Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаЗа даними Ford сірий колір стає дедалі популярнішим

Скачати 51.24 Kb.

За даними Ford сірий колір стає дедалі популярнішим
Скачати 51.24 Kb.
Дата конвертації16.06.2017
Розмір51.24 Kb.

ПРЕС-РЕЛІЗ описание: описание: logo_ford

За даними Ford сірий колір стає дедалі популярнішим


 • Сірий більше не вважають нудним — його популярність зростає у сфері моди, технологій, дизайну й автомобільної промисловості


КЕЛЬН, Німеччина, 21 квітня 2017 р.

Сірий колір - це ахроматичний колір, точніше - множина всіх кольорів, отримуваних шляхом поєднання трьох основних кольорів - червоного, зеленого і синього - в рівних концентраціях. Залежно від яскравості відтінок сірого міняється від чорного (яскравість 0%) до білого (яскравість 100%).

 
— Сірий колір більше не асоціюється з нудьгою та старістю. Сьогодні все більше людей перестають соромитися сивини, а для оформлення домашніх інтер’єрів обирають відтінки сірого.
Автомобільна індустрія також не встояла перед впливом цього тренду — минулого року сірий став найпопулярнішим кольором серед європейських покупців нових автомобілів Ford, скинувши з п’єдесталу білий*. Наразі Ford пропонує європейським клієнтам на вибір вісім варіантів сірого, а в цілому, з початку 1990-х, кількість відтінків сірого, доступних під час вибору машини, вже давно перевищила п’ятдесят.
«Ми вважаємо, що сірий — надзвичайно модний колір в автомобільній промисловості, хоча попит на нього здебільшого сезонний і не такий постійний, як популярність класичний сріблястого, білого і чорного кольорів.

Автомобільна промисловість (інколи також автомобілебудування) - галузь транспортного машинобудування, що виробляє моторизовані нерейкові транспортні засоби, зокрема легкові автомобілі, вантажні автомобілі а також автобуси, мотоцикли, тролейбуси, трактори й інші.

Проте стабільне зростання попиту на відтінки сірого стало для нас справжнім сюрпризом, — заявила Жулі Френсіс (Julie Francis), менеджер Ford із дизайну кольорових відтінків і матеріалів. — У сучасному світі сірому кольору властива певна новизна, і він допомагає виділитися у натовпі. Саме тому люди цікавляться відтінками сірого та готові платити за них більше».
У світі моди також владарює сірий, а фраза «Нове — це добре забуте старе» визначає основні тренди: попелястий блонд знову входить у моду, а моделі на подіумі перестають соромитися свого віку. Багато знаменитостей, зокрема Ріанна та Кара Делевінь, почали з’являтися на публіці з волоссям відтінку сивини.

Кара Джоселін Делевінь (англ. Cara Jocelyn Delevingne; нар. 12 серпня 1992(19920812), Лондон) - англійська акторка, співачка і колишня супермодель.

Хештег #GrannyHair («волосся як у бабусі») вже згадувався користувачами Instagram більше 250 000 разів, а сивоволоса 63-річна модель Лін Слейтер цього року повторила успіх Сінді Кроуфорд, Клаудії Шиффер і Наомі Кемпбел, підписавши контракт з престижною модельною агенцією Elite.
Водночас сірий колір є не просто елементом стилю та дизайну, а дещо більшім. На думку Лорі Прессман (Laurie Pressman), віце-президента Pantone Colour Institute, за популярністю відтінків сірого криється більш глибокий зміст: «Сірий традиційно асоціюється з інтелектом. Поверхня нашого мозку має сірий колір, і сиве волосся викликає асоціації з пошуком істини, знаннями та мудрістю». У відповідь на зростання популярності сірого кольору компанія Pantone додала широкий спектр відтінків сірого до своєї нової палітри кольорів для дизайну одягу й інтер’єрів. **
# # #
Додаткова інформація:


 • Генрі Форд говорив про відому Модель Т, що «автомобіль може бути будь-якого кольору, якщо цей колір чорний». Однак вже під час запуску моделі у виробництво в 1908 році Ford Model T пропонували покупцям і з сірим кольором кузова.
 • Наразі на російському ринку Ford пропонує своїм клієнтам такі відтінки сірого: Magnetic, Magnetic Grey і Lunar Sky.
 • Багато модних дизайнерів, зокрема Celine і Kate Spade, для цьогорічного показу своїх колекцій сезону «Весна/Літо» запросили рекордну кількість моделей віком старше 50 років.
 • У січні цього року 85-річна модель Кармен Делль’Орефіче (Carmen Dell’Orefice) вразила модну публіку, з’явившись у червоній мереживній сукні з кристалами на закритому показі Guo Pei в Парижі.

