Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаЗакону України «Про благоустрій населених пунктів»

Скачати 387.92 Kb.

Закону України «Про благоустрій населених пунктів»
Скачати 387.92 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації13.06.2017
Розмір387.92 Kb.
ТипЗакон
  1   2   3


УКРАЇНА

Дунаєвецька міська рада

VII скликання


Р І Ш Е Н Н Я

Дванадцятої сесії

08 вересня 2016 р. Дунаївці №12-12/2016р

Про затвердження Правил благоустрою

території населених пунктів Дунаєвецької

міської ради
Відповідно до частини 7 статті 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил утримання зелених насаджень міст та інших населених пунктів, пункту 44 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи відносини, що виникають у сфері благоустрою населених пунктів Дунаєвецької міської ради, враховуючи пропозиції спільних засідань постійних комісій від 05.09.2016 р.

Зеле́ні наса́дження - це сукупність деревних, чагарникових і трав'янистих рослин на визначеній території. До них належать дерева, кущі, газони, квітники в парках, скверах, лісових масивах, вздовж вулиць і доріг, а також на земельних ділянках приватних будинків, підприємств, навчальних і лікувальних закладів, військових частин.
Населений пункт - населене місце (оселище, селище, поселення), первинна одиниця розселення людей у межах однієї забудованої земельної межі (городище (град), місто, містечко, селище міського типу, село, хутір, станиця та ін.).
Зако́н (англ. law, англ. act, нім. Gesetz n) - нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.
Дунаєве́цька міська́ ра́да - орган місцевого самоврядування в Дунаєвецькому районі Хмельницької області. Адміністративний центр - місто Дунаївці.
та 06.09.2016 р., міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Правила благоустрою території населених пунктів Дунаєвецької міської ради (додається).

 2. Дія Правил поширюється на відносини, що виникають у сфері благоустрою населених пунктів Дунаєвецької міської ради, а саме: м. Дунаївці, с. Мушкутинці, с. Великий Жванчик, с. Малий Жванчик, с. Чимбарівка, с. Ліпіни, с. Трибухівки, с. Велика Кужелева, с.
  Ма́лий Жва́нчик - село в Україні, в Дунаєвецькій міській територіальній громаді Дунаєвецького району Хмельницької області. Населення становить 149 осіб.
  Вели́кий Жва́нчик - село в Україні, в Дунаєвецькій міській територіальній громаді Дунаєвецького району Хмельницької області. Раніше відносилося до Новоушицького повіту Подільської губернії. Населення становить 1584 осіб.
  Вели́ка Кужелева - село в Україні, в Дунаєвецькій міській територіальній громаді Дунаєвецького району Хмельницької області. Населення становить 703 особи (з 367 дворів).
  Велика Побійна, с.
  Вели́ка Побі́йна - село в Україні, в Дунаєвецькій міській територіальній громаді Дунаєвецького району Хмельницької області. Населення становить 1149 осіб.
  Вихрівка, с. Пільний Мукарів, с. Воробіївка, с. Ганнівка, с. Гірчична, с. Голозубинці, с. Гута Яцьковецька, с. Яцківці, с. Гута Блищанівська, с. Ксаверівка, с. Млаки, с. Дем’янківці, с. Держанівка, с. Антонівка, с. Залісці, с. Зеленче, с. Іванківці, с. Слобідка Гірчичнянська, с. Лисець, с. Мала Кужелівка, с.
  Пі́льний Мукарів - село в Україні, в Дунаєвецькій міській територіальній громаді Дунаєвецького району Хмельницької області.
  Мала́ Кужелівка - село в Україні, в Дунаєвецькій міській територіальній громаді Дунаєвецького району Хмельницької області. Населення становить 413 осіб (з 226 дворів).
  Синяківці, с. Руда-Гірчичнянська, с. Ярова Слобідка, с. Мала Побіянка, с.
  Ярова́ Слобі́дка - село в Україні, в Дунаєвецькій міській територіальній громаді Дунаєвецького району Хмельницької області. Населення становить 34 осіб.
  Мала́ Побіянка - село в Україні, в Дунаєвецькій міській територіальній громаді Дунаєвецького району Хмельницької області. Населення становить 549 осіб.
  Притулівка, с. Заголосна, с. Миньківці, с. Катеринівка, с. Городиська, с. Нестерівці, с. Рахнівка, с. Кривчик, с. Дубинка, с. Рачинці, с. Сивороги, с. Соснівка, с. Січинці, с. Панасівка, с. Сокілець, с. Чаньків, с. Заставля, с. Степок.

