Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаЗасідання тридцять третє сесійний зал Верховної Ради України

Засідання тридцять третє сесійний зал Верховної Ради України
Сторінка1/7
Дата конвертації11.05.2017
Розмір0.79 Mb.
ТипРішення
  1   2   3   4   5   6   7


ЗАСІДАННЯ ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЄ

Сесійний зал Верховної Ради України

17 квітня 2009 року, 10:00 година

Веде засідання Голова Верховної Ради України В.М.

Голова́ Верхо́вної Ра́ди Украї́ни - одна з найвищих державних посад України. Голова Верховної Ради України здійснює керівництво Верховною Радою України, він обирається народними депутатами, попередньо запропонованим на пленарному засіданні Верховної Ради депутатськими фракціями чи народними депутатами.
ЛИТВИН


ГОЛОВУЮЧИЙ. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України!
Депута́т (від лат. deputatus - посланий, спрямований) - особа, обрана виборцями відповідного виборчого округу до представницького органу державної влади або до органу місцевого самоврядування.

Прошу, шановні колеги, підготуватися до реєстрації. Увімкніть систему „Рада”.

10:01:01

Зареєструвалися в сесійній залі 393 народних депутати. Ранкове засідання Верховної Ради України оголошую відкритим.

Шановні колеги! Сьогодні день народження народних депутатів України: Кузьмука Олександра Івановича, якому виповнилось 55 років, і Триндюка Юрія Григоровича. Давайте привітаємо наших колег, побажаємо їм міцного здоров’я і всіляких успіхів. (О п л е с к и)

Шановні колеги, надаю вам інформацію про результати роботи Верховної Ради України на пленарних засіданнях 16 квітня 2009 року.

Розглянуто 9 питань порядку денного.

Плена́рне засі́дання, пленарна сесія (англ. Plenary session) - засідання (період роботи) організації (громади, товариства, асамблеї або парламенту), що відбувається за участі усіх членів організації, незалежно від угруповань.
Поря́док де́нний - це список запланованих подій на нарадах в порядку виконання. Зазвичай включає один або більше пунктів (тем) дискусії. Може, але не зобов'язаний, включати конкретний час кожної події.
За результатами розгляду прийнято 2 закони та 10 постанов, 1 законопроект повернуто до комітету для доопрацювання на повторне друге читання. 2 законопроекти відхилено. За результатами розгляду пропозицій Президента 1 закон відхилено, тобто вето Президента на закон не подолано.

Шановні колеги, дві фракції: фракція БЮТ і „Наша Україна – Народна Самооборона” – відповідно до Регламенту вимагають перерву на 30 хвилин. Може, ви погодитесь в такий спосіб: щоб я зачитав депутатські запити, а після того вже ми визначились відносно заяви. Немає заперечень? Добре.

Надійшли запити народних депутатів України:

Андрія ШКІЛЯ до Президента України щодо зловживань посадовими особами Міністерства економіки України у сфері державних закупівель.

Депутатський запит - право народного депутата, народних депутатів чи комітету Верховної Ради України, яке заявляється на сесії Верховної Ради України до Президента України, до органів Верховної Ради України, до Кабінету Міністрів України, до керівників інших органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також до керівників підприємств, установ і організацій, розташованих на території України, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, дати офіційну відповідь з питань, віднесених до їх компетенції.
Андрі́й Васи́льович Шкі́ль (нар. 26 листопада 1963(19631126), Львів, УРСР) - український політик і журналіст. Член партії ВО «Батьківщина», входить до політради. Народний депутат України 4, 5, 6 скликань.
Державні закупівлі, або Публічні закупівлі - закупівля замовником товарів, робіт і послуг за державні кошти або від імені публічної установи.
Посадо́ва осо́ба - особа, в якої наявні організаційно-розпорядчі або адміністративно-господарські функції.

Ставлю на голосування про підтримку запиту.
10:03:15

За-275


Запит підтримано.

Ставлю на голосування про направлення запиту до Президента України.


10:03:35

За-294


Рішення прийнято.

Валерія ПИСАРЕНКА до Президента України щодо намірів Президента України, висвітлених в друкованих засобах масової інформації, у незаконний спосіб, всупереч діючим нормам Конституції прийняти зміни до Конституції.

Міністе́рство еконо́міки Украї́ни - колишнє міністерство України, центральний орган виконавчої влади України. 9 грудня 2010 року реорганізоване в Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.
Засоби масової інформації (ЗМІ), мас медіа (Mass media) - преса (газети, журнали, книги), радіо, телебачення, інтернет, кінематограф, звукозаписи та відеозаписи, відеотекст, телетекст, рекламні щити та панелі, домашні відеоцентри, що поєднують телевізійні, телефонні, комп'ютерні та інші лінії зв'язку.
Ставлю на голосування про підтримку запиту.

