Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаЗагальні відомості про Internet, електронну пошту та телеконференції

Скачати 55.69 Kb.

Загальні відомості про Internet, електронну пошту та телеконференції
Скачати 55.69 Kb.
Дата конвертації25.03.2017
Розмір55.69 Kb.
ТипУрок

КОНСПЕКТ

Тема уроку: Загальні відомості про Internet, електронну пошту та телеконференції.

Електро́нна по́шта (англ. e-mail, або email, скорочення від electronic mail) - популярний сервіс в інтернеті, що робить можливим обмін даними будь-якого змісту (текстові документи, аудіо-, відеофайли, архіви, програми).


Нашим головним завданням є перегляд інтернет сторінок. Тому найперше , що ми робимо після підключення до інтернету, так це запускаємо програму-браузер, за допомогою якої і здійснюється перегляд Web-сторінок.

Слово «браузер»- походить від англійського слова «to browse» означає «листати», «шукати» чи «переглядати книгу». В українській мові слово браузер вживається в значенні — браузер — як програма для перегляду різних веб-сайтів в пошуках інформації на них.

Украї́нська мо́ва (МФА: [ukrɑˈjɪnʲsʲkɑ ˈmɔwɑ], історичні назви - ру́ська, руси́нська[* 2]) - національна мова українців. Належить до слов'янської групи індоєвропейської мовної сім'ї[* 3]. Число мовців - близько 45 млн, більшість яких живе в Україні.Чи має значення, який браузер використовувати — можливо вони одинакові?

Хоча в дійсності більшість браузерів мають схожі основні функції, кожен з них характеризуется деякими важливими відмінностями, швидкістю завантаження сторінок, надійністю...

Дебати навколо переваг і недоліків кожного браузера точаться починаючи від створення самого Інтернету.

Ми пропонуємо вам переглянути короткий огляд браузерів і вирішити раз і назавжди , який є кращим саме для вас.Огляд браузерів і порівняння їх можливостей

Internet Explorer

Це найвідоміший браузер від корпорації Майкрософт, який випущений в березні 2009 року, також найпопулярніший, на даний момент, браузер в світі. 8-ма версія Internet Explorerа має багато корисних функцій, що виділяють його серед інших.Займає 60 — 62% світового ринку.

Переваги:

Найважливішим удосконаленням є підвищена безпека. Зокрема в арсеналі захисту від шкідливих програм в браузері Internet Explorer передбачена функція SmartScreen.

Microsoft Internet Explorer - графічний веб-оглядач (браузер), який розробляє корпорація Microsoft.

Вона дозволяє або повністю блокувати підозрілі сайти, або тільки шкідливі файли, якщо сайт в цілому безпечний. Вона також добре оберігає від атак запуску сценаріїв між сайтами і підроблених посилань — нових небезпек в Інтернеті.

Також слід відзначити функцію, яка допомагає приховувати адреси відвіданих сайтів. В режимі перегляду InPrivate не записується інформація із форм, файли Cookie, запити пошуку, відомості для входу. Таким чином, браузер забуває (не зберігає) все, що зазвичай зберігає, те які ви сайти відвідували, заповнювали форми, вводили паролі...

Присутня можливість регулярно обновляти вміст, наприклад новини і прогноз погоди, які можна додати на панель браузера в формі веб-фрагментів.

Прогнóз погóди (англ. Weather forecasting, нім. Wettervorhersage) - складання науково-обґрунтованих передбачень про майбутнє стану погоди. Прогноз погоди синоптичним методом ділиться на прогноз синоптичного розташування і, на його основі, власне сам прогноз погоди, тобто, значень або ходу метереологічних елементів або втілення тих чи інших атмосферних процесів (випадання дощу, утворення туману, гроза тощо).

Браузер IE 8 є більш безпечним і швидким, чим його попередники. А згідно досліджень незалежного експерта NSS Labs, проведених в 2010 року, Internet Explorer 8 також є найбільш безпечним браузером в порівнянні з альтернативними браузерами, в плані захисту від крадіжок паролів і програм-шпіонов.

Недоліки: Не завжди адекватно відображає Інтернет сторінки. Обмежена функціональність. Не найкращий вибір для тих хто займається сайтобудуванням.

Firefox

Другий Браузер по кількості користувачів в світі, наступає на п’яти браузеру Internet Explorer.Займає 22 — 24% світового ринку.

Переваги:

Відповідає стандартам, які необхідні для правильно відображення Інтернет сторінок. Програма з відкритим кодом. Це означає, що кожен може брати участь в її розробці. Не говорячи вже про можливість надбудови великої кількості параметрів ядра. Є можливість розширення функціональності за допомогою додаткових компонентів — додатків.

Доступні більше 1000 корисних додаткових компонентів. Існують додаткові компоненти, які блокують надокучливу рекламу, інтегруються в сайти соціальних мереж, наприклад Facebook, змінюють їх зовнішній вигляд, дають можливість скачувати он-лайн відео, наприклад з таких сервісів, як vkontakte.ru чи youtube, багато корисних додатків для тих хто займається сайтобудуванням…та ще багато іншого.

Як і в браузері Internet Explorer, анонімний перегляд дозволяє Firefox не залишати сліди поточного сеансу. Ідеальний вибір для тих хто вважає себе більш продвинутим Інтернет користувачем.Недоліки:

Браузер Firefox може іноді повільно запускатися, але підчас роботи затримок немає і дуже добре реагує на запити.