 3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфера послуг (голова комісії Л.Красовська) та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (голова комісії С.
  Комуна́льне підприє́мство - юридична особа, заснована на власності відповідної громади.
  Агропромисло́вий ко́мплекс - складова частина економіки, що поєднує в собі виробництво сільськогосподарської продукції, її сільськогосподарську переробку, матеріально-технічне обслуговування села.
  Житлово-комунальне господарство - галузь, а вірніше, сукупність галузей, що забезпечують життя і роботу населення країни в нормальних умовах, а також постачання підприємств галузей народного господарства необхідними ресурсами води, газу, тепла й електроенергії.
  Земельні відносини - це суспільні відносини щодо володіння, користування і розпорядження землею.
  Трети́нний се́ктор еконо́міки або сфера послуг - один із трьох секторів економіки в рамках гіпотези трьох секторів, який включає економічну діяльність, пов'язану з послугами.
  Довкілля Довкілля, або бюрократично навко́лишнє приро́дне середо́вище - всі живі та неживі об'єкти, що природно існують на Землі або в деякій її частині (наприклад, навколишнє середовище країни). Сукупність абіотичних та біотичних факторів, природних та змінених у результаті діяльності людини, які впливають на живий світ планети.
  Кобилянський).

Міський голова В.Заяць

ЗАТВЕРДЖЕНО:

Рішенням дванадцятої сесії

міської ради VІІ скликання

від 08.09.2016 р. №9-12/2016р


ПРАВИЛА

благоустрою території населених пунктів Дунаєвецької міської ради ОТГ
Розділ 1. Загальні положення та визначення термінів

Правила благоустрою території населених пунктів Дунаєвецької міської ради (далі - Правила) розроблені з врахуванням вимог законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про благоустрій населених пунктів», Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Адміністративне правопорушення (проступок) - протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на державний або громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законодавством передбачено адміністративну відповідальність.
Закон України - нормативно-правовий акт, який приймається Верховною Радою України більшістю голосів (для законів, що стосуються внесення змін до конституції, - конституційною більшістю голосів).

Дія цих правил поширюється на відносини, що виникають у сфері благоустрою населених пунктів Дунаєвецької міської ради ОТГ, а саме :

м. Дунаївці, с. Мушкутинці, с. Великий Жванчик, с. Малий Жванчик,

с. Чимбарівка, с. Ліпіни, с. Трибухівки, с. Велика Кужелева, с. Велика Побійна, с. Вихрівка, с. ПільнийМукарів, с. Воробіївка. с. Ганнівка, с. Гірчична, с. Голозубинці, с. Гута Яцьковецька, с. Яцьківці, с. Гута-Блищанівська, с. Ксаверівка, с. Млаки, с. Дем'янківці, с. Держанівка, с. Антонівка, с. Залісці, с. Зеленче, с. Іванківці, с. Слобідка-Гірчичнянська, с. Лисець, с. Мала Кужелівка, с. Синяківці, с. Руда-Гірчичнянська, с. Ярова Слобідка, с. Мала Побіянка, с. Притулівка, с. Заглосна, с. Миньківці, с. Катеринівка, с. Городиська, с. Нестерівці, с. Рахнівка, с. Кривчик, с. Дубинка, с. Рачинці, с. Сивороги, с. Соснівка, с. Січинці, с. Панасівка, с. Сікілець, с. Чаньків, с. Заставля, с. Степок і спрямовується на створення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля, збереження і охорону навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення.

У даних Правилах терміни вживаються в такому значенні:Автобусна зупинка – спеціально відведене місце для посадки/висадки пасажирів автобусів. Може бути позначена спеціальним знаком «автобусна зупинка» або фарбою на дорожньому полотні.

