Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаЗвіт депутата Рівненської обласної ради VІI скликання Чугуннікова Віталія Семеновича за період з листопада 2015 року по грудень 2016 року

Скачати 35.96 Kb.

Звіт депутата Рівненської обласної ради VІI скликання Чугуннікова Віталія Семеновича за період з листопада 2015 року по грудень 2016 року
Скачати 35.96 Kb.
Дата конвертації 25.03.2017
Розмір 35.96 Kb.
Тип Звіт

Звіт депутата Рівненської обласної ради VІI скликання

Чугуннікова Віталія Семеновича

за період з листопада 2015 року по грудень 2016 року
Я, Чугунніков Віталій Семенович, депутат Рівненської обласної ради VІІ скликання, обраний від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", голова депутатської фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" у Рівненській обласній раді, член постійної комісії обласної ради з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції, виконуючи рішення Рівненської обласної ради, надаю Вашій увазі звіт про роботу, яку я виконував у межах наданих мені депутатських повноважень.
Місце́ве самоврядува́ння - право та змога органів місцевого самоврядування в межах закону здійснювати регулювання й управління суттєвою часткою суспільних справ, які належать до їхньої компетенції, в інтересах місцевого населення.
Петро́ Олексі́йович Пороше́нко (нар. 26 вересня 1965, Болград, Одеська область) - український політик, державний діяч та підприємець, п'ятий Президент України (з 7 червня 2014 року).
Європейська інтеграція Європейська інтеграція - це процес політичної, юридичної, економічної (а в деяких випадках - соціальної та культурної) інтеграції європейських держав, у тому числі й частково розташованих в Європі. На даний момент європейська інтеграція досягається в основному за рахунок розширення Європейського Союзу та Ради Європи.
Чугунніков Віталій Семенович Віталій Семенович Чугунніков (нар. 21 травня 1974, Білгород-Дністровський, Одеська область) - український політичний діяч, народний депутат України VII скликання, голова Рівненської ОДА (26 грудня 2014 - 28 квітня 2016).

У своїй діяльності під час звітного періоду я особисто та депутати фракції, головою якої я є, суворо дотримувались Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту роботи Рівненської обласної ради та інших нормативних документів.

Нормативна документація - документи, які встановлюють правила, загальні принципи чи характеристики різних видів діяльності або їхніх результатів.
Звітний (податковий) період - період, за який платник податку зобов'язаний проводити розрахунки податку та сплачувати його до бюджету.

За звітний період неодноразово проводив прийом громадян. Усі питання, з якими до мене звертались, були вирішені в межах чинного законодавства. Жодне зі звернень не залишилось без уваги.

Як член постійної комісії з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції завжди відстоюю інтереси та права територіальних громад області.

Закон України - нормативно-правовий акт, який приймається Верховною Радою України більшістю голосів (для законів, що стосуються внесення змін до конституції, - конституційною більшістю голосів).
Конститу́ція Украї́ни - Основний закон держави України. Ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція України набула чинності з дня її прийняття. На пам'ять про прийняття Конституції в Україні щорічно святкується державне свято - День Конституції України.
Територіальна громада Територіа́льна грома́да - «жителі, об'єднані постійним проживанням у межах села, селища, міста, що є самостійними адміністративно-територіальними одиницями, або добровільне об'єднання жителів кількох сіл, що мають єдиний адміністративний центр».

Основним завданням в Рівненській обласній раді вбачаю координацію дій членів фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", відстоювання позицій та інтересів виборців, що делегували нам бути їхніми представниками.

Ключовим аспектом діяльності фракції є наявність вільного діалогу між членами фракції відносно прийняття всіх рішень. Саме тому регулярно проводяться засідання депутатської фракції, на яких депутати дискутують відносно питань, які виносяться на розгляд комісій та сесій обласної ради.

За звітний період відбулось 12 засідань фракції. Консолідована позиція фракції висловлюється під час проведення сесій, погоджувальних рад та засідань комісій.

Пріоритетним завданням для фракції є питання впровадження та максимально можливого фінансування програм, що відстоюють інтереси учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та найбільш незахищених верств населення.

Вважаю великим досягненням, що завдяки твердій позиції фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" у Рівненській обласній раді ми змогли досягнути великих результатів, віднайти кошти для будівництва та ремонту найбільш важливих об’єктів соціальної сфери: шкіл, дитячих садочків, медичних та спортивних закладів.

Антитерористи́чна опера́ція, АТО (англ. Antiterrorist operation) - комплекс скоординованих спеціальних заходів, спрямованих на попередження, запобігання та припинення злочинних діянь, здійснюваних з терористичною метою, звільнення заручників, знешкодження терористів, мінімізацію наслідків терористичного акту чи іншого злочину, здійснюваного з терористичною метою.
Дитя́чий садо́к (de:Kindergarten, захоро́нка) - освітній заклад для дітей дошкільного віку (переважно від 3 до 7 років).

