Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаЗагальні питання

Скачати 184.37 Kb.

Загальні питання
Скачати 184.37 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації11.05.2017
Розмір184.37 Kb.
  1   2

Відповіді та коментарі щодо загальних та технічних вимог щодо тендеру UA1-2014-166

Загальні питання:

 1. В п.10(e) визначено, що тендерне забезпечення надається у формі банківської гарантії визнаного комерційного банку. Просимо надати роз'яснення щодо терміну "визнаний комерційний банк", а також які критерії (характеристики) банку відповідають даним вимогам?
  Ба́нк (від італ. banco - лавка або стіл) - кредитно-фінансова установа, яка здійснює грошові розрахунки, акумулює грошові кошти та інші цінності, надає кредити та здійснює інші послуги за фінансовими операціями.


Відповідь: Мається на увазі стабільний банк, який не находиться в процесі ліквідації та до якого не був застосований механізм введення тимчасової адміністрації, тощо.

 1. В п. 17.1 Тендерної документації зазначено, що «учасник тендеру має надати, як частину тендерної пропозиції, забезпечення тендерної пропозиції в сумі еквівалентній 27 300 (двадцять сім тисяч триста) доларів США». В англомовній версії документації -17.1 Pursuant to ІТВ Clause 10, the Bidder shall furnish, as part of its bid, a bid security in the amount not less than 27300 (twenty seven thousand and three hundred) US Dollars. Просимо надати роз'яснення - яким чином визначити суму тендерного забезпечення, а також курс для розрахунку суми тендерного забезпечення, якщо забезпечення надається в гривнях резидентом України. А також яке офіційне видання надає інформацію щодо операційного обмінного курсу ООН?
  Офіційне друковане видання - періодичне друковане видання, в якому здійснюється офіційне оприлюднення документів держави чи певної установи (законів, рішень, офіційних оголошень тощо). Може виходити у формі газети, журналу, бюлетеню, альманаху тощо.Відповідь: Сума забезпечення має бути надана в доларах США 27300 або її еквіваленту в гривні згідно операційного обмінного курсу ООН. Офіційне посилання http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx#U


 1. Крім того, просимо надати роз'яснення, чи може компанія-резидент України надати банківську гарантію в гривнях, а пропозицію в доларах США з еквівалентом в гривнях використовуючи для розрахунку операційний обмінний курс ООН на день підготовки тендерної пропозиції, при цьому ціна буде зафіксована в доларах США згідно п.12.5 тендерної документації (так як обладнання яке поставляється в рамках даного тендера не виготовляється на території України, а імпортується), а оплата буде проводитись в гривні згідно п.13.1 як зазначено у тендерній документації:


13.1 Prices shall be quoted in the following currencies: For goods and services that the Bidder will supply from within or outside IOM's Mission country, the prices shall be quoted in US Dollars. In case of the local bidder selection the payment will be done based UN operational Rates of Exchange on the month of payment.

Відповідь: Перевагу буде надано пропозиціям банківська гарантія яких надана в USD, але заперечень щодо надання такого документу в українських гривнях МОМ не має.
Бáнківська гарáнтія - поручительство банку-гаранта за свого клієнта. Банк бере на себе зобов’язання за дорученням і за рахунок клієнта у випадку несплати клієнтом у термін платежів, які він мав здійснити, провести платежі за свій рахунок.


Ціна пропозиції може бути зазначена як в доларах США так і в її гривневому еквіваленті незалежно від країни походження постачальника товару, але постачальник має брати до уваги, що всі наступні розрахунки будуть відбуватися в доларах США чи в гривневому еквіваленті виключно за операційним обмінним курсом ООН.

 1. Для отримання банківської тендерної гарантії обов'язковою умовою є наявність інформації про реквізити вигодо набувача (того, хто буде отримувати суму банківської гарантії). Просимо надати цю інформацію.

Відповідь: Реквізити МОМ:

IOM Mission in Ukraine/Представництво МОМ в Україні

01001 Kyiv, 8 Mykhailivska street/ 01001, м. Київ, вул. Михайлівська 8,

Tel./Тел. (38044) 5685015 Fax/Факс (38044) 5685016

Bank account/розрахунковий рахунок 2600801276059 in/у

Kyiv branch of OJSK “Ukreksimbank”/ філії ВАТ ”Укрексімбанк” м Києва

MFO/МФО 380333

Голова Представництва МОМ: пан Манфред Профазі

 1. У договорі, який є частиною тендерної документації, не вказані реквізити платника, а також умова поставки товару (DAP Київ).
  Манфред Профазі (нім. Manfred Profazi; - від січня 2010 року Голова Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні.
  Просимо включити дану інформацію в текст договору.


