Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаЗапрошуємо Вас долучитися до світу великих даних, системного аналізу І бізнес-аналітики. Ми починаємо набір на факультативний курс «Основи моделювання в статистичній системі sas»

Скачати 18.27 Kb.

Запрошуємо Вас долучитися до світу великих даних, системного аналізу І бізнес-аналітики. Ми починаємо набір на факультативний курс «Основи моделювання в статистичній системі sas»
Скачати 18.27 Kb.
Дата конвертації19.04.2017
Розмір18.27 Kb.


SAS is used at more than 65,000 sites in over 145 countries,

including 95 of the top 100 companies on the 2016 FORTUNE Global 500® list.


Шановні Студенти!

Запрошуємо Вас долучитися до світу великих даних, системного аналізу і бізнес-аналітики. Ми починаємо набір на факультативний курс

«Основи моделювання в статистичній системі SAS».
ПЕРЕВАГИ:

• офіційний інструментарій SAS для бізнес-аналізу, який використовується в ТОП-30 банків України і 50% банківcької системи США.

В Україні, як і в більшості країн світу, існує дворівнева банківська система, де на першому рівні знаходиться центральний банк - Національний банк України, на другому - комерційні банки. Національний банк є особливим, незалежним від Уряду, органом державного управління України, основними функціями якого є формування грошово-кредитної політики країни, емісія та забезпечення стабільності національної валюти - Гривні, управління державними золотовалютними резервами, регулювання та нагляд за діяльністю комерційних банків. Національний банк України надає кредити комерційним банкам, управляє їх касовими резервами та забезпечує розрахунки між ними. Він не може володіти їх акціями (державні комерційні банки в Україні належать Уряду а не НБУ), кредитувати і приймати депозити від приватних осіб та компаній. Отримання прибутку не є основною метою НБУ але він може виникати в процесі його діяльності.

• викладення основ інтелектуального аналізу даних від пошуку і препроцесінгу даних до аналізу отриманих з використанням продуктів SAS результатів, а саме: інтелектуальний аналіз даних відповідно до концепції SEMMA; побудова і використання вибірок даних; виділення можливих структур даних, розбиття вибірки даних, очищення та склейка даних;

Аналіз даних - розділ математики, що займається розробкою методів обробки даних незалежно від їх природи.

В програмуванні та комп'ютерних науках структу́ри да́них - це способи організації даних в комп'ютерах. Часто разом зі структурою даних пов'язується і специфічний перелік операцій, що можуть бути виконаними над даними, організованими в таку структуру.

пошуковий аналіз даних, візуалізація і фільтрація даних; перетворення даних з ціллю збільшення їх інформативності; адаптивне формування репрезентативної вибірки; побудова моделей і моделювання; верифікація моделей і процесу моделювання.

• практичні навички: обробки даних, побудови прогнозних моделей різного виду, виявлення структур даних і проведення бізнес-аналізу.

• знайомство з основами програмних продуктів для підготовки даних до аналізу і вирішення бізнес-завдань: SAS Enterprise Guide, SAS Enterprise Miner, SAS Base.

Обро́бка да́них - систематична цілеспрямована послідовність дій над даними. Обробка даних містить в собі множину різних операцій.

Програ́мний проду́кт (англ. programming product) - це: програмний засіб, програмне забезпечення, які призначені для постачання користувачеві (покупцеві, замовникові). програма, яку може запускати, тестувати, виправляти та змінювати будь-яка людина.

• сучасний продукт інтелектуального аналізу даних, який стане основною "родзинкою" Вашого резюме.Результати курсу:

 • кращі студенти проходять стажування в компанії SAS.

 • 4 студенти першого року вже виграли грошові премії та гранти за участь у загальнонаціональних конкурсах компанії SAS

 • 15 студентів вже одержали роботу в компанії SAS, провідних українських банках, а також компаніях-партнерах програми.

  Премія (від лат. praemia - нагорода, відзнака) - одна з форм заохочення успіхів, досягнутих в праці, науці, літературі, мистецтві чи іншій суспільно корисній діяльності. Премії можуть мати форму нагород, медалей, дипломів, грошових заохочень тощо Присуджуються премії на спеціальних церемоніях (Нобелівська премія) або на виставках, конкурсах тощо.Для ефективного навчання необхідно:  • ноутбук (64х розрядна архітектура; ОЗУ – мінімум 3 ГБ; вільний простір на жорсткому диску – мінімум 30 ГБ).

   Тверди́й диск або Тверди́й магні́тний диск, або Накопичувач на магнітних дисках (англ. Hard (magnetic) disk drive, англ. HDD), у комп'ютерному сленгу - «вінчестер» (від англ. winchester), - магнітний диск, основа якого виконана з твердого матеріалу.  • бажання вчитись і розвиватись, самостійно вивчати додаткові матеріали;

  • вміння думати і аналізувати дані.


Для участі у проекті напишіть лист зі своїми контактними даними на адресу:

snytyuk@gmail.com

М.т. 38-093-201-72-98 

38-050-313-13-42 
Заняття проходять ЩОСЕРЕДИ, початок о 14-00 в 204 аудиторії мехмату.

(перше заняття відбудеться 29 березня 2017 року)


Приєднуйтесь до курсу і починайте будувати кар’єру з компанією SAS!


Скачати 18.27 Kb.

 • SAS is used at more than 65,000 sites in over 145 countries, including 95 of the top 100 companies on the 2016 FORTUNE Global 500® list.
 • «Основи моделювання в статистичній системі SAS». ПЕРЕВАГИ
 • Результати курсу: кращі студенти проходять стажування
 • Для участі у проекті напишіть лист зі своїми контактними даними на адресу
 • Приєднуйтесь до курсу і починайте будувати кар’єру з компанією SAS!