Зокрема, за підтримки фракції, на засіданнях комісій та сесій обласної ради було підтримано виділення коштів на: • будівництво стадіону смт Зарічне – 320 тис.грн.;

 • реконструкція фасаду комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня» в смт Зарічне – 6 млн. 770 тис.грн.;

 • будівництво зовнішніх електричних мереж житлового масиву південно-східної частини м.
  Електрична мережа (мережа живлення, електромережа) - взаємозв'язана мережа, призначена для постачання та розподілу електричної енергії від постачальників до кінцевих споживачів. Вона складається з генеруючих станцій, високовольтних ліній електропередач та розподільчих ліній, які доставляють енергію до розподільчих пристроїв підстанцій, ввідних пристроїв, ввідно-розподільчих пристроїв, та головних розподільчих щитів.
  Березне (356 ділянок) – 93 тис.грн.;

 • капітальний ремонт даху НВК “Межиріцька ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (дитячий садок)” Острозького району – 805 тис.грн.;

 • реконструкція вуличного освітлення із застосуванням енергозберігаючих технологій в с.
  Остро́зький райо́н - район на південному сході Рівненської області України. Районний центр - місто Острог.
  Зовнішнє освітлення (ЗО) - освітлення вулично-дорожньої мережі, житлових кварталів та масивів, парків, або територій будь-яких інших об'єктів за допомогою штучних джерел світла, перетворюючи електричну енергію у світлову.
  Білашів, с. Радужне Острозького району – 506,8 тис.грн.;

 • 2-й пусковий комплекс – будівництво терапевтичного корпусу центральної районної лікарні в смт Рокитне – 2 млн.грн.;

 • реконструкція дитячого садка в с. Злазне Костопільського району
  1 млн. 927 тис.грн.;

 • будівництво дитячого садка в с.Борщівка Костопільського району –
  2 млн. 790 тис.грн.;

 • капітальний ремонт (заміна вікон та дверей) приміщення Головинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Костопільського району –
  500 тис.
  Косто́пільський райо́н - адміністративно-територіальна одиниця Рівненської області України. Площа - 1 496 км². Районний центр - місто Костопіль.
  Загальноосві́тня шко́ла - масовий тип навчально-виховних закладів, які дають загальну освіту.
  грн.;

 • ІІ черга будівництва ЗОШ на 796 учнів в с. Глинне Рокитнівського району – 9822 тис.грн.;

 • будівництво господарського складу відкритого типу на території КЗ “Острозький психоневрологічний інтернат” – 1 млн. 69 тис.грн.;

 • капітальний ремонт дороги по вул. Вишенського в м. Острог – 1 млн. 450 тис.грн.;

 • реконструкція каналізаційної мережі в м. Острог Рівненської області –
  677 тис.грн.;

 • капітальний ремонт Острозької ЗОШ І-ІІІ ступенів в м. Острог (заміна існуючих віконних та дверних блоків) – 1,5 млн.грн.;

 • капітальний ремонт дорожнього покриття Бережниця – Степань – Деражне – Клевань (М-06) Рівненського району – 1 млн.
  Дорожнє покриття - твердий, стійкий до зносу матеріал, який викладають на шляхах з метою полегшення пересування і перевезення товарів. На сучасних магістральних шляхах як дорожнє покриття використовується здебільшого асфальтобетон, бетон, шутер, за часів Австро-Угорщини та Російської імперії популярним дорожнім покриттям була бруківка.
  Рі́вненський райо́н - центральний район Рівненської області, районний центр - місто Рівне.
  287 тис.грн.;

 • реконструкція терапевтичного корпусу КЗ «Рівненський обласний госпіталь інвалідів війни» Рівненської обласної ради в смт Клевань – 6 млн. 772 тис.грн.

Звичайно, це далеко не повний перелік і, в подальшому, фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" продовжить всіляко підтримувати всі ініціативи, що сприятимуть розвитку територій.

Також одним з пріоритетних напрямків в роботі фракції було підвищення інвестиційної привабливості Рівненщини. Зокрема, вважаю спільним досягненням команди ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" в Рівненській обласній раді відродження міжнародного Рівненського аеропорту.Також фракція всіляко підтримує впровадження в області різних грантових проектів та програм таких як: Проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3», Проект Світового Банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», Програма реалізації проекту технічної допомоги Європейського Союзу «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади», щорічний обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад та інші.
Адміністративні послуги - це публічні (державні та муніципальні) послуги, що надаються органами виконавчої влади, виконавчими органами місцевого самоврядування та іншими уповноваженими суб'єктами, і надання яких пов'язане з реалізацією владних повноважень.
Європе́йський Сою́з (Євросою́з, ЄС, англ. European Union, EU) - економічний та політичний союз 28 держав-членів, що розташовані здебільшого у Європі. Веде свій початок від утворення Європейської спільноти з вугілля та сталі і Європейської економічної спільноти, що були засновані шістьма країнами в 1951 та 1958 роках відповідно.


Впевнений, що в подальшому робота фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" буде консолідованою, результативною та на благо територіальних громад області.


Скачати 35.96 Kb.

2021