Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаЗаходи до Дня Гідності та Свободи Напередодні Дня Гідності та Свободи

Заходи до Дня Гідності та Свободи Напередодні Дня Гідності та Свободи
Дата конвертації25.03.2017
Розмір2.43 Mb.

Заходи до Дня Гідності та Свободи
Напередодні Дня Гідності та Свободи у рідних стінах Софіївсько-Борщагівського НВК учні та учителі відзначили історичну подію сучасної країни, яка внесла чималі зміни у свідомість.

Всі виразили шану й повагу патріотизму й мужності громадян, які у листопаді 2013 – лютому 2014 року повстали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Ця подія залишається значущою та вагомою для нашої держави. Вона вже вписана у сторінки Історії. Завдяки подіям, які розгортались в центрі столиці, український народ відчув в собі силу, яка може змінити майбутнє нашої держави.

Національний інтерес, інтереси (англ. national interest, нім. Staatsräson, фр. raison d'état) - система цілей і завдань зовнішньої політики держави. Згідно з ученням школи політичного реалізму, національні інтереси є причиною міжнародних відносин як таких.
Громадянські свободи - негативні і позитивні повноваження фізичних осіб, як індивідуальні, так і колективні. Свободи найчастіше реалізуються шляхом усунення державного регулювання з тієї чи іншої поведінки особи.
Украї́нці - східнослов'янський етнос, основне і корінне населення України. Як етнос сформувався на землях сучасної України та частині земель сучасних: Польщі, Білорусі, Молдови, Румунії, Угорщини, Словаччини і Росії.
В нас прокинулось відчуття гідності, відваги, безстрашшя та самосвідомості.

У нелегкий час, який зараз, на жаль, панує в країні, хоробрі та сильні духом захищають територіальну цілісність України.

Територіальна цілісність або територіальна недоторканність (іноді, рідко, - інтегрітет) держави - ​​принцип міжнародного публічного права, згідно з яким територія держави є недоторканною від посягань з боку інших держав шляхом застосування військової сили або загрози силою.
Наші військові є втіленням справжньої свободи – без компромісів та меж. Вони – живий приклад героїзму, який переплавив у собі холодний розум та палкі серця.


У шкільній бібліотеці діє літературно-книжкова виставка на тему: «День Гідності та Свободи».

d:\сайт 2015-2016 н.р\новини\3 листопад\день гідності та свободи\dscn0064.jpg

Класні керівники провели години спілкування, присвячені патріотизму й мужності громадян України.d:\сайт 2015-2016 н.р\новини\3 листопад\день гідності та свободи\dscn0068.jpg d:\сайт 2015-2016 н.р\новини\3 листопад\день гідності та свободи\dscn0084.jpg

8-Б клас 8-А клас

(класний керівник – Нагорна А.О.) (класний керівник – Прокуда В.О.)

d:\сайт 2015-2016 н.р\новини\3 листопад\день гідності та свободи\dscn0160.jpg d:\сайт 2015-2016 н.р\новини\3 листопад\день гідності та свободи\dscn0174.jpg

Учні 7-Б класу На виховній годині в актовій залі 6-А клас (класний

(класний керівник – Кучмій С.П.) керівник – Остапенко Н.В.) та 7-Б клас (класний

керівник – Кучмій С.П.)

Відбувся конкурс плакатів.d:\сайт 2015-2016 н.р\новини\3 листопад\день гідності та свободи\dscn0194.jpg d:\сайт 2015-2016 н.р\новини\3 листопад\день гідності та свободи\dscn0077.jpg

9-Б клас 5-Б клас

(класний керівник – Дзюба Л.В.) (класний керівник – Лопаткіна О.Б.)
У фойє школи на першому поверсі було сворено символічний куточок Пам’яті. З самого ранку діти з класними керівниками приходили і запалювали свічки, вшановуючи пам’ять полеглих за Україну хвилиною мовчання.d:\сайт 2015-2016 н.р\новини\3 листопад\день гідності та свободи\dscn0088.jpg
d:\сайт 2015-2016 н.р\новини\3 листопад\день гідності та свободи\dscn0055.jpg

5-А клас

(класний керівник – Польгун А.В.)
d:\сайт 2015-2016 н.р\новини\3 листопад\день гідності та свободи\dscn0050.jpg

1-Б клас

(класний керівник – Дідковська Л.І.)

В цей день учні школи також поклали квіти до пам’ятника Тараса Шевченка, борця за волю України, слова якого «Борітеся – поборете…» стали гаслом революції Гідності.

Революція Гідності (також Київський Майдан, Майдан у Києві, Євромайдан та Єврореволюція) - політичні та суспільні зміни в Україні з 21 листопада 2013 до лютого 2014 року, викликані спротивом проти відходу політичного керівництва країни від законодавчо закріпленого курсу на Європейську інтеграцію та подальшою протидією цьому курсу.


d:\сайт 2015-2016 н.р\новини\3 листопад\день гідності та свободи\dscn0107.jpg d:\сайт 2015-2016 н.р\новини\3 листопад\день гідності та свободи\dscn0118.jpg
d:\сайт 2015-2016 н.р\новини\3 листопад\день гідності та свободи\dscn0124.jpg
Давайте дивитись у майбутнє з оптимізмом та виборювати для себе та наступних поколінь те життя, якого варта наша Батьківщина.

Усі заходи були спрямовані на виховання почуття патріотизму в учнів та любові до рідної країни.
Каталог: Files -> downloadcenter
downloadcenter -> Уроків з теми «Комп’ютерні презентації»
downloadcenter -> Пояснювальна записка для прийому осіб, які на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «кваліфікований робітник»
downloadcenter -> Як забезпечити безпеку дітей в мережі Інтернет Пропонуємо декілька рекомендацій, які слід взяти до уваги
downloadcenter -> Інтернет – це така ж реалія нашого життя, як телефон або телевізор. Далеко не всі українські батьки усвідомлюють, наскільки важливу роль відіграє Інтернет в житті їхніх дітей
downloadcenter -> Програма для дітей із затримкою психічного розвитку Інформацію взято із газети «Дефектолог», листопад 11(35) 2009
downloadcenter -> Тема. Засвоєння таблиць множення І ділення. Розв’язування задач