Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаЗакону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі подання директора кп «Крижопільблагоустрій»

Скачати 17.49 Kb.

Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі подання директора кп «Крижопільблагоустрій»
Скачати 17.49 Kb.
Дата конвертації11.05.2017
Розмір17.49 Kb.
ТипЗакон

Проект

описание: b„

У К Р А Ї Н А

КРИЖОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА КРИЖОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ


Р І Ш Е Н Н Я

№ 17-12/16


22.12. 2016 року 12 сесія

смт Крижопіль 7 скликання

Про взяття пам’ятників смт Крижопіль

на баланс КП «Крижопільблагоустрій»Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі подання директора КП «Крижопільблагоустрій» від 09.12.

Місце́ве самоврядува́ння - право та змога органів місцевого самоврядування в межах закону здійснювати регулювання й управління суттєвою часткою суспільних справ, які належать до їхньої компетенції, в інтересах місцевого населення.

Зако́н (англ. law, англ. act, нім. Gesetz n) - нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.

2016 року про надання дозволу на взяття пам’ятників на баланс КП «Крижопільблагоустрій», враховуючи висновок постійної комісії селищної ради з питань правопорядку і благоустрою, земельних відносин та охорони навколишнього середовища селищна рада
В И Р І Ш И Л А:


 1. Надати дозвіл КП «Крижопільблагоустрій» на взяття на баланс підприємства пам’ятників смт Крижопіль:
 • Меморіальний комплекс на честь загиблих воїнів у ІІ світовій війні 1939-1945 років - вул. Соборна, 1.

 • Памʼятник Тарасу Григоровичу Шевченку - вул.

  Світова́ війна́ - глобальне протиборство коаліцій держав із застосуванням засобів збройного насильства, що охоплює велику частину країн світу.

  Земельні відносини - це суспільні відносини щодо володіння, користування і розпорядження землею.

  Охоро́на довкі́лля (англ. environmental protection / control / conservation, нім. Umweltwissenschaften) - система заходів щодо раціонального використання природних ресурсів, збереження особливо цінних та унікальних природних комплексів і забезпечення екологічної безпеки.

  Тара́с Григо́рович Шевче́нко (відомий також як Кобза́р; 25 лютого (9 березня) 1814(18140309), с. Моринці - 26 лютого (10 березня) 1861, м. Санкт-Петербург) - український поет, письменник (драматург, прозаїк), художник (живописець, гравер), громадський та політичний діяч.

  Героїв України,61 кошторисною вартістю 40320 грн.

 • Памʼятник Герою Радянського Союзу О.А.

  Герой України Звання Геро́й Украї́ни - державна нагорода України, найвищий ступінь відзнаки в Україні, що присвоюється громадянам України за здійснення визначного геройського вчинку або визначного трудового досягнення.

  Герой Радянського Союзу Геро́й Радя́нського Сою́зу - державна нагорода часів Радянського союзу (1934-1991). Встановлена постановою Центрального Виконавчого Комітету СРСР від 16 квітня 1934 року як відзнака за особисті або колективні заслуги перед радянською державою, пов'язані зі здійсненням «героїчного подвигу».

  Бичковському - вул. Героїв України, 90 кошторисною вартістю 31850 грн.

 • Памʼятник Герою Радянського Союзу Р.С.Сміщуку - вул. Героїв України, 53 кошторисною вартістю 38400 грн.

 • Памʼятний знак жертвам політичних репресій та голодоморів в Україні - вул.

  Репре́сії - каральні заходи, покарання, вжиті державними органами. Репресії - це комплекс заходів з арештів, розстрілів і переселення великих мас людей.

  Героїв України, 59 кошторисною вартістю 31025 грн.

 • Памʼятний знак «Борцям за волю України» - вул. Героїв України, 59 кошторисною вартістю 26125 грн.
 1. Директору КП «Крижопільблагоустрій» Колодію В.В. забезпечити проведення заходів, що передбачають взяття на баланс пам’ятників смт Крижопіль.
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань правопорядку і благоустрою, земельних відносин та охорони навколишнього середовища (голова комісії Юхніч С.В.) .

Селищний голова О.М.Третьяков


Скачати 17.49 Kb.

 • Закону України «Про місцеве самоврядування
 • Героїв України