Відповідь: Договір надається з метою ознайомлення та погодження, тому не має бути частиною тендерної пропозиції, але постачальник повинен підтвердити свою згоду щодо його укладання.

 1. Згідно тендерної документації товари, які будуть поставлятися в рамках даного тендеру мають статус технічної допомоги. Для оформлення товарів, що перетинають кордон України, як технічна допомога, необхідна реєстрація в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України Реєстраційної картки проекту.
  Економічний розвиток - поняття економічної науки, що позначає перехід від одного етапу економіки до іншого, при якому в новому періоді не тільки збільшується виробництво тих самих товарів і послуг, що вже вироблялися раніше, а має місце й виробництво нових товарів і послуг з використанням нових технологій порівняно з попереднім періодом.
  Державний кордон України - лінія і вертикальна поверхня, що проходить по цій лінії, визначає межі державної території, - суші, вод, надр, повітряного простору - тобто межі державної території України, просторові рубежі дії державного суверенітету України.
  Хто буде оформлювати Реєстраційну картку проекту (МОМ чи Виконавець договору)? Так як умова поставки товарів, згідно тендерної документації є
  DAP Київ, просимо дати роз'яснення Київ це митний термінал чи склад МОМ, чи склад кінцевого користувача? Хто буде проводити митне оформлення товару? Якщо МОМ, то яким чином буде передаватися обладнання після митного оформлення, чи можливо перебування товару на складі Учасника для виконання перед інсталяційних робіт?

Відповідь: Реєстраційна картка буде надана МОМ переможцю тендеру. Митне оформлення буде проводитися окремо обраною компанією, яка має надавати послуги розмитнення відповідно до її контракту з МОМ.

Місце постачання: Україна, м. Київ, бул. Івана Лепсе 8-а, Київська міська митниця ДФС. Згідно з умовами DAP постачальник може надати обладнання, у разі якщо воно постачається з-за меж митної території України, як після, так і до митного оформлення.
Ми́тна терито́рія Украї́ни - територія України, зайнята сушею, територіальне море, внутрішні води і повітряний простір, а також території вільних митних зон, штучні острови, установки і споруди, створені у виключній (морській) економічній зоні України, на які поширюється виключна юрисдикція України. 1. В п 12.2 надається інструкція Учасникам, що в пропозиції пропонується «ціна товарів на умовах поставки DAP Київ, Україна без ПДВ і митних зборів в Україні».
  Митний збір - вид митних платежів, що сплачується за валютно-митною декларацією громадянами та суб'єктами ЗЕД за роботу, виконану митними органами.
  Виробники Товару, укладають ексклюзивні договори по ввезенню своєї продукції в країну з однією, чи обмеженою кількістю компаній - дистриб'юторів, які постачають товари не кінцевому користувачу, а компаніям - інтеграторам. Компанії-інтегратори, маючи відповідний статус у виробника, а також сертифікованих спеціалістів у штаті, виконують постачання товару кінцевому користувачу, а також необхідні роботи та супутні послуги. Яким чином, дистриб'ютори товару будуть мати підставу для звільнення від митних зборів та ПДВ, якщо митне оформлення буде проводити не МОМ? Яким чином Учасник торгів повинен надати інформацію в тендерній пропозиції про ці компанії, які будуть завозити товар на територію України (наприклад, укладання Договору-доручення)?Відповідь: Підставою для звільнення від сплати митних зборів та ПДВ є реєстраційна картка проекту та план закупівель товарів, робіт і послуг, що придбаваються за рахунок міжнародної технічної допомоги. Від сплати податків та зборів при ввезенні на митну територію України будуть звільнені товари, які ввозяться виконавцем(ями) проекту.
Інформація щодо звільнення від сплати ПДВ операцій із закупівлі товарів, робіт та послуг на митній території України міститься за офіційним посиланням: http://sfs.gov.ua/diyalnist-/mijnarodne-/normativno-pravovi-atty/120017.html
Просимо Вас надати нам необхідні роз'яснення, так як згідно п. 10(1), а також вимог тендерної документації, Учасник тендеру може залучати субпідрядників тільки на виконання монтажу або після продажного сервісу.