Автостоянка (парковка) — споруда, будівля (частина будинку, споруди) або спеціальний відкритий майданчик (має тверде покриття, може мати огорожу), призначений для зберігання (парковки) транспортних засобів.

Балансоутримувач - власник або юридична особа, яка за договором з власником утримує на балансі відповідне майно, а також веде бухгалтерську, статистичну та іншу передбачену законодавством звітність, здійснює розрахунки коштів, необхідних для своєчасного проведення капітального і поточного ремонтів та утримання, а також забезпечує управління цим майном і несе відповідальність за його експлуатацію згідно з законом.
Тра́нспортний за́сіб - пристрій, призначений для перевезення людей і вантажу.
Юриди́чна осо́ба - організація, суб'єкт права, здатний від свого імені набувати майнових і особистих немайнових прав і нести обов'язки та самостійно брати участь у правовідносинах, бути позивачем та відповідачем у суді.


Благоустрій населених пунктів – комплекс робіт з інженерного захисту, розчищення, осушення та озеленення території, а також соціально-економічних, організаційно-правових та екологічних заходів з покращення мікроклімату, санітарного очищення, зниження рівня шуму та інше, що здійснюються на території населеного пункту з метою її раціонального використання, належного утримання та охорони, створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля.

Відходи - будь-які речовини, матеріали і предмети, що утворилися у процесі виробництва чи споживання, людської діяльності і не мають подальшого використання за місцем утворення чи виявлення та від яких їх власник повинен позбутися шляхом утилізації чи видалення.

Вулично-дорожня мережа – призначена для руху транспортних засобів і пішоходів мережа вулиць, доріг загального користування, внутрішньо квартальних та інших проїздів, тротуарів, пішохідних і велосипедних доріжок, а також набережні, майдани, площі, вуличні автомобільні стоянки з інженерними та допоміжними спорудами, технічними засобами організації дорожнього руху.

Власники земельних ділянок - юридичні та фізичні особи, які мають документ на право власності на земельну ділянку.
Велосипе́дна дорі́жка - виконана в межах дороги чи поза нею доріжка з покриттям, що призначена для руху на велосипедах.
Доро́жній рух - процес руху по дорогах транспортних засобів та учасників дорожнього руху, сукупність суспільних відносин, що виникають у процесі переміщення людей і вантажів за допомогою транспортних засобів або без таких у межах дороги.
Фізи́чна осо́ба - у цивільному та інших галузях права термінологія, що використовується для позначення людини (громадянина, особи без громадянства) як учасника правових відносин. Фізична особа також підпорядковується певним нормам та правилам поведінки.
Земе́льна діля́нка - це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами (Земельний кодекс України. Стаття 79).
Пра́во вла́сності (в об'єктивному розумінні) - це сукупність правових норм, які регулюють відносини, пов'язані з володінням, користуванням і розпорядженням власником належним йому майном на свій розсуд і у своїх інтересах, усуненням усіх третіх осіб від протиправного втручання у сферу його володіння цим майном, а також обов'язки власника не порушувати прав та законних інтересів інших осіб.


Газон — певна ділянка однорідної території з дерновим покривом, який створюється посівом і вирощуванням дерноутворювальних трав (переважно багаторічних злаків) або дернуванням.

Зелена зона — територія міста, зайнята лісами і лісопарками, парками. скверами та газонами, яка виконує захисні, санітарно-гігієнічні і рекреаційні функції.

Зелені насадження - деревна, чагарникова, квіткова та трав'яна рослинність природного чи штучного походження на визначеній території населеного пункту.

Квітник - ділянка геометричної або довільної форми з посадженими одно, дво- або багаторічними квітковими рослинами .

Користувачі земельних ділянок - фізичні чи юридичні особи, які взяли земельні ділянки у постійне користування або оренду.

