Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаЗа додатковою інформацією звертатися до Світлани Савченко

Скачати 37.01 Kb.

За додатковою інформацією звертатися до Світлани Савченко
Скачати 37.01 Kb.
Дата конвертації18.05.2017
Розмір37.01 Kb.Прес-реліз

За додатковою інформацією
звертатися до Світлани Савченко,
PR департамент lifecell

38 063 210 04 55,

svetlana.savchenko@lifecell.com.uaКількість M2M SIM-карт у мережі lifecell зросла на 53%
26 жовтня 2016 року. Оператор мобільного зв'язку lifecell повідомляє про зростання кількості користувачів М2М послуг на 53%, порівняно з минулим роком. Компанія пропонує бізнес-користувачам широкі можливості для контролю витрат, самостійного управління М2М картами за допомогою «М2М Менеджера» та забезпечує безпечну передачу даних.

Передача даних (обмін даними, цифрова передача, цифровий зв'язок) - фізичне перенесення даних цифрового (бітового) потоку у вигляді сигналів від точки до точки або від точки до множини точок засобами електрозв'язку каналом зв'язку; як правило, для подальшої обробки засобами обчислювальної техніки.


Оператор мобільного зв'язку lifecell відзначає зростання попиту на телеметричні послуги серед вітчизняних підприємств. За останній рік кількість користувачів М2М у мережі оператора зросла на 53%.
Найбільше зростання відзначається в секторах фінансів, охорони та безпеки, моніторингу траспорту. Загалом серед клієнтів-користувачів M2M технологій від lifecell - банки, охоронні агентства, інтегратори, постачальники рішень для моніторингу транспорту, рішень для точок продажу, перевізники, служби таксі, служби доставки, постачальники електроенергії, водоканали та інші.
Сергій Гуляєв, Комерційний директор з корпоративного бізнесу, відзначив: «Із розвитком зв’язку третього покоління в Україні, посилюється й інтерес до М2М технологій. Усе більше компаній з різних галузей відкривають для себе можливості М2М від lifecell, що дозволяє їм не тільки спростити бізнес-процеси, але й скоротити витрати. Але крім того, вони обирають якість і швидкість, що забезпечуються триканальною передачею даних у нашій 3G мережі. Ми впевнені, що тренд зростання попиту на М2М послуги, зберігатиметься, і в майбутньому розумні технології стануть невід’ємною частиною комфортного та цивілізованого життя в Україні.»
На сьогоднішній день, М2М рішення від lifecell використовують, наприклад, в агросекторі у встановленних метеостанціях, які передають фермерам такі показники, як швидкість вітру, рівень вологості грунтів, вимірюють та прогнозують кількість опадів тощо. А GPS/GSM моніторинг сільскогосподарскої техніки дозволяє не тільки економити на пальному та мінеральному добриві, але й віддалено діагностувати технічний стан дорогої техніки. Для страхових компаній та лізінгових компаній оператор lifecell пропонує рішення, яке є дуже популярним у світі, – Usage-Based Insurance, або «платиш, як їздиш».

Техні́чний стан об'є́кта - стан, який характеризується в певний момент часу, за певних умов зовнішнього середовища значеннями параметрів, установлених технічною документацією на об'єкт.

Ві́тер - великомасштабний потік газів. На Землі вітер є потоком повітря, що рухається переважно в горизонтальному напрямку, на інших планетах він є потоком властивих цим планетам атмосферних газів іншого складу.

Атмосфе́рні о́пади - вода в рідкому чи твердому стані, що випадає з хмар чи безпосередньо з повітря на земну поверхню та предмети. З хмар випадають: дощ, мряка, сніг, мокрий сніг, крупа, град, льодяний дощ.

Страховики́ (страхівники, страхові компанії) - юридичні особи, створені у формі акціонерних, повних, командитних товариств або товариств з додатковою відповідальністю згідно з Законом України "Про господарські товариства" з урахуванням особливостей, передбачених цим Законом, а також ті, що одержали у встановленому порядку ліцензію на здійснення страхової діяльності. *

Завдяки М2М пристрою, що встановлюється у машину, страхова компанія може в короткі строки з’ясувати обставини ДТП, дізнатися швидкість руху тощо, а також може заохочувати обережних водіїв додатковими знижками на страховий поліс. Великим та малим компаніям, співробітники яких часто працюють поза офісом (торгові та страхові агенти, кур’єри, інкасатори, аварійно-технічні служби), lifecell пропонує рішення «Мобільний GPS», за допомогою якого клієнт автоматизує процеси та пришвидшує прийняття управлінських рішень.

Страхові агенти - громадяни або юридичні особи, які діють від імені та за дорученням страховика і виконують частину його страхової діяльності (укладення договорів страхування, одержання страхових платежів, виконання робіт, пов'язаних з виплатами страхових сум і страхового відшкодування).


Також оператор lifecell пропонує широкий спектр можливостей з управління М2М картками, у тому числі через систему самообслуговування для корпоративних клієнтів lifecell. «М2М Менеджер» – зручний веб-інтерфейс, через який доступний вибір опцій з управління М2М картами. Адміністратор клієнта може заблокувати або розблокувати карти, прописати персональні точки доступу для своїх ліній, активувати/деактивувати послуги, деталізувати трафік, отримати розширену інформацію щодо характеру й обсягу споживання трафіку (статистика по сесіях), робити онлайн-моніторинг M2M карток для оперативного визначення проблем у роботі.

Бездротова точка доступу (англ. Wireless Access Point) - центральний пристрій бездротової мережі, яку використовують для з'єднання між бездротовими клієнтами, а також для з'єднання дротового і бездротового сегментів (виконує функції моста між ними).


Для даних, що вимагають підвищеної безпеки (наприклад, зв'язок між банкоматом і сервером банку), lifeсell забезпечує побудову VPN-тунелів різних конфігурацій від найпростіших до складних із шифрованим трафіком. Клієнтам-перевізникам lifecell допомагає відслідковувати вантаж не тільки по Україні, але і за кордоном за допомогою спеціальної пропозиції для моніторингу в роумінгу.

***
lifecell – український оператор, що надає справжню свободу спілкування, в першу чергу через високошвидкісний мобільний інтернет. За допомогою доступного 3G інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів, незалежно від віку чи знань технологій.

100% акцій оператора належать Turkcell – турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Мережа оператора lifecell покриває 98,6% території України.

Мобільний інтернет - сукупна назва бездротових технологій для доступу до мережі Інтернет. Мобільний інтернет можуть використовувати як мобільні пристрої так і стаціонарні, адже в такому випадку знижуються витрати на прокладання фізичного доступу через кабелі.

Територія України Терито́рія України - суша, води, надра і повітряний простір, що знаходяться в межах державного кордону України.

Станом на кінець другого кварталу 2016 року, активна абонентська база lifecell становить 9,7 мільйона користувачів.

Як дата-оператор і лідер ринку з проникнення смартфонів і 3G-пристроїв, lifecell пропонує тарифи та послуги, найбільш зручні і вигідні для користувачів «розумних» пристроїв.lifecell – єдиний оператор ринку, що розгортає мережу третього покоління на основі сучасної технології 3G , яка є останнім досягненням у розвитку 3G і здатна підтримувати максимальну швидкість завантаження до 63,3 Мбіт за секунду.
Скачати 37.01 Kb.

  • PR департамент lifecell