Відповідь: Учасник тендеру має надати договори с субпідрядниками щодо усіх типів послуг, які мають відбутися для виконання даного контракту.

 1. Згідно п. (к), статті 10 «Документи, з яких складається тендерна пропозиція» Тендерної документації, учасник тендеру повинен надати перелік основних угод укладених Компанією за останні 5 років. В той же час відповідно до п. 11 таблиці Форми 5, Тендерної документації, учасник тендеру повинен надати список усіх договорів, укладених протягом"— останніх 3 років (вказати, завершені або поточні). Просимо пояснити які саме договори (основні чи усі включаючи завершені та поточні) і за який термін (5 чи 3 роки) необхідно надати учаснику тендеру в своїй тендерній пропозиції?


Відповідь: Просимо надати усі основні договори за останні три роки.

 1. В п. 4.1, статті 4 «Прийнятні товари та послуги» Тендерної документації, вимагається щоб всі запропоновані учасником тендеру товари та послуги в рамках договору походили з прийнятних країн. Просимо надати перелік прийнятних країн для даної закупівлі.


Відповідь: Посилання щодо питання згідно http://ec.europa.eu/europeaid/prag/document.do?chapterId=2.3.1.

 1. Звертаємо Вашу увагу, що в Формі 3 «Форма надання уповноважень виробника» Тендерної документації, вказано некоректне посилання на п. 16 Умов договору, як пункт в якому зазначено термін дії гарантії на товари в рамках цього тендеру.

Відповідь: Так параграф Форми-3 «Форма надання уповноважень виробника»:

«Цим ми поширюємо дію наших гарантійних зобов’язань та термін дії гарантії, як зазначено в п.16 Умов договору», має бути викладений у наступній редакції:

Цим ми поширюємо дію наших гарантійних зобов’язань та термін дії гарантії, як зазначено в п.9 Умов договору.

 1. Чи будуть розглянуті пропозиції окремими лотами чи постачальник має подати пропозицію лише на весь перелік обладнання та ПЗ.

Відповідь: Постачальник може надавати пропозиції окремими лотами.

 1. Поточна версія Тендерної документації містить цілий ряд бажаних але необов’язкових вимог. Просимо пояснити, чи буде впливати наявність та відповідність таких вимог на оцінку тендерної пропозиції.

Відповідь: Оцінка тендерних пропозицій буде здійснюватися згідно пункту 27 Тендерної документації без надання додаткових балів щодо необов’язкових умов, але постачальник має брати до уваги, що обладнання, яке придбається має бути інтегроване в поточну систему без порушення працездатності усього комплексу.

 1. Тендерна документація містить Форму надання уповноважень від виробника, яка є вимогою тендеру та є невід'ємною частиною тендерної документації. Під час підготовки до тендеру ми звернулися до виробників з проханням надати листи згідно форми, яка вимагається. На наш запит, ми отримали негативну відповідь від компанії Майкрософт. Виробник мотивував свою відповідь тим, що згідно глобальної політики компанії може видавати листи, які підтверджують уповноваження від виробника тільки стандартної форми.
  Глобальна політика (англ. Global politicsen:Global politics) - це наукова дисципліна, що досліджує однойменне явище - політичні і економічні моделі планети. Ця дисципліна досліджує зв'язки між містами (глобальне місто), національними державами (держава-нація), транснаціональними корпораціями (ТНК), неурядовими (НУО) міжнародними урядовими організаціями’, як суб'єктами політики планетарного рівня.
  Ця форма відрізняється від форми, яка вимагається та не містить посилань на п.16 тендерної документації. Форму надання уповноважень від компанії Майкрософт додаємо додатком до листа. Просимо надати роз'яснення щодо даного питання.


Відповідь: МОМ надає перевагу документації, оформленою в форматі зазначеному у запиті, але не обмежує ним постачальників, якщо є письмове підтвердження, що відповідність даному формату не можлива. Треба розуміти, що це не має відобразитися на самому факті надання повноважень від виробника.