Тимчасова споруда торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності - одноповерхова споруда, що виготовляється з полегшених конструкцій з урахуванням основних вимог до споруд, визначених технічним регламентом будівельних виробів, будівель і споруд, і встановлюється тимчасово, без улаштування фундаменту.
Покритонасінні, або квіткові рослини (Angiospermae, або Magnoliophyta), зав’язко́ві, вкритонасі́нні - таксон вищих рослин, які формують квітки. Ця найважливіша група наземних рослин налічує понад 165 порядків, 540 родин, більше 13 000 родів і, ймовірно, не менше 250 000 видів.
Підприє́мництво, підприє́мницька дія́льність - самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність із метою досягнення економічних та соціальних результатів та одержання прибутку.
Тимчасова споруда для здійснення підприємницької діяльності може мати закрите приміщення для тимчасового перебування людей (павільйон площею не більше 30 квадратних метрів по зовнішньому контуру) або не мати такого приміщення.
Квадра́тний ме́тр - одиниця площі, площа квадрату зі стороною в один метр. Квадратний метр складається з 10 тисяч квадратних сантиметрів.


Об'єкти благоустрою – сукупність усіх територій міста, що складаються з окремих територій (їх частин) різного цільового призначання, у тому числі територій сільськогосподарського призначення, житлової та громадської забудови, природно заповідного та іншого природоохоронного призначення, оздоровчого, рекреаційного, історико-культурного призначення, територій промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, доріг, тротуарів, газонів, територій лісового, водного фондів та інших.

Огорожа (паркан) — споруда, яка служить для огорожі, захисту, обрамлення певної території.

Прибудинкова територія - територія навколо багатоквартирного будинку, визначена актом на право власності чи користування земельною ділянкою і призначена для обслуговування багатоквартирного будинку.
Багатоквартирний будинок - жилий будинок з трьома і більше квартирами. Багатоквартирний будинок може також мати нежитлові приміщення, які є самостійними об’єктами нерухомого майна.


Прилегла територія, належна до прибирання – це територія до будівель юридичних та фізичних осіб, будівельних майданчиків, територій, наданих у користування, тимчасових споруд зі всіх сторін, а саме: тротуари, зелені насадження, зелені зони, прибудинкові, дворові території і прилеглі до них дороги. При наявності розривів між будівлями, якщо межа територій між ними не визначена виконавчим комітетом, нею вважається середина розриву. Якщо розрив складає більше 100 метрів, то рішення про границі приймає виконавчий комітет Дунаєвецької міської ради.

Спеціальні конструкції – тимчасові та стаціонарні рекламні засоби (світлові та несвітлові, наземні та не наземні (повітряні), плоскі та об’ємні стенди, щити, панно, транспаранти, троли, таблички, короби, механічні, динамічні, електронні табло, екрани, тумби, складні просторові конструкції, аеростати, повітряні кулі тощо), які використовуються для розміщення реклами.
Рекла́мні за́соби - засоби, що використовуються для доведення реклами до її споживача у будь-якій формі та в будь-який спосіб.


Суб'єкти у сфері благоустрою міста Хмельницького – учасники відносин у сфері благоустрою міста Хмельницького, а саме: органи державної влади та місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації всіх форм власності, в тому числі орендарі приміщень, органи самоорганізації населення, фізичні особи-підприємці, громадяни, іноземці та особи без громадянства.
Форма власності - це стійка система економічних відносин і господарських зв'язків, що зумовлює відповідний спосіб та механізм поєднання працівника і засобів виробництва.
Органи державної влади - це ланка (елемент) механізму держави, що бере участь у виконанні функцій держави й наділений при цьому владними повноваженнями.


Реконструкція будинків та споруд, їх фасадів – комплекс будівельних робіт, пов’язаних із зміною техніко-економічних показників або використання об’єкта за новим призначенням у межах існуючих будівельних габаритів.
Те́хніко-економі́чні пока́зники - величини, які характеризують матеріально-виробничу базу підприємств, використання знарядь і предметів праці, організацію виробництва, затрати на виробництво продукції.