* Європейський офіс Ford враховує дані традиційних європейських ринків, на кожному з яких за продажі відповідають національні представництва. До охоплених країн входять: Австрія, Бельгія, Велика Британія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Італія, Ірландія, Іспанія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Фінляндія, Франція, Чехія, Швейцарія та Швеція.


** http://store.pantone.com/uk/en/grey-color-article

Про компанію Ford Motor Company

Ford Motor Company світова компанія в галузі автомобілебудування та мобільності зі штаб-квартирою в м.

Ford Форд Мо́тор Ко́мпані (англ. Ford Motor Company) (NYSE: F) - американська автомобілебудівна компанія, виробник автомобілів марки «Форд». У 1903 компанію заснував Генрі Форд; штаб-квартира розташована в місті Дірборн (штат Мічиган).

Дірборн (штат Мічиган, США). Загальна кількість співробітників становить близько 201 000 на 62 заводах по всьому світі. Основними напрямками роботи є проектування,

виробництво, продаж та обслуговування всього спектру автомобілів Ford: вантажівок, SUV, електромобілів та автомобілів представницького класу марки Lincoln. Для розширення власної бізнес-моделі компанія Ford активно розвиває нові можливості, інвестуючи в електрифікацію, автономність та мобільність. Компанія Ford надає фінансові послуги через компанію
Ford Motor Credit Company.

Ри́нок фіна́нсових по́слуг - особлива форма організації руху фінансових ресурсів в економічній системі, яка за своїм призначенням має забезпечити юридичним, фізичним особам і державі належні умови для залучення необхідних коштів і продажу тимчасово вільних грошових засобів.

Додаткова інформація про компанію Ford, її продукцію та послуги знаходиться за посиланням
www.corporate.ford.com.
Компанія Ford of Europe відповідає за виробництво, продаж і обслуговування автомобілів бренду Ford на 50 окремих ринках і надає роботу приблизно 47 тисячам співробітників на підприємствах, що знаходяться у повній власності, і приблизно 66 тисячам осіб, з урахуванням спільних і неконсолідованих підприємств. Крім Ford Motor Credit Company до складу Ford Europe входить також підрозділ з обслуговування клієнтів Ford Customer Service Division і ще 24 заводи (16 у повній власності або у формі консолідованих спільних підприємств і 8 неконсолідованих спільних підприємств).

Спільні підприємства - підприємства, що базуються на спільному капіталі суб'єктів господарської діяльності України або іноземних суб'єктів господарської діяльності, на спільному управлінні та на спільному розподілі результатів та ризиків.

Перші автомобілі компанії Ford були привезені до Європи в 1903 році — у тому ж році, коли була заснована компанія Ford Motor Company. Виробництво в Європі почалося в 1911 році
.
Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах.

Дилерська мережа (англ. Dealer network) - торговельні фірми, що здійснюють продаж продукції підприємства кінцевому покупцю. Агентів дилерської мережі називають дилерами.

Land Rover Land Rover (вимовляється як Ленд Ро́вер) - британська автомобільна компанія, яка спеціалізується на виготовленні позашляховиків та SUV. Є самостійним відділенням індійського концерну Tata Motors.

«Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті 
www.winner.ua.


За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн.

Ма́ркетингова комуніка́ція (англ. marketing communication) або просування (англ. promotion) - один з чотирьох елементів маркетинг-міксу, який являє собою інтегрований набір засобів комунікації, що застосовується для передачі повідомлень від виробника або продавця продукції до його цільових ринків.

2460), vpetruk@winner.ua

Для отримання прес-релізів, фотографій та відео, перейдіть за посилання www.media.ford.ua.Також підписуйтесь на нас на Youtube www.youtube.com/fordukraine, Instagram https://www.instagram.com/ford.ua та Facebook www.facebook.com/uaFordСкачати 51.24 Kb.

 • За даними Ford сірий колір
 • Про компанію Ford Motor Company
 • Компанія Ford of Europe
 • Про Віннер.
 • За додатковою інформацією звертайтесь
 • Youtube