Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаЗавгороднєва Олена Сергіївна (група еім 29) отримала диплом

Скачати 19.31 Kb.

Завгороднєва Олена Сергіївна (група еім 29) отримала диплом
Скачати 19.31 Kb.
Дата конвертації 09.04.2017
Розмір 19.31 Kb.
Тип Диплом

Підгайко Анжеліка Олегівна (група ЕІМ 27) отримала диплом III ступеню на всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт за гуманітарним напрямком спеціальності «Маркетинг» з роботою на тему : «Формування іміджу банку» (29.03.2013р., Вищий навчальний заклад УКООПСПІЛКИ «Полтавський університет економіки і торгівлі», м.
Вищий навчальний заклад Ви́щий навча́льний за́клад (ВНЗ, виш, вуз) - освітній, освітньо-науковий заклад, який заснований і діє відповідно до законодавства про освіту, має один з чотирьох рівнів акредитації, реалізує відповідно до наданої ліцензії освітньо-професійні програми вищої освіти за певними освітніми та освітньо-кваліфікаційними рівнями, забезпечує навчання, виховання та професійну підготовку осіб відповідно до їх покликання, інтересів, здібностей та нормативних вимог у галузі вищої освіти, а також здійснює наукову та науково-технічну діяльність.
Полтава)

Завгороднєва Олена Сергіївна (група ЕІМ 29) отримала диплом II ступеню на Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт «Молодь опановує маркетинг ім.. І. Ткаченка» з роботою на тему: «Аналіз та підтримка конкурентних переваг продукції корпорації Nestle на прикладі ТМ «Nescafe»» (23.04.2013р.

Конкуре́нтна перева́га - перевага над конкурентами, що досягається за рахунок пропонування споживачам товарів вищої якості або завдяки низьким цінам, або через надання великих вигод, які компенсують високі ціни на товари і послуги.
, КНЕУ, м. Київ)

Зайцев Дмитро Юрійович (група ЕІМ -19) отримав диплом I ступеню на VII Харківському регіональному конкурсі студентських наукових робіт з природних, технічних та гуманітарних наук за напрямом «технічні науки» з роботою на тему: «Оптимізація портфелю цінних паперів на прикладі банку»

Полторацький Євген, Пітора Олександр, Савченко Ілля, Сєрожим Євген та Метельська Ганна (студенти групи ЕІМ-29) в рамках команди Національного університету «Харківський політехнічний інститу» посіли I місце у фіналі Всеукраїнського студентського наукового конкурсу PR-проектів «Золотий компас» (2013 р., м.

Цінні папери Ці́нні папе́ри (англ. securities) - документи, які засвідчують зобов'язальні відносини між особою, яка їх видала, та особою, яка є їхнім власником. Документ вважається цінним папером якщо відповідно до законодавства він може бути самостійним об'єктом прав.
Гуманітарні науки - галузі досліджень, предметом яких є людина як суспільна (культурна, моральна, духовна) істота та все нею створене. Гуманітарні науки - група академічних дисциплін, об'єднаних прагненням до вивчення таких аспектів людського буття та якісних підходів, які взагалі не припускають єдиної парадигми, що визначає будь-яку наукову дисципліну.
Харків).

Студенти групи ЕІМ-20 отримали III місце у VІІ Відкритому Буковинському студентському фестивалі реклами з конкурсною роботою (рекламний ролик). (23 травня 2013 року Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, м. Чернівці).Молчанова Карина та Семеренко Лілія (студенти групи ЕІМ-20) виграли спеціальний приз на конкурсі «Разом проти сексизму!» в рамках Відкритого Буковинського студентського фестивалю реклами від Української асоціації маркетингу, Індустріального Ґендерного Комітету з Реклами в партнерстві з Фондом ім. Фрідріха Еберта в Україні з з конкурсною роботою (рекламний ролик). Відеоролик переможця буде широко розповсюджуватися, зокрема транслюватиметься в київському метрополітені 3,4 кварталі 2013 року, а самі переможці отримали цінний приз від організаторів фестивалю.
Ки́ївський метрополіте́н - швидкісна позавулична транспортна система Києва. Діють три лінії, експлуатаційна довжина яких становить 69,648 км. До послуг пасажирів - 52 станції з трьома підземними пересідними вузлами в центрі міста.
(23 травня 2013 року Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, м. Чернівці).

Полторацький Євген та Метельська Ганна (студенти групи ЕІМ-29) в рамках команди Національного університету «Харківський політехнічний інститу» посіли III місце у фіналі Національних змагань “ Enactus Ukraine”(7 червня 2013р., м.Київ)


Скачати 19.31 Kb.

2021