Територія - сукупність земельних ділянок, які використовуються для розміщення об'єктів загального користування: парків, скверів, бульварів, вулиць, провулків, доріг господарського відання, проїздів, шляхів, мостів, шляхопроводів, підземних пішохідних переходів, площ, майданів, набережних, прибудинкових територій, пляжів, кладовищ, рекреаційних, оздоровчих, навчальних, спортивних, історико-культурних об'єктів, об'єктів промисловості, комунально-складських та інших у межах населеного пункту.
Пішохі́дний перехі́д - ділянка проїзної частини або інженерна споруда, призначена для руху пішоходів через дорогу. Пішохідні переходи позначаються дорожніми знаками 5.35.1 - 5.35.2, дорожньою розміткою 1.14.


Утримання в належному стані території - використання її за призначенням відповідно до генерального плану населеного пункту, іншої містобудівної документації, місцевих правил забудови, правил благоустрою території населеного пункту, а також санітарне очищення території, її озеленення, збереження та відновлення об'єктів благоустрою.
Містобудівна́ документа́ція - затверджені текстові і графічні матеріали, якими регулюється планування, забудова та інше використання територій.
Генера́льний план насе́леного пу́нкту - містобудівна документація, яка визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту.


Утримання будинків і прибудинкових територій - діяльність, спрямована на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи щодо забезпечення експлуатації та/або ремонту жилих та нежилих приміщень, будинків і споруд, комплексів будинків і споруд, а також утримання прилеглої до них (прибудинкової) території відповідно до вимог нормативів, норм, стандартів, порядків і правил згідно із законодавством.

Терміни у цих Правилах вживаються у значеннях, що визначені кодексами України, законами України «Про благоустрій населених пунктів», «Про місцеве самоврядування в Україні», »Про рекламу», «Про відходи», «Про охорону атмосферного повітря», «Про охорону культурної спадщини», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Про поховання та похоронну справу», «Про дорожній рух», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» іншими нормативно-правовими актами України.

Зако́нода́вство Украї́ни - сукупність чинних в Україні нормативно-правових актів.
Нормати́вно-правови́й а́кт - офіційний письмовий документ, прийнятий уповноваженими фізичними особами у визначеній законодавством формі та за встановленою законодавством процедурою, спрямований на регулювання суспільних джерел права що містить норми права, має неперсоніфікований характер і розрахований на неодноразове застосування.2. Управління у сфері благоустрою населених пунктів

Управління у сфері благоустрою населених пунктів здійснюють Дунаєвецька міська рада та інші органи влади в межах їх повноважень.

Рішення Дунаєвецької міської ради щодо благоустрою території населених пунктів, що входять до міської ради, є обов’язковим для виконання розміщеним на цій території підприємствам, установам, організаціям та громадянам, які на ній проживають.

Благоустрій здійснюється в обов'язковому порядку на всій території населених пунктів Дунаєвецької міської ради ОТГ.

До повноважень міської ради її виконавчих органів і комунальних підприємств у сфері благоустрою території міста та сіл належать:

- затвердження програм та заходів благоустрою території населених пунктів, забезпечення їх виконання;

- створення в разі необхідності органів і служб для забезпечення здійснення з іншими суб'єктами комунальної власності благоустрою території міста, сіл визначення повноважень цих органів (служб);

Комуна́льна вла́сність - одна з трьох форм власності (поряд з державною та приватною). Також, поряд з державною власністю це одна з двох форм публічної власності.

- організація забезпечення на території міста та сіл чистоти і порядку, дотримання тиші в громадських місцях;

- організація місць відпочинку для населення;

- розроблення схем санітарного очищення населених пунктів;

- затвердження правил благоустрою території населених пунктів;

- визначення на конкурсних засадах підприємств, установ, організацій (балансоутримувачів), відповідальних за утримання об'єктів благоустрою;

- залучення на договірних засадах коштів і матеріально-технічних ресурсів юридичних та фізичних осіб для здійснення заходів з благоустрою міста та сіл;

Матеріа́льно-техні́чні ресу́рси - збірний термін, яким позначаються предмети праці, використовувані в основному і допоміжному виробництві.
Грома́дське мі́сце - частина (частини) будь-якої будівлі, споруди, яка доступна або відкрита для населення вільно, чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу, в тому числі під'їзди, а також підземні переходи, стадіони.
Договір - домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків.