10:04:07

За-318


Запит підтримано. Ставлю на голосування про направлення запиту до Президента України.
10:04:30

За-332


Рішення прийнято.

Івана ВЕРНИДУБОВА до Президента України щодо відновлення порушених конституційних прав жителів Севастополя, які не мають громадянства і не можуть отримати у зв’язку із цим компенсаційних виплат в установах Ощадного банку України.

Конституці́йне пра́во - галузь права, що являє собою сукупність юридичних норм, які закріплюють основи норм права, основні права, свободи, обов'язки, форму правління і форму державного устрою, організацію, спосіб і процедуру формування, концепцію і порядок діяльності органів державної влади, місцевого самоврядування та інституту виборів.
Оща́дбанк (повна назва: Публічне акціонерне товариство «Державний ощадний банк України») - український банк, другий за розмірами активів та найбільший за кількістю відділень серед усіх банків України. Перебуває у державній власності.

Ставлю на голосування про підтримку запиту.
10:05:05

За-295


Рішення прийнято.

Сергія ОСИКИ та Михайла ПАПІЄВА до Президента України щодо порушень законодавства в державному підприємстві Міжнародний аеропорт „Бориспіль” ставлю на голосування про підтримку запиту.

Шановні колеги, я прошу вибачення. Ми підтримали запит Івана Вернидубова до Президента України щодо відновлення порушених конституційних прав жителів Севастополя, які не мають громадянства і не можуть отримати у зв’язку із цим компенсаційних виплат в установах Ощадного банку України. А зараз нам потрібно поставити на голосування про направлення запиту до Президента України. Ця пропозиція ставиться на голосування.
10:06:06

За-315


Рішення прийнято.

Сергія ОСИКИ та Михайла ПАПІЄВА до Президента України щодо порушень законодавства в державному підприємстві Міжнародний аеропорт „Бориспіль”. Ставлю на голосування про підтримку запиту.


10:06:33

За-308


Запит підтримано.

Ставиться на голосування пропозиція про направлення запиту до Президента України.


10:06:53

За-311


Рішення прийнято.

Сергія ГОРДІЄНКА до Голови Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України, міністра транспорту та зв'язку, голови Полтавської обласної державної адміністрації щодо протизаконного позбавлення права безкоштовного проїзду пенсіонерів міста Кременчук Полтавської області у залізничному транспорті приміського сполучення на напрямках "Кременчук-Павлиш" та "Кременчук-Користівка".

Полта́вська о́бласть - адміністративно-територіальна одиниця України з центром у місті Полтава. Утворена 22 вересня 1937 року. Розташована у середній частині Лівобережної України. Більша частина області лежить у межах Придніпровської низовини та Полтавської рівнини.
Залізни́чний тра́нспорт (залізни́ця) - вид рейкового транспорту, що здійснює перевезення пасажирів та вантажів в колісних екіпажах, що рухаються залізничною колією. Залізничний транспорт є галуззю промисловості, частиною транспортної мережі логістичних ланцюгів, які сприяють міжнародній торгівлі і економічному зростанню.
Полтавська обласна державна адміністрація - місцева державна адміністрація Полтавської області, розташована за адресою вулиця Соборності, буд. 45, місто Полтава.

Анатолія ГРИЦЕНКА до Прем'єр-міністра України, Генерального прокурора України, Київського міського голови щодо незаконного рішення Київської міської ради стосовно ландшафтного заказника "Острів Жуків" від 22 серпня 2007 року №162/1996, що призвело до зменшення заповідної території в дев'ять разів та надання земельних ділянок у межах заказника.

Заказники́ або зака́зники - природоохоронні об'єкти. На відміну від заповідників можуть бути постійними або тимчасовими; у заказниках можливе часткове взяття під охорону тварин, рослин та інших природних ресурсів.
Земе́льна діля́нка - це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами (Земельний кодекс України. Стаття 79).
Ки́ївський міськи́й голова́ - головна посадова особа у системі виконавчої влади столиці України - міста Києва. Обирається територіальною громадою міста на основі загального, рівного, прямого виборчого права шляхом таємного голосування в порядку, визначеному законом, і здійснює свої повноваження на постійній основі.

Василя КИСЕЛЬОВА до Прем'єр-міністра, Генерального прокурора щодо самовільного будівництва Товариством з обмеженою відповідальністю "СтарБуд" офісних, житлових та розважальних об'єктів у парку імені Гагаріна, а також за адресами Гоголя 6, Желябова 23, Казанська 1, Карла Маркса 4 у місті Сімферополі.

