Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаЗміст Вступ

Скачати 229.31 Kb.

Зміст Вступ
Скачати 229.31 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації10.03.2017
Розмір229.31 Kb.
  1   2   3

Зміст

Вступ

1.Що таке Wi-Fi і з чим його підключають


2. Сучасні технології WiMAX і Wi-Fi.

3. Застосування Wi-Fi.

ВисновокВступ


Безпроводні мережі wi-fi вже одержали визнання індустрії, вони перевершують кабельні мережі по ряду параметрів.

По-перше вони зручніші в модифікації: зробити перестановку в кабінеті, додати або прибрати робоче місце, все це тепер не вимагає додаткових витрат на зміну топології мережі.

Робо́че мі́сце - елементарна одиниця виробничої структури, що містить частину простору виробничого підрозділу, яка потрібна для здійснення трудової операції та оснащена матеріально-технічними засобами, що використовуються у процесі праці.

По-друге, безпровоідні мережі wi-fi, всупереч усталеній думці, безпечніші. Інформацію набагато легше зняти з кабелю, ніж із зашифрованого радіоканалу, який при цьому міняє частоту передачі даних. Єдине слабке місце безпроводних мереж wi-fi - це не правильне налаштування. Необхідно правильно настроювати механізми шифрування і інші захисні механізми, інакше Ви полегшуєте зловмисникам життя, оскільки у них з'являється дуже простий спосіб підключитися до Вашої мережі.

Назву Wi-Fi придумали маркетологи, а спочатку стандарт бездро-тової мережі звався 802.11. Його розробила компанія Аgrее Systems на чолі з Віком Хейзом у 1997 році. Однак народженням Wi-Fi прийнято вважати 1999 рік, коли затвердили стандарт ІЕЕЕ 802.11b. У тому ж 99-му був створений альянс Wireless Ethernet Compatibility Alli-аnce, метою якого став розвиток і просування технології. Його членами є такі відомі компанії, як Nokіа, Lusent, Сіsсо, ЗСоm, DеІІ.

Вже у 2000 році з'явилися перші пристрої з убудованими модулями бездротового зв'язку і розвиток технології пішов семимильними кроками. Всюди почали встановлювати точки доступу Wi-Fi, а модулі бездротового зв'язку тепер зустрічаються навіть у найпростіших ноутбуках. За станом на сьогоднішній день офіційно зареєстровано більше 200 тисяч точок доступу в 135 країнах світу і їхня кількість шалено зростає. Декілька років тому технологія Wi-Fi була доступна лише власникам дорогих моделей ноутбуків. Сьогодні ж її модулями комплектуються будь-які портативні комп'ютери базового рівня, комунікатори й навіть деякі мобільні телефони (приміром, смартфон INokіа Е60). Масове поширення бездротової технології помітно й у побуті. Якщо раніше напис Wi-Fi Zone можна було помітити лише на двері елітного ресторану або кав'ярні, то тепер бездротовий інтернет зустрічається у багатьох місцях громадського харчування та розважальних центрах.

Років тому - шкала часу, що широко використовується в археології, геології та інших науках для датування подій в минулому. Оскільки час відрахунку змінюється, стандартна практика пропонує використання 1950 року як еталонної точки «сучасності».

Мобільна телефонія (англ. mobile telephony) - Впровадження переносних телефонних пристроїв у сучасний побут. Дослідження вказують, що мобільна телефонія суттєво впливає на зміни у способі життя і мисленні сучасних людей.

Wi-Fi Wi-Fi, WiFi - торгова марка Wi-Fi Alliance та загальновживана назва для стандарту IEEE 802.11 передачі цифрових потоків даних по радіоканалах. Обладнання, що відповідає стандарту IEEE 802.11, може бути протестовано Wi-Fi Alliance та отримати відповідний сертифікат і право нанесення логотипу Wi-Fi.

Навіть усім відомий McDonald's незабаром облаштується точками доступу Wi-Fi.


Безпроводні мережеві технології все глибше і глибше входять в наше життя. Сьогодні вже немислимо представити робочий офіс без комп'ютерів, локальних мереж і захисту від проникнення ззовні. Домашні комп'ютери стали практично даремні без підключення до Інтернету. Безпроводні мережеві технології дозволяють Вам, де б Ви не знаходилися, бути підключеними до мережі, обмінюватися даними, знаходити потрібну інформацію в Інтернеті чи ж просто грати з кимось.

Спектр устаткування, що постійно розширюється, удосконалення стандартів і поліпшення захисту робить можливим застосування wi-fi в корпоративний локальних мережах. Новітнє устаткування відповідає високим вимогам безпеки, стійкості і високої швидкості.  1   2   3


Скачати 229.31 Kb.