- здійснення контролю за станом благоустрою та утриманням територій, інженерних споруд та об'єктів, підприємств, установ та організацій, їх озелененням, охороною зелених насаджень, водних об'єктів тощо;

Інжене́рні спору́ди - це об'ємні, площинні або лінійні наземні, надземні або підземні будівельні системи, що складаються з несучих та в окремих випадках огороджувальних конструкцій і призначені для виконання виробничих процесів різних видів, розміщення устаткування, матеріалів та виробів, для тимчасового перебування і пересування людей, транспортних засобів, вантажів, переміщення рідких та газоподібних продуктів тощо.

- визначення обсягів пайової участі власників будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення в утриманні об'єктів благоустрою;

- визначення місць стоянок транспортних засобів на об'єктах благоустрою міста та сіл, графіків роботи кладовищ, зовнішнього освітлення та санітарного очищення території, термінів проведення робіт з реконструкції та капітального ремонту об'єктів благоустрою;

Зовнішнє освітлення (ЗО) - освітлення вулично-дорожньої мережі, житлових кварталів та масивів, парків, або територій будь-яких інших об'єктів за допомогою штучних джерел світла, перетворюючи електричну енергію у світлову.
Капіта́льний ремо́нт або ка́премонт (рос. капитальный ремонт; англ. overhaul; нім. Generalreparatur f, Generalüberholung f) - ремонт, що виконується для відновлення справності та повного або близького до повного ресурсу виробу з заміною або відновленням будь-яких його частин, включаючи базові.

- інформування населення про здійснення заходів з благоустрою міста та сіл;

- видача дозволів на порушення об’єктів благоустрою;

- визначення в установленому порядку розміру відшкодувань юридичними та фізичними особами за забруднення довкілля та інші екологічні збитки, спричинені порушенням законодавства у сфері благоустрою та охорони навколишнього природного середовища;

- контроль за виконанням заходів, попереджень та недоліків, викладених в актах перевірок щодо приведення до належного стану територій об`єктів благоустрою міста та сіл.

До повноважень органів самоорганізації населення в сфері благоустрою території міста та сіл належать:

- внесення в установленому порядку на розгляд органів місцевого самоврядування пропозицій з питань благоустрою населених пунктів;

Забруднення довкілля - процес зміни складу і властивостей однієї або декількох сфер Землі внаслідок діяльності людини. Приводить до погіршення якості атмосфери, гідросфери, літосфери та біосфери. Допустима міра забруднення довкілля в різних країнах регламентується відповідними стандартами, нормативами, законами.
Місце́ве самоврядува́ння - право та змога органів місцевого самоврядування в межах закону здійснювати регулювання й управління суттєвою часткою суспільних справ, які належать до їхньої компетенції, в інтересах місцевого населення.

- організація участі населення у виконанні робіт з благоустрою населених пунктів;

- здійснення громадського контролю за дотриманням правил благоустрою території населених пунктів;

- інформування населення про здійснення заходів з благоустрою населених пунктів;

- вирішення інших питань у цій сфері відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення» та цих Правил;

- сприяння проведенню роботи з укладання договорів на вивіз та утилізацію твердих та рідких побутових відходів приватної забудови.

  1   2   3


Скачати 387.92 Kb.

 • Дунаєвецької міської ради
 • Великий Жванчик , с. Малий Жванчик
 • Ярова Слобідка , с. Мала Побіянка
 • ПРАВИЛА благоустрою території населених пунктів Дунаєвецької міської ради ОТГ Розділ 1. Загальні положення та визначення термінів
 • Благоустрій населених пунктів
 • Власники земельних ділянок
 • Зелена зона
 • Квітник
 • Тимчасова споруда торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності
 • Огорожа (паркан)
 • Прилегла територія, належна до прибирання
 • Спеціальні конструкції
 • Субєкти у сфері благоустрою міста Хмельницького
 • Реконструкція будинків та споруд, їх фасадів
 • Утримання в належному стані території
 • Утримання будинків і прибудинкових територій
 • 2. Управління у сфері благоустрою населених пунктів