Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаЗвіт про проведення Кремінською міською радою за участі Громадської ради при міській раді консультацій з громадськістю

Скачати 64.72 Kb.

Звіт про проведення Кремінською міською радою за участі Громадської ради при міській раді консультацій з громадськістю
Скачати 64.72 Kb.
Дата конвертації03.04.2017
Розмір64.72 Kb.
ТипЗвіт

Звіт


про проведення Кремінською міською радою за участі Громадської ради при міській раді консультацій з громадськістю
З метою проведення консультацій з громадськістю з питання відведення земельної ділянки для створення технологічного комплексу з переробки біоорганічних та вуглеводних відходів з отриманням альтернативного синтетичного органічного рідкого палива (АСОРП) у м.

Громадська рада - постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворений для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Земе́льна діля́нка - це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами (Земельний кодекс України. Стаття 79).

Кремінна (район колишнього заводу “Будматеріалів) Кремінською міською радою за участі громадської ради було організовано публічне громадське обговорення у формі публічних громадських слухань 19 липня 2011 р.

Розпорядженням міського голови було затверджено план заходів з організації та проведення обговорення питання.

Відповідно до розпорядження міського голови інформація про проведення публічних громадських обговорень була розміщена в газеті “Кремінщина “, на радіо, на сайті Кремінської районної державної адміністрації розділ “Міська рада” (krem.loga.gov.ua), на сайті міської ради (krem-rada.at.ua) та на дошці оголошень у міській раді .

Громадською радою був затверджений план заходів щодо організації проведення публічних обговорень.

В ході підготовки до проведення громадських слухань було проведено анкетування населення, а також була створена робоча група для вивчення цього питання з виїздом до м. Стаханова .

Анкета була розроблена членами громадської ради . Анкетування також проводилося громадською радою. Загальна кількість респондентів, які взяли участь у анкетуванні - 256 осіб.

Для визначення обізнаності мешканців міста з даного питання в анкеті ставилися питання, на які було отримано відповіді :

Пользуютесь ли Вы услугами канализационных стоков ?

да- 147 нет- 100

Знаете ли Вы куда деваются канализационные стоки ?

да - 80 нет - 166

Считаете ли Вы необходимым решать проблему хранения канализационных стоков в нашем городе ?

да - 194 нет - 55

Слышали ли Вы о создании в городе технологического комплекса по переработке биоорганических и углеводных отходов (канализационных стоков)

да - 162 нет - 81

Поддерживаете ли Вы создание такого предприятия в нашем городе

да - 154 нет - 89

Ваши предложения по переработке канализационных стоков .1. Необходимо строить, чтобы не попадало в реку , Должно быть серьезное отношение .

2.Создать предприятие, но вдали от города

3. Дальше за территорией города

4.На полях фильтрации.

6.Предусмотреть строительство новых очистных сооружений

7.Решение вопроса предоставить специалистам этой отрасли .

8. Проблема есть о ней умалчивали, а решать надо .

9. Доверимся новым технологиям

10. В г.Рубежное .

11.Да . Контроль общественых организаций ,

12. Обеспечить одно учебное заведение компьютерной техникой

13.Предприятию оказать помощь райбольнице в приобретении компьютерной диагностики

14. Оказать помощь одному из детских садов.

15.Сделать ремонт дорог на первой шахте .
Протягом публічного громадського обговорення до робочої групи надійшли наступні пропозиції та рекомендації:

Мешканці вулиць Шахтна, Нахімова, Ломоносова, Рилєєва, Садова, провулків Мельникова, Достоєвського, Нахімова , Садовий (120 підписів), вул. Соснова Роща, Фурманова, Железнодорожня , провулки Лісний ,Восточний , Железнодорожний ( 3 підписи ) звернулися до міського голови з вимогою відмінити будівництво заводу на цьому місті.

У зверненнях ставилися також питання :

- щодо ліквідації відстійнику смоли по вул.. Шахтна ;

- про руйнування дороги вздовж залізничного полотна;

- та роботи організацій , які вивозять шлам та породу з терикону .

До робочої групи надані аркуші опитування працівників КТМО щодо можливості будівництва заводу з переробки будь яких промислових та побутових відходів на території міста Кремінна та прилеглих до нього територій, яке провів за власною ініціативою член громадської ради Ганджа Л.М.

Побутові відходи Побуто́ві відхо́ди - тип відходів, що створюються у житлово-комунальному господарстві (побуті).

За результатами опитування : «за» будівництво таких об”єктів –3 , «проти» - 59.

У громадських слуханнях, що пройшли 19 липня 2011 р. взяли участь голова районної державної адміністрації Рябінін В.І. , секретар міської ради Колесніченко Л.В., заступник міського голови Потапов В.І., керівник інвестиційного проекту Резников Ігор Єфимович, директор ТОВ “ ЕКО-КОМ” Троцко Ігор Борисович (автор та розробник технологічного комплексу), члени Громадської ради при міській раді , депутати міської ради , представники органів самоорганізації населення, громадських організацій, представники від трудових колективів та мешканці міста .

Грома́дська організа́ція - об'єднання громадян, яке створюється для спільної реалізації спільних інтересів (культурних, економічних, вікових, гендерних, регіональних, релігійних, професійних, соціальних тощо).