Технічні питання:

 1. Виходячи з вимог Технічних характеристик Міжмережевого екрану (UA1-2014-166.
  Міжмережевий екран, Мережевий екран, Фаєрво́л, файрво́л англ. Firewall, буквально «вогняна стіна» - пристрій або набір пристроїв, сконфігурованих, щоб допускати, відмовляти, шифрувати, пропускати через проксі весь комп'ютерний трафік між областями різної безпеки згідно з набором правил та інших критеріїв.
  7), до закупівлі планується обладнання Cisco ASA 5545-IPS. Звертаємо Вашу увагу, що дане обладнання оголошено виробником до зняття з продажів в найближчий час:

http://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/security/ips-4200-series-sensors/eos-eol-notice-c51-733186.html


Замість традиційних систем запобігання вторгнень, Виробником рекомендується використовувати Next-Generation IPS (ASA 5545-X withFire POWER Svcs).
Відповідь: Вибір моделі ASA 5545-IPS обумовлений відповідністю потребам замовника та оптимальним співвідношенням ціна-функціональні можливості даної моделі. Замовлення ASA 5545-IPS можливо до 26 квітня 2015 року, дане обладнання буде підтримуватися виробником до 30 квітня 2020 року.

При цьому, обладнання ASA 5545-IPS може бути у будь-який час у подальшому модернізоване до рівня Next-Generation IPS (ASA 5545-X withFirePOWERSvcs) шляхом додаткового встановлення жорсткого диску з програмним забезпеченням FirePOWER.
Тверди́й диск або Тверди́й магні́тний диск, або Накопичувач на магнітних дисках (англ. Hard (magnetic) disk drive, англ. HDD), у комп'ютерному сленгу - «вінчестер» (від англ. winchester), - магнітний диск, основа якого виконана з твердого матеріалу.
Програ́мне забезпе́чення (програ́мні за́соби) (ПЗ; англ. software) - сукупність програм системи обробки інформації і програмних документів, необхідних для експлуатації цих програм.


Якщо Учасник тендерних закупівель, в рамках вимог тендеру, не може поставити обладнання, яке відповідає технічним умовам, то він може запропонувати аналогічне обладнання з параметрами, що відповідають технічним вимогам або перевершує їх.
Техні́чні умо́ви (ТУ) - нормативний документ, що встановлює технічні вимоги, яким повинна відповідати продукція, процес або послуга, та визначає процедури, за допомогою яких може бути встановлено, чи дотримані такі вимоги. 1. Виходячи з вимог Технічних характеристик Маршрутизатору ядра (UA1-2014-166.4), до закупівлі планується обладнання Cisco ASR-1002X і про це свідчить його відповідність всім зазначеним в вимогах технічним параметрам та їх значенням, крім одного: – «Не менше нiж 8000 VRF». Зазначена модель маршрутизатора ядра має лише 4000 VRF. Чи достатньо для реалізації функціональних задач покладених на дане обладнання 4000 VRF?

Відповідь: Для реалізації функціональних задач, покладених на Маршрутизатор ядра (UA1-2014-166.4) достатньо 4000 VRF, тому технічна вимога формулюється в наступній редакції - «Не менше нiж 4000 VRF».

 1. Ознайомившись з вимогами Технічних характеристик Система збереження даних (UA1-2014-166.6) хочемо зазначити, що конфігурація масиву зберігання що планується до закупівлі, не дозволяє ефективного вирішити ні завдання зберігання даних, ні продуктивності дискової підсистеми, а також є свідомо дорогої. Наприклад:

- Зазначена конфігурація системи зберігання включає 240 дисків ємністю 1ТБ типу SATA. Даний тип дисків використовується для вирішення завдання зберігання даних, де потрібна ємність, а не продуктивність. Для вирішення завдання зберігання даних, доцільно використовувати більш ємкі диски на 4ТБ, що зменшить вимоги до кількості дисків в 4 рази, а також істотно знизить як початкові витрати на покупку, так і операційні витрати на обслуговування системи і дозволить використовувати масив зберігання початкового рівня з одночасним зниженням вартості рішення в цілому.

- Для вирішення завдання по продуктивності доцільно використовувати диски типу SAS, зі швидкістю обертання шпинделя не менше 10 000 об / хв. та / або накопичувачі типу SSD.

- Сучасні технологи дозволяють вирішити одночасно завдання як зберігання даних (ємності), так і продуктивності, наприклад, застосування декількох рівнів зберігання.

