Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаЗакону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»

Скачати 42.94 Kb.

Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»
Скачати 42.94 Kb.
Дата конвертації30.03.2019
Розмір42.94 Kb.
ТипЗакон
Комунальний заклад «Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів №11» Харківської обласної ради Н А К А З м. Харків 05.09.2012 № 211 Про підсумки літнього оздоровлення та відпочинку вихованців санаторної школи-інтернату №11 На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» 04.09.2008, наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (далі – Міністерство) від 12.04.2012 № 464 «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2012 році», розпорядження Харківської обласної державної адміністрації від 21 квітня 2010 року № 205 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей в 2010-2015 роках», наказу Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 03.05.
Міністе́рство осві́ти і нау́ки Украї́ни (МОН України) - центральний орган виконавчої влади України.
Зако́н (англ. law, англ. act, нім. Gesetz n) - нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.
Харківська обласна державна адміністрація - місцева державна адміністрація Харківської області.
2012 № 252 «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2012 році», з метою забезпечення змістовного і повноцінного відпочинку й оздоровлення вихованців санаторної школи-інтернату №11, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи з дітьми під час літніх канікул 2012 року проводилась певна робота. Протягом 20112012 навчального року вихованців санаторної школи-інтернату № 11 були охоплені різними видами відпочинку під час осінніх, зимових та весняних канікул. Двадцять учнів проходили оздоровлення у березні – квітні 2012 року у дитячому оздоровчому комплексі «Хаджибей», м. Одеси. Напередодні літньої оздоровчої компанії була зібрана інформація у батьків та осіб, що їх заміняють щодо літнього оздоровлення та відпочинку вихованців закладу. Підтримувався постійний зв’язок класних керівників з батьками вихованців та особами, що їх замінюють щодо визначення місцезнаходження вихованців під час літнього відпочинку протягом літніх канікул. Були написані листи - клопотання до управління праці та соціального захисту населення адміністрацій районних рад міста та області щодо включення до плану літнього оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються у нашому закладі. Протягом літніх канікул діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування оздоровлювались та відпочивали: Кондратєнков Олексій Євгенович – Дитячий спеціалізований санаторій № 9 м. Харкова за бюджетні кошти. Кондратенков Сергій Сергійович – Дитячий спеціалізований санаторій № 9 м. Харкова за бюджетні кошти; санаторій «Бердянський», Азовське море, за бюджетні кошти.
Соціальне забезпечення (соціальний захист) - система суспільно-економічних заходів, спрямованих на матеріальне забезпечення населення від соціальних ризиків (хвороба, інвалідність, старість, втрата годувальника, безробіття, нещасний випадок на виробництві тощо).
Бюдже́т (з франц. budget, давн. франц. bougette - «шкіряний гаманець») - грошове вираження збалансованого розпису доходів і видатків держави, адміністративно-територіальної одиниці (області, району, міста, села), підприємства, установи за певний період.
Азо́вське або Озі́вське мо́ре (рос. Азовское море, крим. Azaq deñizi) - внутрішнє море басейну Атлантичного океану, розташоване між 45°16' і 47°17' пн. ш. та 33°36' і 39°21' сх. д. сполучене з Чорним морем Керченською протокою (Босфор Кіммерійський в давнину, завширшки 4,2 км), між Україною та Росією.
Кіценко Наталія Павлівна – Дитячий протитуберкульозний клінічний санаторій м. Харкова за бюджетні кошти. Кіценко Олена Павлівна – Дитячий протитуберкульозний клінічний санаторій м. Харкова за бюджетні кошти. Сабіна Яна Романівна – Дитячий протитуберкульозний клінічний санаторій м. Харкова за бюджетні кошти. Корнєйчик Євген Миколайович –Лікувально-профілактичний санаторій «Ялинка» Зміївського району Харківської області, за бюджетні кошти;
Змі́ївський райо́н - адміністративно-територіальна одиниця у центрі Харківської області з центром у місті Зміїв. Район було створено у 1923 році рішенням Постанови ВУЦВК від 7 березня. Загальна площа району - 1364,65 кв.