Офіційний сайт: www.mozilla-europe.org
Chrome

Нове дітище Google, браузер Chrome, з’явився досить недавно, а уже займає 3-тє місце в світі по кількості користувачів. А допоміг йому в цьому бренд Google.Займає 5−6% світового ринку.

Переваги:

В протилежність переповненому функціями браузеру Opera, самий простий браузер. Запускается без видимої затримки. Мінімалізм в дизайні... Кількість команд зведено до мінімуму.

Як і в браузерах IE и Firefox, передбачено режим анонімного перегляду, який має назву «інкогніто».

Отже, в браузері Chrome присутні всі основні функції, які працюють досить добре. Є також можливість додавати додаткові компоненти і їх кількість постійно збільшується.Недоліки: обмежена функціональність, що пов’язано з молодістю браузера.

Офіційний сайт: www.google.com/chromeSafari

На протязі багатьох років браузер Safari компанії Apple не використовувався в інших операційних системах, крім своєї «рідної» Mac OS X. На сьогоднішній день він доступний для інших операційних систем.

Операці́йна систе́ма, скорочено ОС (англ. operating system, OS) - це базовий комплекс програм, що виконує управління апаратною складовою комп'ютера або віртуальної машини; забезпечує керування обчислювальним процесом і організовує взаємодію з користувачем.Займає 4−5% світового ринку.

Браузер Safari на зовні нагадує іншу програму Apple — iTunes. Він навіть унаслідував привабливий інтерфейс музикального програвача для відображення журналу, закладок і веб-каналів...

Відразу після початку вводу в адреснім рядку пропонуються варіанти із журналу і закладок. В окремому полі пошуку наведено список співпадінь, найдених в одній із двох пошукових систем (Google чи Yahoo).

Пошуко́ва систе́ма (або скорочено пошукови́к) певна база даних - онлайн-служба (апаратно-програмний комплекс з веб-інтерфейсом), що надає можливість пошуку інформації в Інтернеті. У просторіччі під пошуковою системою розуміють веб-сайт, на котрому розміщено інтерфейс (фронт-енд) системи.

Неможна додати додаткові джерела для пошуку.

Подібно до браузеру Opera, Safari виконує перевірку орфографії при введенніі. Але функція SnapBack є унікальною. Це різновидність інтелектуальної часової закладки, до якої можна повернутися, якщо втратив орієнтир в просторах Інтернету.

Як і більшість розглянутих браузерів (за виключенням Opera), Safari дозволяє анонімно переглядати веб-сторінки. Але в цьому браузері відсутні функції захисту від фішингу.

Недоліки:

Виникає відчуття , що браузер від компанії Apple є незакінченим і, за виключенням 1чи 2-х привабливих функцій, нічим особливим не відрізняється.

Офіційний сайт: www.apple.com/safari

Opera

На багатьох мобільних телефонах встановлена його мині-версія.

Стільниковий телефон - автономний мобільний телефон, призначений для роботи в мережах стільникового зв'язку; використовує приймач радіодіапазону і традиційну телефонну комутацію для здійснення телефонного зв'язку на території зони покриття мережі.

Браузер наповнений функціями, багато з яких унікальні. В Росії даний браузер на першому місці.Займає 2−3% світового ринку.

В браузері Opera вперше був використаний перегляд веб-сторінок з можливістю відкриття декількох вкладок в одному вікні. .

Якщо ви користуєтеся різними комп’ютерами, але хочете використовувати одинакові параметри-закладки… сайт Opera Link надає безплатну можливість їх синхронізувати...

Функції, які в інших браузерах доступні тільки як додаткові компоненти, в браузері Opera є вбудованими. Серед них є робота з електронною поштою, новинами, засоби читання RSS-каналів і зручна записна книжка на боковій панелі. Підчас введення тексту виділяються орфографічні помилки

Браузер Opera можна також розширювати з допомогою міні-додатків. Є можливість досить легко змінити зовнішній вигляд.

Недоліки: Значних функціональних недоліків немає, досить хороший браузер, хоча й не такий популярний, як інші.

офіційний сайт: www.opera.comякий браузер вибрати ?

На сьогодні можна виділити дві програми, які можуть претендувати на звання найкращого браузеру-це Mozilla Firefox та Opera.

Mozilla Firefox (укр. Мозілла Файрфокс, Жар-лис, Вогнелис, Вогняна Лисиця) - вільний безкоштовний веб-оглядач з відкритим кодом, заснований на ядрі Gecko (Проект Mozilla).

Ці браузери добре справляються з завданнями, які повинен виконувати браузер.Але сам вибір тільки за вами і зараз ви можете легко вибрати, що для вас є краще, з огляду на те, на якому рівні Інтернет користувача ви знаходитесь та які функції для вас є вирішальними

І якщо Ви використовували для перегляду Web-сторінок, до цього часу, Internet Explorer, то обов’язково скачайте і установіть інший браузер! А якщо в майбутньому Ви збираєтесь створювати свій сайт, то Ви повинні обов’язково в «господарстві» мати хоча би три основні браузери.


Скачати 55.69 Kb.

  • Чи має значення, який браузер використовувати — можливо вони одинакові
  • Огляд браузерів і порівняння їх можливостей Internet Explorer
  • Переваги
  • Firefox
  • Opera
  • Недоліки