Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаЗапит на пропозиції №21/05/06/2015

Скачати 57.45 Kb.

Запит на пропозиції №21/05/06/2015
Скачати 57.45 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації19.03.2017
Розмір57.45 Kb.
  1   2

Запит на пропозиції №21/05/06/2015


5.06.2015

ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (далі по тексту Замовник) оголошує конкурс пропозицій на проведення запису навчальних відеороликів. Запис проводитиметься в рамках проекту «Торговельна політика і практика в Україні», який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Уряду Швеції.

По́пит і пропози́ція (правильно українською: попит і пропонування) - економічна модель, що описує процес ціноутворення на ринку. Ця модель вводить поняття попиту та пропозиції як універсальні характеристики ринку та доводить, що, за умовами певних припущень, ці характеристики урівноважуються та приводять до встановлення певної ціни на даний товар.

Політик - особа, яка професійно займається політичною діяльністю, обіймає чи прагне до певної громадської посади. Як правило, нині політиків обирає електорат; на відміну від політиків, чиновників призначають.

Інститут - вищий навчальний заклад третього або четвертого рівня акредитації або структурний підрозділ університету, академії, який провадить освітню діяльність, пов'язану із здобуттям певної вищої освіти та кваліфікації у певній галузі науки, виробництва, освіти, культури і мистецтва, проводить наукову, науково-методичну та науково-виробничу діяльність і має відповідний рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення.

Дослідження Дослі́дження, до́сліди - (широко розуміючи) пошук нових знань або систематичне розслідування з метою встановлення фактів; (вузько розуміючи) науковий метод (процес) вивчення чого-небудь.

Уряд Швеції (швед. Sveriges regering), після прийняття в 1974 р. Акту про форму правління до 1 січня 1975 р. швед. Kungl. Maj:t, Державна рада короля (швед. Konungen i statsrådet) чи Державна рада (швед. statsrådet)

Результатом конкурсу стане відбір організації (компанії, ФОП) (далі по тексту Виконавець), яка буде субконтрактором Замовника та проведе запис коротких навчальних відеороликів, присвячених актуальним питанням торговельної політики України.

Зацікавлені організації повинні подати:

1. лист зацікавленості;

2. цінову пропозицію;

3. технічну пропозицію.

Термін подання документів до 26 червня 2015року.

Усі документи надсилаються на електронну адресу tender@ier.kiev.ua до уваги Надії Затірки, менеджера з закупівель ІЕД.

Українці Украї́нці - східнослов'янський етнос, основне і корінне населення України. Як етнос сформувався на землях сучасної України та частині земель сучасних: Польщі, Білорусі, Молдови, Румунії, Угорщини, Словаччини і Росії.

Керівни́к, також мéнеджер - найманий робітник, зайнятий професійною організаторською діяльністю в органах керування підприємства, фірми, установи, наділений суб'єктом власності визначеними повноваженнями.

З повагою,

Ігор Бураковський

Голова Правління

ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій»

ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій»


  1   2


Скачати 57.45 Kb.

  • Інститутом
  • 26 червня 2015року