейковими дорогами.
Тра́нспорт (від лат. trans - portare) - сукупність засобів, призначених для переміщення людей, вантажів, сигналів та інформації з одного місця в інше.
*
Цікаві та економні моделі ST

Після того, як на початку року нова модель вперше була представлена в комплектації з дизельним двигуном, продажі моделі Ford Focus ST збільшилися на 160 % у 2015 р.

Ди́зельний двигу́н - двигун внутрішнього згорання, у якому використовується легке нафтове пальне. Це поршневий двигун типу бензинового, але тільки повітря (а не пально-повітряна суміш) заходить у циліндр при першому такті поршня.
порівняно з 2014 р. **


Новий Ford Focus ST поєднує високу продуктивність та практичність. Пропонується з п'ятидверним кузовом та кузовом універсал, а також із новим 2,0-літровим дизельним двигуном з потужністю 185 к.с. та 400 Нм крутного моменту з 2000–2750 обертів на хвилину або покращеним 2,0-літровим бензиновим двигуном EcoBoost з потужністю 250 к.с.
Бензи́новий двигу́н - двигун, який як паливо використовує різні типи бензинів. Як паливо бензинових двигунів також може використовуватись горючий газ, різні типи спиртів. Використовується як рушій в транспортних засобах, бензопилах, газонокосарках, електрогенераторах, компресорах.

Після представлення нової моделі на початку 2015 р. 47 % покупців обрали дизельний силовий агрегат, нещодавно запропонований у комплекті з 6-ступінчастою трансмісією з подвійним зчепленням PowerShift.
Новий Focus ST із дизельним двигуном PowerShift — модель Ford із найшвидшим розгоном. Від 0 до 100 км/год (0–62 миль/год) вона розганяється за 7,7 секунд — на 0,4 секунди швидше, ніж із ручною коробкою передач, при цьому викиди CO2 становлять 119 г/км, а економія пального — 4,6 л/100 км (61,4 миль/галон).
Двигу́н (або мото́р, руші́й, також силова установка) - енергосилова машина, що перетворює який-небудь вид енергії на механічну роботу.
Коробка передач також: коробка перемикання передач, КП, КПП (англ. gear box) - агрегат (як правило - шестерні) різних промислових механізмів, як наприклад, верстатів і трансмісій. Іноді коробку передач називають трансмісією: трапляється, що трансмісія складається тільки з коробки передач, але в загальному випадку коробка передач - лише її частина.
*** Модель із 2,0-літровим двигуном EcoBoost розганяється до 100 км/год (0–62 милі/год) за 6,5 секунд.
Після того, як модель Fiesta ST була представлена в Європі та по всьому світові й отримала більше 20 нагород та почесних титулів впродовж першого року на ринку, вона швидко завоювала провідну позицію серед невеликих високодинамічних хетчбеків у Європі. Fiesta ST оснащена 1,6-літровим двигуном EcoBoost потужністю 182 к.с. і розганяється від 0 до 100 км/год (0–62 милі/год) за 6,9 секунд. На сьогодні в Європі продано вже більше 30 000 одиниць Fiesta ST. Ще більше новин щодо моделі Fiesta ST очікуються пізніше у цьому році.
Ідеальний вибір

Випуск обмеженої кількості перших цілком нових ультрависокопродуктивних суперкарів Ford GT розпочнеться у другій половині 2016 р.


Найпотужніший із двигунів Ford EcoBoost, який видає більше 600 к.с. та демонструє неймовірний рівень продуктивності, а також семишвидкісна пелюсткова трансмісія перетворюють Ford GT на ультрависокопродуктивний суперкар, який демонструє технологічні досягнення двигуна Ford EcoBoost та інноваційної аеродинамічної форми каркасу, виконаного з полегшеного вуглеводного волокна.

# # #


До всесвітньої бази даних про реєстрацію транспортних засобів IHS Automotive занесено всі реєстрації у міжнародному сегменті спортивних авто IHS за січень — червень 2015 року.
Тра́нспортний за́сіб - пристрій, призначений для перевезення людей і вантажу.

* Дані про продажі компанії Ford вказані для 20 основних європейських ринків, де вона представлена національними дистриб'юторськими мережами. 20 європейськими ринками є: Австрія, Бельгія, Британія, Чеська Республіка, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Іспанія, Румунія, Швеція та Швейцарія.
*** Заявлені рівні споживання пального/енергії, викидів CO2 й електричної потужності були виміряні згідно з технічними вимогами та специфікаціями Європейських Норм (EC) 715/2007 і (EC) 692/2008 з останніми поправками. Споживання пального та викиди CO2 вказані для моделей автомобіля, а не для конкретного автомобіля. Проведена стандартна процедура випробувань дозволяє здійснювати порівняння між різними типами машин та різними виробниками. Техніка керування, а також інші нетехнічні фактори, окрім економічності споживання пального/енергії автомобілем, відіграють роль у визначенні споживання пального, викидів CO2 й електричної потужності. CO2 є головним парниковим газом, який впливає на глобальне потепління.
Парнико́вий газ (англ. Greenhouse gas) - газ, що поглинає теплове випромінювання поверхні Землі і хмар (інфрачервона радіація) і відбиває його назад до Землі. До основних парникових газів в атмосфері Землі відносяться пари води (H2O), вуглекислий газ (CO2), закис азоту (N2O), метан (CH4), озон (O3), гексафторид сірки (SF6), гідрофторвуглець (ГФУ) і перфторвуглероди (ПФУ).
Глоба́льне потеплі́ння (англ. Global warming) - прогресуюче поступове підвищення температури поверхні Землі, що пов'язується з парниковим ефектом і призводить до зміни клімату у глобальних масштабах.
Для отримання прес-релізів, супутніх матеріалів, фотографій та відео, перейдіть за посиланням www.fordmedia.eu або www.media.ford.com.Стежте за нами у Twitter www.twitter.com/FordEu або Youtubewww.youtube.com/fordofeurope


Скачати 50.81 Kb.

  • З випуском нового Focus RS компанія Ford розширює виробництво спортивних авто для Європи
  • КЕЛЬН, Німеччина, 25 січня 2016 р.
  • Ford Mustang . У першій половині 2015 р. Ford Mustang
  • Цікаві та економні моделі ST