Вважаємо за доцільне переглянути вимоги до системи зберігання даних та оптимізувати його конфігурацію виходячи із завдань, які вона покликана вирішувати в першу чергу.Відповідь: Використання такої кількості дисків SATA одночасно вирішує завдання зберігання даних великого об’єму при достатній продуктивності в IOPS, значній продуктивності в MB/s та мінімальній ціні за необхідний корисний об’єм дискового простору. При використання дисків 4ТБ SATA об’єм буде достатній, але продуктивність в IOPS – в 4 рази менша від продуктивності запрошеної конфігурації, продуктивність в MB/s – в 4 рази менша від продуктивності запрошеної конфігурації. Враховуючи це, технічні вимоги залишаються без змін.

 1. Звертаємо Вашу увагу що відповідно до вимог Технічних характеристик Система збереження даних (UA1-2014-166.6), вимагається 4-ри кабелі довжино 25 м (25m FiberCable LC-LC). При цьому наявних незадіяних кабелів в оптичних комутаторах IBM SystemStorage SAN48B-5 (RefNo. UA1 -2014-166.5) становить 88 шт. В той же час конфігурація оптичних комутаторів IBM SystemStorage SAN48B-5 (RefNo. UA1-2014-166.5) включає 96 оптичних кабелів, з яких використовується лише 8.
  Оптоволоконний кабель (нід. kabel) - конструкція з одного або кількох ізольованих один від одного оптичних волокон (оптоволокно), укладених в оболонку. Крім власне жил і ізоляції може містити екран, силові елементи та інші конструктивні елементи.


Вважаємо доцільним оптимізувати комплектацію зазначеного вище обладнання та просимо внести відповідні зміни в вимоги Технічних характеристик.

Відповідь: Кабелі що вимагаються для закупівлі, передбачаються для транкингового підключення до вже задіяних комутаторів та серверного обладнання в існуючому серверному приміщенні.

Крім того, геометрія розташування лотків для прокладання кабельного господарства у серверному приміщенні, розміщення вільних шаф у серверному приміщенні та розміщення вже задіяного обладнання потребує гарантованого підключення нового обладнання до існуючого та того, що буде розміщено, що вимагає наявність FC кабелю довжиною не менш 20 метрів (стандартна довжина кабелю що може задовольнити ці умови складає 25 метрів). Враховуючи це, технічні вимоги залишаються без змін.

 1. Відповідно до вимог Технічних характеристик Сервер інтеграційного модулю (UA1-2014-166.3), вимагається до постачання SAN комутатори у яких активовано по 48 портів і є по 48 оптичних кабелів. При цьому згідно вимог Технічних характеристик Система збереження даних (UA1-2014-166.6), вимагається конфігурація лише з 8 оптичними портами, а необхідні Сервери інтеграційного модулю не мають жодної оптичної картки. Звертаємо Вашу увагу, що відсутність оптичних карток в Серверах інтеграційного модулю (UA1-2014-166.3), унеможливлює їх підключення до мережі зберігання даних і системи зберігання (SAN).
  Мережа зберігання даних Мере́жа зберіга́ння да́них (МЗД) (англ. Storage Area Network (SAN)) - архітектурне рішення для підключення зовнішніх пристроїв зберігання даних, таких як дискові масиви, стрічкові бібліотеки, оптичні накопичувачі, до серверів таким чином, щоб операційна система розпізнала підключені ресурси як локальні.
  Просимо уточнити, чи правильно ми розуміємо, що вже є існуюче обладнання, яке планується використовувати в роботі з Системою збереження даних IBM Storwize V5000 v7 (UA1-2014-166.6)?

Відповідь: Сервер інтеграційного модулю не передбачається для підключення до мережі зберігання даних і системи зберігання (SAN). У Замовника вже є існуюче обладнання, яке планується використовувати в роботі з Системою збереження даних IBM Storwize V5000 v7 або її аналогом (UA1-2014-166.6). Враховуючи це, технічні вимоги залишаються без змін.

 1. Відповідно до вимог Технічних характеристик Комутатор для системи збереження даних IBM SystemStorage SAN48B-5 (48-Port Activation) (UA1-2014-166.5), оптичні кабелі мають довжину 25 метрів (FibreCable LC / LC 25m multimode). Така довжина кабелів зазвичай вимагається у випадках порівняно великої віддаленості обладнання один від одного. Чи правильно ми розуміємо, що все обладнання, що придбається (оптичні комутатори, сервери і система зберігання) буде розміщуватись в різних приміщеннях і переможець тендеру повинен виконати прокладання відповідних комунікацій?