Віктора КОРЖА до Прем'єр-міністра щодо виконання спільного рішення колегії Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я і Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту (Протокол номер 13/1-2 1011/1 від 11 листопада 2008 року) щодо реформування системи фізичного виховання учнів та студентської молоді у навчальних закладах України.

Міністе́рство осві́ти і нау́ки Украї́ни (МОН України) - центральний орган виконавчої влади України.

Володимира БОНДАРЕНКА до Віце-прем'єр-міністра України, міністра культури і спорту... міністра культури і туризму України, Київського міського голови щодо загрози знищення Літературно-меморіального музею-квартири Павла Тичини в місті Києві.

Володимира ЯВОРІВСЬКОГО до Прем'єр-міністра України, міністра внутрішніх справ України щодо злочинного і незаконного виділення та переоформлення у власність близько однієї тисячі гектарів землі в Обухівському районі Київської області.

Обу́хівський райо́н - район України у центральній частині Київської області на правому березі Дніпра. Землі району з півночі починаються на 30-у кілометрі від м. Києва обабіч автотраси Київ-Донецьк і простягаються на південь до 60-го кілометра.
Фізи́чне вихова́ння, фізвихова́ння, фізви́х - педагогічний процес спрямований на фізичний розвиток, функціональне удосконалення організму, навчання основним життєво важливим руховим навичкам, вмінням і зв'язаних із ними знаннями для успішної наступної професійної діяльності.
Навча́льний заклад (осві́тній заклад) - організація, що на постійній і безперервній основі здійснює освітній процес з метою навчання, виховання, розвитку і самовдосконалення особистості.
Міністерство внутрішніх справ України Міністе́рство вну́трішніх справ Украї́ни (МВС України) - центральний орган виконавчої влади України, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України.

Геннадія ЗАДИРКА до Прем'єр-міністра України, Генерального прокурора щодо незаконних дій начальника державного підприємства "Іллічівський морський торгівельний порт" Геннадія Скворцова, зокрема надання приватним організаціям благодійної допомоги в сумі 1,4 млн.

Державне підприємство (ДП) - підприємство, засноване на державній власності, в тому числі казенне підприємство.
грн., розтрату земельної ділянки загальною площею 4,2 га, неодноразове недоврахування дивідендів на користь держави за договорами про спільну діяльність тощо.

Івана ВЕРНИДУБОВА до Прем'єр-міністра України щодо перегляду постанови Кабінету Міністрів України від 9 січня 2008 року №1 "Про виплату в 2008 році громадянам України компенсації втрат від знецінення грошових заощаджень, вкладених до 2 січня 1992 року в установи Ощадного банку СРСР та державного страхування СРСР, що діяли на території України, та облігації Державної цільової безпроцентної позики 1990 року, державні казначейські зобов'язання СРСР і сертифікати Ощадного банку СРСР, придбані на території Української РСР", яка суперечить Конституції України та порушує права жителів міста Севастополя, які не мають громадянства України.

Конститу́ція Украї́ни - Основний закон держави України. Ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція України набула чинності з дня її прийняття. На пам'ять про прийняття Конституції в Україні щорічно святкується державне свято - День Конституції України.
Терито́рія України - суша, води, надра і повітряний простір, що знаходяться в межах державного кордону України.
Севасто́поль (крим. Aqyar, рос. Севастополь, у 1783–1784 та 1797–1826 роках - Ахтіар, старогрецьке Херсонес, давньоруське Корсунь) - портове місто в Україні. Місто зі спеціальним статусом, розташоване на південному заході Кримського півострова, на узбережжі численних (понад 30) бухт Чорного моря, найголовніша та найбільша з яких - Севастопольська, де розташовані головна база для військово-морських флотів та крупні порти. Із заходу та півдня омивається водами Чорного моря. На території регіону беруть початок усі три пасма Кримських гір (Зовнішнє, Внутрішнє та Головне). Один із 27 адміністративних регіонів України. З березня 2014 року місто фактично знаходиться під російською окупацією, що практично підтверджує Резолюція Генеральної Асамблеї ООН про підтримку територіальної цілісності України.
Банк трудових заощаджень і кредитування населення СРСР (Ощадний банк СРСР, Ощадбанк; рос. Банк трудовых сбережений и кредитования населения СССР, Сберегательный банк СССР, Сбербанк СССР) - спеціалізований державний банк, утворений 1987 року в ході реформи банківської системи в СРСР.
Постанова Кабінету Міністрів України Постанова Кабінету Міністрів України - нормативно-правовий акт Уряду України - Кабінету Міністрів.

Сергія ТЕРЕЩУКА до Прем'єр-міністра України щодо реконструкції автомобільного мосту та насипної дороги через

  1   2   3   4   5   6   7  • Полтавської обласної державної адміністрації
  • Київського міського голови
  • Ощадного банку СРСР
  • Конституції України