вдома з опікуном. Джиованні Дмитро Олексійович – Лікувально-профілактичний санаторій «Ялинка» Зміївського району Харківської області, за бюджетні кошти; вдома з опікуном. Бутиріна Оксана Сергіївна – Дитячий оздоровчий табір «Олімпія» Балаклійського району Харківської області, за бюджетні кошти;
Балаклі́йський райо́н - район у південно-східній частині Харківської області. Населення району становить 83 974 осіб (на 1 лютого 2012 року). Адміністративний центр - місто Балаклія.
вдома з опікуном. Бутиріна Юлія Сергіївна – Дитячий оздоровчий табір «Олімпія» Балаклійського району Харківської області, за бюджетні кошти; вдома з опікуном. Павінський Єгор Андрійович – сільська місцевість; вдома з опікуном. Кормілець В’ячеслав Олександрович – сільська місцевість; табір відпочинку «Лісова стежка», п. Високий, Харківська область. Федотова Дар’я Юріївна – сільська місцевість. Пліс Марина Романівна – вдома з опікуном; на морі. Федотов Сергій Юрійович – вдома з опікуном. Ніколаєнко Сабріна Іванівна – сільська місцевість; на морі; табір відпочинку «Таврія», Херсонська область, за бюджетні кошти Підкидиш Артем Павлович – вдома з опікуном.
Сільська́ місце́вість, сільський район (англ. Rural area) - місцевості за межами міст, або території, які не є урбанізовані. Території з домінуючою сільськогосподарською діяльністю. В сільських місцевостях не завжди проживають (чи мають проживати) люди.
Херсо́нська о́бласть - область у південній частині України, у межах Причорноморської низовини. На північному заході межує з Миколаївською, на півночі - з Дніпропетровською, на сході - із Запорізькою областями України, на півдні з Автономною Республікою Крим.
Протягом літніх канікул діти-інваліди оздоровлювались та відпочивали: Євдокимова Олена Костянтинівна – сільська місцевість. Кваснікова Світлана В’ячеславівна – сільська місцевість; на морі. Рудас Руслана Андріївна – сільська місцевість; дитячий оздоровчий табір «Зелена гірка» Зміївського району Ентель Данііл Русланович – сільська місцевість, санаторій «Хаджибей» м. Одеси, спонсорські кошти. Швецова Карина Олександрівна – вдома. Кривенко Анастасія Віталіївна – вдома. Захаров Роман Олександрович – вдома. НАКАЗУЮ: Заступнику директора з виховної роботи Ломаненко Н.В.
Виховна робота у Збройних Силах та інших військових формуваннях України - це система організаційних, морально-психологічних, інформаційних, педагогічних, правових, культурно-просвітницьких та військово-соціальних заходів, спрямованих на формування і розвиток у воїнів професійно необхідних якостей, моральної самосвідомості, що має забезпечити високу бойову і мобілізаційну готовність органів управління, з’єднань і частин, зміцнення військової дисципліни та правопорядку, згуртування військових колективів.
: Надати підсумковий аналіз літньої оздоровчої кампанії вихованців до Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації. До 05.09.2012 року Продовжити створення банку даних дітей пільгових категорій, організувати контроль за їх оздоровленням. Провести роботу з батьками та особами, що їх заміняють щодо збору попередньої інформації про оздоровлення та відпочинок вихованців закладу під час шкільних канікул. Контролювати місцезнаходження вихованців під час шкільних канікул, підтримуючи постійний зв’язок з батьками вихованців та особами, що їх замінюють. Співпрацювати з адміністраціями районних рад міста та області, органами соціального захисту щодо направлення дітей пільгових категорій санаторної школи-інтернат № 11 на оздоровлення за рахунок бюджетних коштів. Питання про підсумки літнього відпочинку та оздоровлення вихованців за 20112012 навчальний рік включити до порядку денного наради при директорові у вересні 2012 року.
Поря́док де́нний - це список запланованих подій на нарадах в порядку виконання. Зазвичай включає один або більше пунктів (тем) дискусії. Може, але не зобов'язаний, включати конкретний час кожної події.
Заступнику директора з медичної частини Гудевич О.Г. співпрацювати з санаторними закладами щодо оздоровлення вихованців (обласним дитячим психоневрологічним санаторієм № 1, обласним дитячим психоневрологічним санаторієм № 2). Контроль за виконанням наказу покладаю на заступника директора з виховної роботи Ломаненко Н.В. Директор В.П.Чубинська санаторної школи-інтернату №11 З наказом ознайомлені: Н.В.Ломаненко О.Г.Гудевич


Скачати 42.94 Kb.

  • Закону України
  • Харківської обласної державної адміністрації
  • Зміївського району
  • Балаклійського району
  • Херсонська область