Відповідь: Обладнання розміщене в одному серверному приміщенні, але геометрія розташування лотків для прокладання кабельного господарства у серверному приміщенні, розміщення вільних шаф у серверному приміщенні та розміщення вже задіяного обладнання потребує гарантованого підключення нового обладнання до існуючого та того, що буде розміщено, що вимагає наявність FC кабелю довжиною не менш 20 метрів (стандартна довжина кабелю що може задовольнити ці умови складає 25 метрів). Прокладання відповідних комунікацій не вимагається. Враховуючи це, технічні вимоги залишаються без змін.

 1. Звертаємо Вашу увагу, що в поточному реєстрі радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватися на території України в смугах радіочастот загального користування, від 16.12.2014 р. Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, обладнання з підтримкою стандарту ІЕЕЕ 802.
  Держа́вне регулюва́ння - це сукупність інструментів, за допомогою яких держава встановлює вимоги до підприємств і громадян. Воно включає закони, формальні і неформальні розпорядження і допоміжні правила, що встановлюються державою, а також недержавними організаціями або організаціями саморегулювання, яким держава делегувала регуляторні повноваження; - це набір здійснюваних державними структурами заходів, направленими на контроль за поведінкою індивідів або груп, які потрапляють під контроль цих структур. Воно включає закони і допоміжні інструменти, що створюються державою, а також правила, що встановлюються державними і недержавними агентствами в рамках делегованих повноважень.
  11ас відсутнє.

Також в ході підготовки тендерної пропозиції, ми провели попередні консультації з різними виробниками обладнання щодо можливості постачання обладнання, яке відповідає вимогам Технічних специфікацій Тендерної документації. Наприклад, на наш запит до одного із виробників комп'ютерної техніки, ми отримали роз'яснення щодо неможливості постачання в Україну обладнання, яке підтримує стандарт бездротового зв'язку ІЕЕЕ 802.11 ас, посилаючись на діючу Постанову Кабінету Міністрів України № 815 від 9 червня 2006 р.
Кабінет Міністрів України Кабіне́т Міні́стрів Украї́ни - вищий орган у системі органів виконавчої влади України. Кабінет Міністрів України відповідальний перед Президентом України та Верховною Радою України, підконтрольний і підзвітний Верховній Раді України у межах, передбачених Конституцією України.
  1   2


Скачати 184.37 Kb.

 • Відповідь: Мається на увазі стабільний банк, який не находиться в процесі ліквідації та до якого не був застосований механізм введення тимчасової адміністрації, тощо.
 • Відповідь
 • Відповідь: Реквізити МОМ
 • Bank account/розрахунковий рахунок 2600801276059 in/у
 • Відповідь: Договір надається з метою ознайомлення та погодження, тому не має бути частиною тендерної пропозиції, але постачальник повинен підтвердити свою згоду щодо його укладання.
 • Відповідь: Реєстраційна картка буде надана МОМ переможцю тендеру. Митне оформлення буде проводитися окремо обраною компанією, яка має надавати послуги розмитнення відповідно до її контракту з МОМ.
 • Інформація щодо звільнення від сплати ПДВ операцій із закупівлі товарів, робіт та послуг на митній території України міститься за офіційним посиланням
 • Відповідь: Учасник тендеру має надати договори с субпідрядниками щодо усіх типів послуг, які мають відбутися для виконання даного контракту.
 • Відповідь: Просимо надати усі основні договори за останні три роки.
 • Відповідь: Так параграф Форми-3 «Форма надання уповноважень виробника»
 • Цим ми поширюємо дію наших гарантійних зобов’язань та термін дії гарантії, як зазначено в п.9 Умов договору.
 • Технічні питання
 • При цьому, обладнання ASA 5545-IPS може бути у будь-який час у подальшому модернізоване до рівня Next-Generation IPS (ASA 5545-X withFirePOWERSvcs) шляхом додаткового встановлення жорсткого диску
 • Якщо Учасник тендерних закупівель, в рамках вимог тендеру, не може поставити обладнання, яке відповідає технічним умовам
 • Кабелі що вимагаються для закупівлі, передбачаються для транкингового підключення до вже задіяних комутаторів та серверного обладнання в існуючому серверному приміщенні.
 • Кабінету Міністрів України