Інвестиційний проект - це сукупність поєднаних в одне ціле намірів і практичних дій з метою здійснення інвестиційних вкладень, з метою забезпечення визначених конкретних фінансових, економічних, виробничих і соціальних заходів з метою отримання прибутку.

Трудовий колектив - усі громадяни, які своєю працею беруть участь у діяльності підприємства (установи, організації) на основі трудового договору (контракту, угоди), а також інших форм, що регулюють трудові відносини працівника з підприємством.

За підсумками проведення публічного громадського обговорення громадською радою при міськраді були узагальнені та надані до міської ради для врахування наступні пропозиції:


1. Громадська рада рекомендує міській раді надати згоду на виділення земельної ділянки для створення технологічного комплексу з переробки біоорганічних та вуглеводних відходів у м. Кремінна .

2. Рекомендувати міському голові до проведення чергової сесії, на якій буде розглядатися питання щодо затвердження проекту відведення земельної ділянки для створення технологічного комплексу з переробки біоорганічних та вуглеводних відходів, спільно з представниками ініціативної групи від мешканців вулиць, головним архітектором , СЕС , земельним відділом , представниками інвестиційного проекту, спеціалістами виконкому :

- визначитись щодо відповідності санітарно-екологічним вимогам відстані технологічного комплексу до житлових будинків з урахуванням висновків ОВОС.

Будинок Буди́нок - вид будівлі із внутрішнім наземним простором (приміщеннями), що створена та використовується людьми.

- визначити маршрут завозу біоорганічних відходів на технологічний комплекс .

3. Виконкому міської ради проводити постійний моніторинг проведення робіт по створенню даного комплексу та негайно реагувати на звернення .

4. Рішення щодо затвердження проекту відвода на земельну ділянку приймати за умови наявності висновків усіх служб та з дотриманням висновків ОВОСу.

5. Негайно вирішити питання щодо ліквідації відстійнику смоли по вул Шахтна .

6. Забезпечити контроль за маршрутами вивозу шламу та породи з терикону .

7. Створити групу представників громадських організацій для здійснення громадського контролю за будівництвом цього об’єкту, а у подальшому за роботою технологічного комплексу .

8. Запропонувати ТОВ “Східноукраїнська екологічна компанія”

надавати допомогу міській раді у вирішенні соціальних та комунальних проблем району “Шахти” .

9. Дане рішення направити міській раді для врахування при прийнятті рішення щодо надання згоди на виділення земельної ділянки для створення технологічного комплексу та ТОВ “Східноукраїнська екологічна компанія”


22 липня 2011 р. відбулася дванадцята сесія Кремінської міської ради шостого скликання, на якій було прийнято рішення № 12/3” Про внесення змін до рішення міської ради від 25.05.2011 р. № 10/18 “Про надання згоди на складання проекту відведення земельної ділянки для створення технологічного комплексу з переробки біоорганічних та вуглеводних відходів”.

Рішенням передбачено:

п.1 Погодити товариству з обмеженою відповідальністю «Східноукраїнська екологічна компанія», юридична адреса: м. Стаханов, Луганська область, проспект Леніна, будинок 63, квартира 24, місце відведення земельних ділянок для створення технологічного комплексу з переробки біоорганічних та вуглеводних відходів з отриманням альтернативного синтетичного органічного рідкого палива АСОРП та розміщення конегераційної установки за рахунок земель резервного фонду населеного пункту м.

Проспе́кт Ле́ніна - популярна назва центральних вулиць населених пунктів на теренах колишнього СРСР. Деякі назви на сьогодення збереглись.

Населений пункт Населений пункт - населене місце (оселище, селище, поселення), первинна одиниця розселення людей у межах однієї забудованої земельної межі (городище (град), місто, містечко, селище міського типу, село, хутір, станиця та ін.).

Кремінна, у складі: конегераційна установка на орієнтовній площі 0,7500 га розташованої між вулицями Фурманова та Соснова Роща, м. Кремінна., яка обчислюється за даними кадастрового обліку у межах міста Кремінна Кремінської міської ради та створення основного технологічного комплексу з переробки біоорганічних та вуглеводневих відходів з отриманням альтернативного синтетичного органічного рідкого палива АСОРП на орієнтовній площі 0,8000 га розташованої в районі колишнього заводу “Будматеріалів”, яка обчислюється за даними кадастрового обліку у межах міста Кремінна Кремінської міської ради . Загальна орієнтовна площа двох земельних ділянок складає 1,5500 га.

п.2.2. Розробити за допомогою землевпорядної організації, яка має право на проведення даних видів робіт проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок з передачею в оренду, загальною орієнтовною площею 1,5500 га для створення технологічного комплексу з переробки біоорганічних та вуглеводних відходів з отриманням альтернативного синтетичного органічного рідкого палива АСОРП та розміщення конегераційної установки.

Проекти відводу земельних ділянок надати на розгляд та затвердження у встановленому законом порядку.

Рішення прийнято з урахуванням рекомендацій та рішення Громадської ради при Кремінській міській раді одноголосно .


Міський голова В.І.Гриценко

Голова Громадської радиПриміській раді Т.В.Коткіна


Скачати 64.72 Kb.